Ana Sayfa » Kıbrıs » Milletvekilleri Tam Liste

Milletvekilleri Tam Liste

Milletvekilliği Erken Genel Seçimlerinde Siyasi Partilerin İlçelere Göre İsim Bazındaki Listesi Şöyle:.

 
 
Milletvekilleri Tam Liste
Lefkoşa:


CTP-BG'den: Sibel Siber; Tufan Erhürman;  Özdil Nami; Özkan Yorgancıoğlu; Ahmet Gülle; Birikim Özgür; Doğuş Derya.
UBP: Tahsin Ertuğruloğlu; Faiz Sucuoğlu; Ersin Tatar; Hüseyin Özgürgün.
DP-UG: Serdar Denktaş; Mustafa  Arabacıoğlu;  Hasan Taçoy; Zorlu Töre.
TDP: Mehmet Çakıcı.
Gazimağusa İlçesinde;
CTP-BG: Teberrüken Uluçay;  Asım Akansoy;  Ferdi Sabit Soyer;  Erkut Şahali; Arif Albayrak.
UBP: Sunat Atun;  Hamza Ersan Saner;  Erdal Özcenk; Dursun Oğuz.
DP-UG: Ahmet Kaşif; Fikri Ataoğlu; Hakan Dinçyürek.
TDP: Hüseyin  Angolemli


Girne İlçesinde;
CTP-BG: Abbas Sınay; Salih İzbul; Fazilet Özdenefe; Ömer  Kalyoncu.
UBP: Ünal Üstel; Kutlu Evren; İzlem Gürçağ.
DP-UG: Özdemir Berova; Esat Ergün  Serdaroğlu.
TDP: Zeki Çeler.


Güzelyurt İlçesinde
CTP-BG: Armağan Candan;  Mehmet Çağlar; Dr. Hüseyin Erçal.
UBP:  Dr. Ali Pilli; Kemal Dürüst
DP-UG: Menteş Gündüz.








 
30 Temmuz 2013 Salı 08:19
Okunma: 1731
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)