Ana Sayfa » Kıbrıs » DPUG ADAYLARI ADAYLIK BAŞVURULARINI YAPTI

DPUG ADAYLARI ADAYLIK BAŞVURULARINI YAPTI

Demokrat Parti Ulusal Güçler (DP-UG)'in 29 Haziran'da yapılacak yerel seçimlerdeki adayları resmi başvurularını bugün İlçe Seçim Kurullarına yaptı.

 
 
DPUG ADAYLARI ADAYLIK BAŞVURULARINI YAPTI

 

DP-UG'den yapılan açıklamaya göre, sabah saatlerinden itibaren Lefkoşa, Girne, Gazimağusa, Güzelyurt, Lefke ve İskele İlçe Belediye Başkan adayları, Belediye Meclis Üyesi adayları  adaylık müracaatlarını ve gerekli evrakları İlçe Seçim Kurulu yetkililerine teslim etti.

 

DP ULUSAL GÜÇLER BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 

 

 

TATLISU 

AHMET HAYRİ ORÇAN

Belediye Başkanı

YENİERENKÖY

 ÖZAY ÖYKÜN

Belediye Başkanı

MEHMETÇİK  

AHMET BEYAZIT ADALIER

Belediye Başkanı

ALAYKÖY 

MUSTAFA ULAŞ

Öğretmen - Avukat

DEĞİRMENLİK 

Doğan EMİROĞULLARI

Posta Dairesi Müdürü

AKDOĞAN

SALİH MENDELİ

Öğretmen

PAŞAKÖY  

Hasan Nihat TOPALOĞLU

Emekli Müdür

SERDARLI 

ÖZEL PINARDAN

Öğretmen

VADİLİ 

ŞAHİN SAPSIZOĞLU

İşletmeci

GİRNE

BAŞAK TEKEREK

Ekonomist

DİKMEN  

FERİDUN KAHRAMANOĞLU

İşletmeci

ESENTEPE

HASAN BİRİNCİ

İşletmeci

LAPTA

MUSTAFA KEYFİALA

Serbest Meslek

LEFKE

HÜSEYİN ÖZTOPRAK

Narenciye Üreticisi

İSKELE 

HÜSEYİN AVKIRAN ALANLI

Milletvekili

BÜYÜKKONUK

SALİH ÇALIKUŞU

İşadamı

DİPKARPAZ

HÜSEYİN HAKKI ÇEBİ

Emekli Polis Müffettiş Muavini

 

 

 

 

 

 

DP ULUSAL GÜÇLER'İN DESTEKLEYECEĞİ BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

 

 

 

GAZİMAĞUSA

İSMAİL ARTER

Ziraat Yüksek Mühendisi

İNÖNÜ

BEYHAN GÜRGÖZE

Yönetici

BEYARMUDU

AHMET ZORT

Çiftçi

YENİBOĞAZİÇİ

KATİP DEMİR

Emekli Hakla İlişkiler Mümessili

 

 

 

 

ALSANCAK

FIRAT ATASER

İnşaat Müteahidi

ÇATALKÖY

MEHMET HULİSİOĞLU

Belediye Başkanı

 

 

LEFKOŞA TÜRK BELEDİYESİ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

RAUF DENKTAŞ

İşadamı

 

2

TALİP ÖZDEMİR

Kamu çalışanı

 

3

KANSU AKSU

Kamu çalışanı

 

4

MUSTAFA YÜKSEKBAŞ

İşadamı

 

5

YEZDAN ATAGÜN YATMAN

Ev hanımı

 

6

SELİM KANLI

Esnaf

 

7

MUSTAFA İŞLEK

İşadamı

 

8

AYŞE KÖSE

Esnaf

 

9

ENVER MAMÜLCÜOĞLU

Esnaf

 

10

TUNA ARIHAN

Hukukcu

 

11

ÖZGECAN YEL

Avukat

 

12

ZEHRA AVKIRAN

Bankacı

 

