Ana Sayfa » Kıbrıs » Miss KKTC Seçilecek

Miss KKTC Seçilecek

Miss Kuzey Kıbrıs 2011 Güzellik Yarışması 29 Temmuz Cuma gecesi gerçekleştirilecek. Salamis Bay Conti Resort otelde yapılacak organizasyonun canlı yayın iletişim sponsorluğunu her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayrak Radyo Televizyon Kurumu üstleniyor.

 
 
Miss KKTC Seçilecek
BRT’de gerçekleştirile basın toplanısında konuşan organizatör Bülent Günküt, KKTC güzellik yarışmasını ülkenin tanıtılması amacıyla düzenlemeye başladıklarını hatırlattı.

25 yıl önce gerçekleştirilen ilk yarışmanın ev sahipliğini yapan Salamis Bay Otel’in, 25 yıl sonra yeniden bu organizasyona ev sahipliği yapmasının çok anlmalı olduğunu vurgulayan Günkut, katkı koyan herkese teşekkür etti.

Bayrak Aile Kanalı sorumlusu Raif Hızal da, böyle bir organizasyona katkı koymaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, geleneksel hale gelen Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışmasına kurum olarak her zaman destek vereceklerini belirtti.

Salamis Bay Conti Resort Otel Halkla İlişkiler Müdürü Vecihe Kaşifoğlu da, 25 yıl önce gerçekleştirilen KKTC’nin ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yaptıklarını, şimdide aynı gurur ve mutlulukla yine bu ev sahipliğini gerçekleştireceklerini söyledi.

Yakın Doğu Üniversitesi Genel Koordinatörü Özgü Bayraktar ise, yarışmada dereceye girecek ilk üç güzele tam burslu okuma imkanı sağlayacakların kaydetti.

25’inci Miss Kuzey Kıbrıs 2011 Güzellik Yarışması’na başvurular 22 Temmuz Cuma günü BRT’de yapılacak öne eleme gününe kadar devam edecek.

Yarışmada dereceye giren ilk üç güzele Turizm Çevre ve Kültür Bakanlığı tarafından toplam 10 bin Türk Lirası para ödülü verilecek.

Birinci güzele 5 bin, ikinci güzele 3 bin ve üçüncü güzele ise 2 bin Türk Liralık para ödülü var.