Ana Sayfa » Kıbrıs » Lefkoşa'daki Temizlik Çalışması

Lefkoşa'daki Temizlik Çalışması

Bakanlar Kurulu'nun Aldığı Kararların Ardından Hem Lefkoşa'nın Temizlenmesi İçin Çalışmalar Başladı  Hem De Lefkoşa Türk Belediyesi'nin Ctp Ve Dp'li Meclis Üyeleri İstifalarını Partilerine İletti. bakanlar Kurulu'nun Lefkoşa'yı Temizlemesi İçin Yetkilendirdiği Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana,  Temizlik Çalışmalarını Kısa Sürede Tamamlayıp, Başkent Lefkoşa'yı Yaşanabilir Bir Kente Kavuşturacaklarını Belirtti..

 
 
Lefkoşa'daki Temizlik Çalışması

Dana, "Surlar içindeki çöplerin yarından itibaren dağıtılacak olan siyah poşetlerde biriktirilerek ve gösterilen yerlere bırakılacağını söyledi.

Başkentin diğer noktalarında da çöplerin düzenli ve büyük siyah poşetlere konulmasını isteyen Kaymakam, özellikle restorantların çöplerini dağınık ve gelişi güzel atmaları halinde işyerlerini mühürleyecekleri uyarısında bulundu.

Lefkoşa Kaymakamı Kemal Deniz Dana, yapılacak çalışmalar ve yöntemleri hakkında Lefkoşa Muhtarlar Derneği'ne üye muhtarları bilgilendirdi. Dana, Kaymakamlık binasına gerçekleştirilen toplantıya katılan muhtarlardan, çöplerin dağıtılacak olan siyah poşetlerde biriktirilerek gösterilen yerlere bırakılması konusunda vatandaşları uyarmalarını istedi.

 

 
2 Kasım 2012 Cuma 16:30
Okunma: 634
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
  • Kıbrıs Gazetesi Ana Sayfası
  • Havadis Gazetesi Ana Sayfası