13

İBRAHİM KÜRT

Serbest meslek

 

14

FEVZİ GÜRMANOĞLU

Sigortacı

 

15

ŞEVKET ŞENBÜLBÜL

Mimar

 

16

EYBİL TÜNAY

Serbest meslek

 

17

BAŞAK KALFAOĞLU

Yönetici

 

18

TURGUT KARA

Esnaf

 

19

DERVİŞ PEYNİRCİ

Emekli

 

20

KAMİL RECAİOĞLU

Berber

 

21

KEMAL BUBA

Emlakcı

 

22

HASİBE ŞAHOĞLU

Emekli Büyükelçi

 

 

 

ALAYKÖY BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

SİBEL KASABALI

Ev hanımı

 

2

EFENDİ AYDOĞAN

İnşaat Taşeronu

 

3

RAMAZAN KANSU

Satış Sorumlusu

 

4

MUSTAFA ÇALIŞKAN

İşletmeci

 

5

AHMET TÜRKKAL

Telefon teknisyeni

 

6

İZZET MUSALar

Dağıtımcı

 

7

ALİ UMUT

Güvenlik görevlisi

 

8

BAHRİ KIR

Su tesisatcısı

 

 

DEĞİRMENLİK BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

EDA ÇELİK

Avukat

 

2

ALİ TUNÇTAŞLI

Avukat

 

3

TANGÜL ADAK

İnşaat Teknisyeni

 

4

AYNUR TAŞKOPARAN

Estetisyen Öğretmeni

 

5

HASAN ÖNCÜLER

Hayvan üreticisi

 

6

FARİZ BABAHAN

Müteahhit

 

7

NİDAYİ ÖZGÜR GÖK

Turizmci

 

8

ERGUN MİRALAY

Güvenlik görevlisi

 

9

AHMET GÖÇER

Ticaret

 

10

HÜSEYİN YILMAZ

İşçi

 

 

 

GAZİMAĞUSA BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

BANU KUMAN TUZLALI

Eczacı

 

2

MUSTAFA ERCİYES

Emekli memur

 

3

İBRAHİM UYSAL

İşadamı

 

4

ILGIN KEMALLER

Mimar

 

5

TÜRKSAL İNCE

Ressam

 

6

SÜLEYMAN İŞLEK

Yurt yöneticisi

 

7

MELİH AKGÜREL

Serbest meslek

 

8

OSMAN ÖZKOÇ

Emekli

 

9

ALPARSLAN AFŞİN

İnşaat Mühendisi

 

10

ALPAY TEBELLEŞOL

Öğretmen

 

11

AHMET ÇAKMAK

Oto Tamircisi

 

12

RAHMİ SARI

Tüccar

 

13

KAYHAN YORGANCIOĞLU

Elektrik Mühendisi

 

14

İLKER ATALAY

Emekli

 

15

EMİNE ÇELİKÖRS

Noter

 

16

GÜLDEN DAĞLAR

Avukat

 

 

 

AKDOĞAN BELEDİYESİ MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

OSMAN TANBOĞA

Dağıtımcı

 

 

SÜLEYMAN ÖZMINDIK

Emekli Polis

 

 

MUSA ÇAPKIN

Güvenlik görevlisi

 

 

ORSAN ÜLGENER

Muhabir

 

 

ALİ SAVTEKİN

Şoför

 

 

BEHİYE DERELİKÖYLÜ

Uluslararası İlişkiler

 

 

SULTAN TUNCELİ

İmalatcı

 

 

BAHADDİN DOĞU

Serbest meslek

 

 

 

BEYARMUDU BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

FATMA HAYDAROĞULLARI

Esnaf

 

 

ŞİT TAHİR ÇİL

Emekli Astsubay

 

 

ADNAN AMASYALI

Teknisyen

 

 

ÜMİT ÇAPLI BEYARMUDU

İşletmeci

 

 

TEZCAN GİRİTLİ

Çiftçi

 

 

