Ana Sayfa » Türkiye » Aykut Kocaman: İşgüzarlık yapanlar cezasını çeksin

Aykut Kocaman: İşgüzarlık yapanlar cezasını çeksin

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, son günlerde "Şike Soruşturması" yaşananların kabus gibi olduğunu belirterek, "İşgüzarlık yapanlar cezasını çeksin, ama Fenerbahçe Kulübü'nün de ulu bir çınar olduğu unutulmasın" dedi.

 
 
Aykut Kocaman: İşgüzarlık yapanlar cezasını çeksin

Yeni sezon hazırlıklarını  Topuk Yaylasın'da sürdüren Fenerbahçe'de teknik direktör  Aykut Kocaman, bir basın toplantısı düzenledi.
İşte  Aykut Kocaman'ın birbirinden çarpıcı açıklamarı:
"Geçen sezon şampiyon olarak bitirdik ve şampiyonluğun verdiği haz ve güvenle beraber hazırlandık. Oyuncularımızı gruplara böldük, özellikle milli takımlarda oynayan ve şampiyonluk kutlamalarıyla biten sezondan sonra uzun bir tatil dönemi olan oyuncularımızı daha erken çağırdık.
23 Haziran'da milli takımda oynayan oyuncularımız da ilk defa geliceğimiz  Topuk Yaylası'nda buluşmak üzere ayrıdık onlara programlarda verdim. Ve ayın 1'inde Samandıra'da antrenmanalara başladık.


"ALEX'E TEŞEKKÜR EDİYORUM"
İlk başta kaptan Alex olmak üzere tüm arkadaşlarımız son derece istekli çalışıyor. İki sene önce sezon başında Alex olmayınca sitem etmiştim bu sefer doğruyu da söylemem gerekiyor. Bu sezon başında önemli bir kaptanlık yaptı. Bütün arkadaşları da onun peşinden ilerliyor.
Burada gayet güzel bir ortam var. Onun dışında sıkıntı yok bir futbol takımı için sahip olunabilecek ender yerlerden bir yer gözüküyor. Fenerbahçe bütün hacmiyle dünya çapında bir kulüp ve en büyük kulüplerden biri olma yolunda ilerliyor.
Ayın 13'üne kadar buradayız ve sonra Belçika'ya gideceğiz.

"BÜYÜK MÜCADELEMİZLE ŞAMPİYON OLDUK"
Uzun yıllardır görülmeyen bir lig serüveni oldu. Hem biz hem Trabzonspor adına zorlu bir yarış oldu. Ligin içinde fırsat bulduğumuz her dönemde bu yarışın da çok özel ve güzel olduğunu söyledik.
Trabzonda'daki penaltıyı kurtaran Mert'in ikili averajda bize sağlamış olduğu üstünlük ve