Ana Sayfa » Kıbrıs » Gençlik Dairesi Gençlere Kış Kampı Düzenliyor

Gençlik Dairesi Gençlere Kış Kampı Düzenliyor

Lefkoşa, 22 Ocak 14 (T.a.k.): Gençlik Dairesi, Kış Dönemi Gençlik Kamplarını 1-16 Şubat Tarihleri Arasında Kantara'da Gerçekleştirecek..

 
 
Gençlik Dairesi Gençlere Kış Kampı Düzenliyor

Gençlik Dairesi'nden yapılan açıklamaya göre kamplar; 1-4 Şubat'ta 6. ve 7. sınıflar için, 13-16 Şubat'ta 7. ve 8. sınıflar olmak üzere iki dönem ortaokul ve 4-7 Şubat'ta 10. ve 11. sınıflar için, 7-10 Şubat'ta 11. ve 12. sınıflar için, 10-13 Şubat'ta 9. ve 10. sınıflar olmak üzere üç dönem de lise öğrencilerini kapsayacak şekilde 5 kamp dönemi olarak düzenlendi.

Kampa katılmak isteyen öğrencilerin müracaatlarını Gençlik Dairesi Müdürlüğü'ne yapabileceği ifade edilen açıklamada, Lefkoşa dışındaki okullarda bulunan öğrencilere haksız rekabet olmaması için, müracaatların bugünden itibaren Lefkoşa dışından, Salı gününden itibaren ise Lefkoşa içerisinden alınacağı belirtildi.

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, gençlerin geçmiş dönemde başlatılan kış kampına büyük ilgi gösterdiklerini belirterek, bu sene de söz konusu imkanları gençlere yarattıklarını dile getirdi.

Eroğlu, gençlerin gerçekleşecek kış kampları için hem Gençlik Dairesi'nden hem de www.genclik.gov.ct.tr internet adresinden bilgi edinebileceklerini kaydetti.

(ŞEB/KAR)

 
29 Ocak 2014 Çarşamba 10:41
Okunma: 878
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket