Ana Sayfa » Spor » DR. SALİH MİROĞLU ANILDI

DR. SALİH MİROĞLU ANILDI

Dr Salih Miroğlu Geleneksel Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai) Müsabakaları dün yapıldı.

 
 
DR. SALİH MİROĞLU ANILDI
Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yeralan şampiyonada dereceye girenlere ödülleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti  Millli Olimpiyat Komitesi Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen,  Federasyon Başkanı Mustafa Aktuğ ile Merhum Salih Miroğlu’nun ailesi tarafından verildi.

Bayanlar Hyong-Pumse-Kata Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:          1.Pınar Akarpınar            2.Rigina Rakhmatova     3.Cansu Keskin
2.Katagori:          1.Diana Rakhmatova       2.Özlem Tomak            3.Fatma Düzce
3.Katagori:          1.Açelya Ergin               2.İman İpek
4.Katagori:          1.Anastasia Gukovskaya  2.Ayşe Dişçeken           3.Aleyna Mekya Tokmak


Erkekler Hyong                -Pumse-Kata Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:          1.İsmet Muhtaroğlu       2.Hilmi Halha Duran        3.Tuna Kurat
2.Katagori:          1.Arda Çörtük               2.Ahmet Dişçeken         3.Recep Ünal
3.Katagori:          1.Eren Değirmenci         2.Nejat Kocaismail          3.Uygar Efe Yavuz
4.Katagori:          1.Kandımbek Yusupov    2.Alptuğ Ulaş                3.Mustafa Açıkgöz
5.Katagori:          1.Polat Sakal                 2.Davut Jorayev            3.Hüseyin İpek
6.Katagori:          1.Hasan Düzce              2.Oğuzhan Düzce          3.Arda Arpat Braun
7.Katagori:          1.Yasin Tomak              2.Abdullah İyidemirci
8.Katagori:          1.Chris Park                  2.İhsan Yaldızsal             3.Turgay Yalçın
9.Katagori:          1.Umut Sağ                 2.Faruh Yusupov            3.Cengiz Şakir
10.Katagori:       1.Yuri Gukovski              2.Behiç Konti                 3.Kürşat Duran
11.Katagori:       1.Hemin Ali Hama           2.İlhami Kurat
12.Katagori:       1.Atakan Ergin               2.Müsenna Doğan Koç

Bayanlar Taeryon-Kumite Müsabaka sonuçları
1.Katagori:          1.Pınar Akarpınar            2.Diana Rakhmatova
2.Katagori:          1.Rigina Rakhmatova      2.Ayşe Dişçeken
3.Katagori:          1.Açelya Ergin               2.İman İpek
4.Katagori:          1.Özlem Tomak             2.Anastasia Gukovskaya

Erkekler  Taeryon-Kumite Müsabaka sonuçları
1.Katagori:          1.İsmet Muhtaroğlu       2.Tuna Kurat
2.Katagori:          1.Hilmi Talha Duran        2.Arda Çörtük
3.Katagori:          1.Kandımbek Yusupov    2.Davut Jorayev
4.Katagori:          1.Yasin Tomak              2.Abdullah İyidemirci
5.Katagori:          1.Turgay Yalçın             2.Atakan Ergin                3.Kürşat Duran
6.Katagori:          1.Müsenna Doğan Koç   2.Faruh Yusupov             3.Umut Sağ
7.Katagori:          1.Behiç Konti               2.Hemin Ali Hama           3.İlhami Kurat

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:          1.Yuri Gukovski                 2.Behiç Konti                  3.İlhami Kurat
2.Katagori:          1.Umut Sağ                     2.Faruh Yusupov              3.Hemin Ali Hama
3.Katagori:          1.Turgay Yalçın                 2.Cengiz Şakir                 3.İhsan Yaldızsal

Erekekler Ayak Kırışı  Yopçaçirgi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori:          1.İlhami Kurat                   2.Behiç Konti                  3.Yuri Gukovski
2.Katagori:          1.Hemin Ali Hama              2.Umut Sağ                    3.Faruh Yusupov
3.Katagori:          1.İhsan Yaldızsal                2.Cengiz Şakir                 3.Turgay Yalçın

 
28 Kasım 2011 Pazartesi 12:47
Okunma: 962
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)