MURAT ŞAHMARAN

Ticaret

 

 

 

 

METU ERSALAN

Taşeron

 

 

ALİ COŞAR

Emekli Polis

 

 

 

 

 GEÇİTKALE BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

 

MEHMET ÖĞÜNÇER

Emekli

 

 

NAFİ YAPICI

Makine Teknisyeni

 

 

AYŞE SATILMIŞ

Ev Hanımı

 

 

SABRİYE KUSETOĞLULARI

Ev Hanımı

 

 

İSMAİL ÇAVDAROĞLU

Emekli

 

 

TURGUT ELMAS

Pazarlamacı

 

 

ÖMER KADI

Pazarlamacı

 

 

NADİR KILGIN

İşletmeci

 

 

 

  İNÖNÜ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

LOKMAN GÖK

İşletmeci

 

 

MUSTAFA BAYIR

Apron Şefi

 

 

ONUR YEĞEN

Elektrik-Elektronik Mühendisi

 

 

İBRAHİM GÜVENATEŞ

Çiftçi

 

 

HANİFİ DİNLEYİCİ

İşletmeci

 

 

TUĞBA ACET

Öğretmen

 

 

CUMALİ ÖZOĞUL

Pazarlamacı

 

 

ZİYA KILAVUZ

Çiftçi

 

 

 

 

 

 PAŞAKÖY BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

RAMAZAN TOKLU

Emekli

 

 

ŞÜKRÜ KARAKAŞ

Emekli

 

 

GÜLTEN AKTAŞ

Ev Hanımı

 

 

DURSUN KESKİNKAYA

Serbest meslek

 

 

MEHMET ÖZATA

Şoför

 

 

MERTAN ÖZER

Berber

 

 

EROL ERBAY

Mimar

 

 

ÇETİN ŞAHAN

Çiftçi

 

 

 

 

SERDARLI BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

Şerife KEMALOĞULLARI

Kuaför

 

2

İLHAN BAYANDURSUN

Şoför

 

3

LEVENT DAĞAŞAN

Emekli Banka Müdürü

 

 

 

 

4

MEHMET SİLAHŞÖR

Emekli Polis

 

5

MUSTAFA KANDIR

Pazarlamacı

 

6

MEHMET ALİ KANARYA

Serbest meslek

 

7

ESER TEKBIYIK

Serbest meslek

 

8

EMİNE ÇOBAN

Ev Hanımı

 

 

 

TATLISU BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

MUZAFFER AYDIN

İşci

 

 

MİTHAT KARGI

Çiftçi

 

 

OSMAN UYANIR

Çiftçi

 

 

ORHAN KAYAR

Satış Temsilcisi

 

 

MAHMUT ÇELİK

Çiftçi

 

 

HÜSEYİN KOCAMAN

Emekli Astsubay

 

 

 

 VADİLİ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

HANİFE MENTEŞ

Ev Hanımı

 

 

SİYAMİ ŞİMŞEK

İnşaat Teknikeri

 

 

AYTUR SAKALLI

Yapıcı

 

 

GÜZEL ÖZER

Şoför

 

 

KADİR AKTAŞ

Üretici

 

 

İSMAİL ÖZKAN KIRMIZI

Ticaret

 

 

VELİ ÖZER

Kamu çalışanı

 

 

H.İSMAİL SÜNGÜ

Yapıcı

 

 

 

 

 YENİBOĞAZİÇİ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

 

M.FİGEN ÇAĞAKANLI

Evlendirme memuru - Noter

 

 

ALİ BAKIR

Teknisyen

 

 

İSMAİL DEMİR

İşadamı

 

 

MUSTAFA ERGAZİ

Yapıcı

 

 

ŞEYDA YILMAZ LUCKINGER

Öğretim Görevlisi

 

 

RAŞİT ERCEN

Oto Lastikcisi

 

 

VASFİ BEYAZHASAN

İşletmeci

 

 

YUNUS ELAGÖZ

Özel güvenlik görevlisi

 

 

OSMAN GÜRSOY

İşletmeci

 

 

NİHAİYE RAMAZANOĞLU

Berber

 

 

 

 

GİRNE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

 

 

 

 

1

HATİCE AKMANLAR AŞIK

Avukat

 

2

ERCAN ALP

Emekli

 

 

 

 

3

MURAT ERDOĞAN

Serbest Meslek

 

4

ŞERİFE HİM

Kuaför

 

5

MEHMET YILDIRIM

Mimar

 

6

EMİNE DAĞYARAN

Avukat

 

7

AHMET ATAKSOY

Emekli

 

8

ARSEM AŞIKOĞLU

Eğitim Danışmanı

 

9

NEŞE İLERİ

Tv yapımcısı

 

10

SELAYETTİN ÇAĞLAYAN

Emekli

 

11

ADİL GÖRÜŞ

Serbest

 

12

TAHİR SOYDAN

Emekli

 

13

ALİ İHSAN ZOBU

İşletmeci

 

14

AYŞEN FAHRİ

İşletmeci

 

 

 

ESENTEPE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

 

 

 

 

1

HATİCE GÜRBÜZ

İşletmeci

 

2

ENGİN GÜNEŞ

İşletmeci

 

3

İSMAİL ÇETİN

İşletmeci

 

4

MUKADDES DERAT

Emekli Öğretmen

 

5

AHMET ÖZTEKİN

Mimar

 

6

ENGİN ŞENGÜN

Öğretmen

 

7

BİLGE KUTAY ÇOLAK

Mimar

 

8

YAŞAR BARUT

İşletmeci

 

 

 

 

DİKMEN BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

 

 

 

 

1

HASAN KELEBEK

Emekli

 

2

CEMAL HAŞİM ALTAN

Emekli Teknik Öğretmen

 

3

NECATİ GERTİK

Mimar

 

4

DURMUŞ AKINAL

Serbest meslek

 

5

BURAK İSMET SÜMERAKA

İşletmeci

 

6

MELEK KARACAMERT

Güzellik Uzmanı

 

7

SITKI KARAÖZ

Serbest meslek

 

8

AHMET MERAL

Marangoz

 

9

BURAK KUNİ

Mimar

 

10

NİYAZİ AKÇAER

Serbest meslek

 

 

 

 

LAPTA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

 

 

 

 

 

1

YARGI EDİZER

Arkeolog

 

2

KURBAN DOĞRUYOL

Serbest meslek

 

3

NURİ KARADAĞ

Serbest meslek

 

 

 

 

4

AHMET DÜZDABAN

Teknisyen

 

5

MEHMET AKBULAK

Serbest meslek

 

6

EDA ÜNAL

Öğretmen

 

7

ABDULLAH DEMİRKAYA

Serbest meslek

 

8

CENK IŞIK

Satış Elemanı

 

9

HALİL ZEYBEKOĞLU

Emekli

 

10

AHMET ÖZTÜRK

Serbest meslek

 

 

 

 

GÜZELYURT BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

1

ŞÜKRAN URUN

Gıda teknisyeni

2

EDİZ ACAR

Halkla İlişkiler (Bakacı)

3

AYTAÇ KUM

Serbest Meslek

4

KUBİLAY SEPETÇİOĞLU

Ekonometrist (Finans Uzmanı)

5

RECEP SAYIM

Tekstil Müh.

6

OKTAY KIZILKAYA

Serbest Meslek

7

MEHMET ALİ BUĞUR

Tarih Öğr.

8

CAFER OKTAN

Serbest Meslek

9

EROL ÖZER YARIŞAN

LAÜ Memur

10

ALEV FIRAT

Avukat

11

HACER ÜRÜN

Serbest Meslek

12

FUNDA CANLISOY

Serbest Meslek

13

SİNEM ODUNCU

Serbest Meslek

14

HASAN KALKANLLI

Edebiyat Öğr.

