Ana Sayfa » Kıbrıs » Güzelyurt Esnaf Birliği, Meclis'e Çağrıda Bulundu

Güzelyurt Esnaf Birliği, Meclis'e Çağrıda Bulundu

Lefkoşa, 20 Şubat 14 (T.a.k): "ekonomik Durgunluk, İşsizlik, Parasızlık Dayanma Sınırlarımızı Aşmış, Bıçak Kemiğe Dayanmıştır" Diyen Güzelyurt Esnaf Ve Zanaatkârlar Birliği, Cumhuriyet Meclisi'ni Göreve Çağırdı Ve Güzelyurt İçin Gerekli Önlemleri Acilen Hayata Geçirmesini İstedi..

 
 
Güzelyurt Esnaf Birliği, Meclis'e Çağrıda Bulundu

Birlik Başkanı Ulus Ese, Cumhuriyet Meclisi'ndeki milletvekillerini "halkın mutluluğu ve refahı için görev yapmaya, yapamıyorsa istifa etmeye" çağırdı.

Ese "KKTC Meclis'ine açık mektup" başlığıyla yayınladığı mesajda, Güzelyurt Özel Bölge Yasası'nın Meclis'ten geçirilmesini istedi.

Güzelyurt çarşısı esnafının unutulduğunu, Güzelyurt'un milletvekillerinin Meclis'te Güzelyurt'un halini anlatsalar da önem görmediğini savunarak, eleştirilerde bulundu.

Güzelyurt insanlarının da memleketin "üvey evlatları" olarak muamele gördüğünü öne süren Ese, Güzelyurt'un ilçe olduğunu, fakat ekonomik durgunluk, işsizlik ve parasızlığın dayanma sınırlarını aştığını ifade etti. "Bıçak kemiğe dayanmıştır" diyen Ese, seslerine kulak verilmesini istedi.

(EMR/GÜL)

 
20 Şubat 2014 Perşembe 14:14
Okunma: 914
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
  • Kıbrıs Gazetesi Ana Sayfası
  • Havadis Gazetesi Ana Sayfası
  • Realist Gazetesi Ana Sayfası