Ana Sayfa » Spor » Futbolda 18. Hafta Maçları Yönetecek Hakemler Açıklandı

Futbolda 18. Hafta Maçları Yönetecek Hakemler Açıklandı

Futbolda 18. Hafta  Maçları Yönetecek Hakemler Açıklandı .

 
 
Futbolda 18. Hafta  Maçları Yönetecek Hakemler Açıklandı

K-Pet Süper Lig'de

Şht. H.Ruso Stadı'nda K.Kaymaklı - Yalova (Ecvet Kanatlı)

Sadık Cemil Stadı'nda Cihangir - Çetinkaya (Serhan Şimşek)

Atatürk Stadı'nda Gençlik Gücü - Doğan T.B. (Serkan Durmaz)

16 Ağustos Karadağ Stadı'nda Lefke - B.Bağcıl (Mehmet Sezener)

 

K-Pet 1'inci Lig'de

Esentepe Stadı'nda Esentepe - Gönyeli (Ali Özer)

Karşıyaka Sahası'nda Lapta - Akıncılar (Timur Ercan Bodi)

Mehmet Ali Toker Stadı'nda Türkmenköy - Göçmenköy (Hakan Muhtaroğlu)

 

K-Pet 2'nci Lig'de

Mehmetçik Stadı'nda Mehmetçik - Çayönü (Ali Karahasan)

Muharrem Döveç Stadı'nda Çanakkale - Geçitkale (İhsan Payas)

Gaziköy Sahası'nda Gaziköy - Vadili (Serdar Bigimer)

Gönyeli Stadı'nda Ortaköy - Tatlısu (Osman Küçük)

 

Yükselme 1'inci Lig 2'nci Grubu'nda

Tatlısu Seracılar'da Tatlusu Seracılar - İskele Trabzon (Ozan Kel)

Adnan Kahveci Sahası'nda Karadeniz 61 - Karaoğlanoğlu (Hüseyin Özkan)

 

Yükselme 1'inci Lig 3'üncü Grubu'nda

Beyarmudu Sahası'nda Aydoğan - Turunçlu Ulukışla (Evren Karademir)

Harika Sahası'nda Maraş - Pile (Hakkı Emir)

Alayköy Sahası'nda Alayköy - İncirli (Emre Çevikdal)

Canbulat Stadı'nda Yenişehir - Paşaköy (Mustafa Öztugay)

 

23 Şubat 2014, Pazar

K-Pet Süper Lig'de

Atatürk Stadı'nda Yenicami - Mormenekşe (Kerem Eran)

Osman E. Mehmet Yeni Boğaziçi - Mağusa T.G. (Mehmet Malek)

14 Ağustos Stadı'nda Serdarlı - Hamitköy (Savaş Tilki)

 

K-Pet 1'inci Lig'de

20 Temmuz Stadı'nda Türk Ocağı L. - Değirmenlik (Fehim Dayı)

Nihat Balcıer Stadı'nda Düzkaya - Ozanköy (Irman Emin)

Zafer Stadı'nda Binatlı - Dumlupınar (Utku Hamamcıoğlu)

Cumhuriyet Stadı'nda L.Gençler Birliği - Baf Ü.Y. (Emre Öztaşlı)

 

K-Pet 2'nci Lig'de

Üç Şehitler Stadı'nda Görneç - Denizli (Osman Özpaşa)

Karşıyaka Sahası'nda Karşıyaka - Girne H.E. (Murat Sapsızoğlu)

Zümrütköy Sahası'nda Zümrütköy - Dipkarpaz (Turgay Misk)

 

Yükselme 1'inci Lig 1'inci Grubu'nda

Mustafa Hidayet Çağlar Stadı'nda A. Yeşilova - Yılmazköy (Tufan Çerçioğlu)

Emek Stadı'nda Aydınköy - Şirinevler (Mustafa Torun)

Semih Türköz Stadı'nda Gaziveren - Doğancı (Hüseyin Eyyüpler)

Pınarbaşı Sahası'nda Pınarbaşı - Dağyolu (Ömer Doğru)

Gayretköy Sahası'nda Gayretköy - Ağırdağ Boğaz (Hakan Gök)

 

Yükselme 1'inci Lig 2'nci Grubu'nda

Mutluyaka Sahası'nda Mutluyaka - Akova (Murat Çalışkan)

Boğaziçi Sahası'nda Boğaziçi - Minareliköy (Necmi Bulut)

 

Yükselme 1'inci Lig 3'üncü Grubu'nda

Haspolat Sahası'nda Haspolat - Dörtyol (Fatih Bardakçıoğlu) (BRT SPOR)

 

 

 
21 Şubat 2014 Cuma 10:10
Okunma: 1055
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)