 

 

 

LEFKE BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

RAHME ÖĞÜTVEREN

Ev hanımı

 

2

GÜRSEL SEKMEN

Emekli Ziraat Mühendisi

 

3

BURCU AKINCI

Serbest meslek

 

4

HASAN ÇELİK

Taksici

 

5

HÜSEYİN ŞENER

Emekli Bankacı

 

6

KAZIM TAÇAY

Emekli Ziraat Mühendisi

 

7

ERKAN ÇAĞLAR

Oto Elektrikcisi

 

8

SALİH KUKURAL

Güvenlik Görevlisi

 

9

MUSTAFA YÖNEY

Emekli Polis

 

10

İSMAİL GÜREN

İşletmeci

 

 

 

 

İSKELE BELEDİYE MECLİS ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

İLDENİZ ELBASAN

Siyaset Bilimci - Noter

 

2

AYGÜN ERÜLKÜ

Mimar

 

 

 

 

3

ERAY GÖKŞAN

Meyve sebze Toptancısı

 

4

SİNAN GECE

Otobüs İşletmecisi

 

5

GÜLESER ALTINIŞIK

Ev Hanımı

 

6

KADİR OKUR

Şoför

 

7

AHMET DELİBAŞ

Kaportacı

 

8

İSMAİL ŞANAN

Emekli

 

9

BARIŞ HÜRSÖZ

Emekli Polis Çavuşu

 

10

SEFA KURUKAFA

Serbest meslek

 

 

 

 

BÜYÜKKONUK BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

HÜSAMETTİN ÖZCÖMERT

Ustabaşı

 

2

HASAN YAHAT

Serbest meslek

 

3

MUSTAFA ÇOBAN

Emekli

 

4

İSMAİL ÇATALKAYA

Serbest meslek

 

5

SABAHATTİN GENÇ

Güvenlik Görevlisi

 

6

MUSTAFA AKILLIOĞLU

Şoför

 

7

YUSUF GENÇ

Şoför

 

8

MUSTAFA TATLI

İşletmeci

 

 

 

 

 

DİPKARPAZ BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

YASİN ALKAN

İnşaatcı

 

2

EMİRALİ KAHRAMAN

Çiftçi

 

3

DURMUŞ ALİ İLDENİZ

Esnaf

 

4

ADEM YILDIZ

İşci

 

5

ASLAN ÇEBİ

Esnaf

 

6

FATİH ÜNAL

Esnaf

 

7

SERKAN ÇOLAK

Esnaf

 

8

HAKAN KOL

Turizmci

 

 

 

 

MEHMETÇİK BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

AHMET AKİL ÖZALP

Emekli Öğretmen

 

2

CELAL KANDİLLİLİ

Fırıncı

 

3

LEYLA AĞCABEY

Ev Hanımı

 

4

ALİ BULUT

Güvenlik Görevlisi

 

5

İBRAHİM NALKIRAN

Oto tamircisi

 

6

HARUN AVŞAR

Taksici

 

7

CELAL AĞCABAY

Yüksek Gerilim Operatörü

 

8

HALİL MISTIKİ

Kurtarıcı - Çekici

 

 

 

 

 

YENİERENKÖY BELEDİYE MECLİSİ ADAYLARI

 

 

 

 

 

1

SEYFULLAH TARHAN

Çiftçi

 

2

FEZİLE KIZILBORA

Ev Hanımı

 

3

İBRAHİM KIZIL

Yapıcı

 

4

GIYAS APAYDIN

Dekorasyon

 

5

METİN OSMANLILAR

İşletmeci

 

6

ALİ NALBANT

Makinist

 

7

ORHAN ÜNAL

Kamu çalışanı

 

8

TEVFİK ALTIOĞLU

Soför

 

9

MEHMET KADI

Emekli

 

10

RAMAZAN DEMİR

Çiftçi

 

 
23 Mayıs 2014 Cuma 18:25
Okunma: 2695
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)