Ana Sayfa » Spor » Federasyon Başkanılığı İçin Yarıştılar

Federasyon Başkanılığı İçin Yarıştılar

(Brt Spor) Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Federasyon Başkanlığı Taekwondo Karate Budo Müsabakaları Dün Yapıldı. girne Avrasya Taekwondo Merkezi'nde Yapılan Müsabakalarda Dereceye Sporculara Ödüllerini Federasyon ,bölge Ve Kulüp Temsilcileri Verirken  Müsabakaları Uluslararası Kokartlı Hakemlerimiz Öykü Ergin, Ali Uslu, Yuri Gukovski,maşallah Cihangir  İle Federasyon, Bölge Ve Namzet Hakemleri Yönettiler  bayanlar  Taekwondo Karate Budo Hyong/pusme/kata Müsabakaları Sonuçları:1.katagori       1. Pınar Akarpınar 2.anastasia Gukovskaya 3.irina Dergaus2.katagori       1.ceyda Uçaner 2.cansu Keskin  3.selma Günay3.katagori 1.özlem Tomak 2.katherina Dergaus  3.melisa

 
 
Federasyon Başkanılığı İçin Yarıştılar

Erkekler  Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori       1.Yuri Gukovski 2.Osman Hoca  3.Abdullah Doğan
2.Katagori       1.İgor Dergaus 2.Yasin Tomak  3.Anıl Gören
3.Katagori       1.Coşkun Kıraloğlu 2.Batuhan Puhurcuoğlu 3.İsmet Ergüz  
4.Katagori       1.Ahmet Hazırlar 2.Recep Şanverdi  3.Ferhat Uskan
5.Katagori 1. Yüksel Durlanık 2.Adem Avukat  3. Arda Hamit Ertekin

 Bayanlar Taekwondo Karate Budo El Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Katagori 1. İrina Dergaus 2. Anastasya Gukovskaya 3. Katherina Dergaus
2.Katagori 1.Özlem Tomak 2.Cansu Keskin   3.Selma Günay 
3.Katagori 1.Ceyda Uçaner 2.Pınar Akarpınar  3.Melisa Büyükada
          
 Bayanlar Taekwondo Karate Budo Ayak Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Katagori 1.Anastasya Gukovskaya  2. Katherina Dergaus  3. İrina Dergaus
2.Katagori 1.Cansu Keskin   2. Özlem Tomak  3.Selma Günay
3.Katagori 1. Pınar Akarpınar  2. Ceyda Uçaner  3. Melisa Büyükada 

Erkekler Taekwondo Karate Budo El Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Kategori 1.Yüksel Durlanık  2.Batuhan Puhurcuoğlu  3.İsmet Tan
2.Kategori 1.Adem Avukat   2. Arda H. Ertekin  3. Ferhat Uskan
3.Kategori 1.Recep Şanverdi  2.Ahmet Hazırlar  3. İsmet Ergüz
4.Kategori 1.Yasin Tomak   2.Coşkun Kıraloğlu  3. Anıl Gören
5.Kategori 1.Osman Hoca   2.Abdullah Doğan  3.İgor Dergaus
6.Kategori 1.Yuri Gukovski  2.Maşallah Cihangir  3.Abdullah Bilgen

Erkekler Taekwondo Karate Budo Ayak Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Kategori 1. Batuhan Puhurcuoğlu 2. Yüksel Durlanık  3. İsmet Tan
2.Kategori 1. Arda H. Ertekin  2. Adem Avukat  3. Ferhat Uskan
3.Kategori 1. Ahmet Hazırlar  2. Recep Şanverdi  3. İsmet Ergüz
4.Kategori 1. Coşkun Kıraloğlu  2. Yasin Tomak   3. Anıl Gören
5.Kategori 1. Abdullah Doğan  2. İgor Dergaus   3. Osman Hoca
6.Kategori 1. Maşallah Cihangir  2. Yuri Gukovski  3. Abdullah Bilgen

 
17 Şubat 2014 Pazartesi 10:20
Okunma: 1557
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)