Ana Sayfa » Kıbrıs » Moda Trendlerini Evinize Yansıtın

Moda Trendlerini Evinize Yansıtın

Moda ve dekorasyon birbirinden ilham almayı çok seviyor. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz.

 
 
Moda Trendlerini Evinize Yansıtın
Modada her yeni koleksiyonda, dünyaya damga vurmuş her akımda benzer etkileri dekorasyonda da görmeye başlıyoruz. Bu senenin renkleri olan turkuaz, yeşil ve turuncunun etkisini de dekorasyonda görebilirsiniz. 

Dekorasyon biraz da evinizi giydirmekle eşdeğer. Elbette onun da bir modası var.Trendlerin takipçisi olup şık bir dekorasyon yaratmak mümkün. Hem gündemin gerisinde olmayıp hem de kendinizi iyi hissedeceğiniz biryaşam alanı oluşturabilirsiniz. 

Modayı takip etmek bir yana herkesin kendine has bir stili olmalı. Kimimiz daha maskulen kimimiz daha feminen çizgileri seviyor olabiliriz. Retro vazgeçilmezimiz olabilir ya da vintageden kopamam diyebilirsiniz. Bu noktada önemli olan stilinizi belirleyip hem kendinize yakışanı hem de evinize yakışanı belirlemelisiniz. 

Kimimiz de bazı desenlerin hakimiyetine kendimizi kaptırırız. Puantiyeler, ekoseler, etnikdesenler hem giyiminizin hem evinizin başrolünde olabilir. Desenler hareket ve farklılıkyaratmayı sever. Bu nedenle desen kullanmak her zaman iyidir. Özellikle sadelikten yanaysanızsıradanlıktan kurtulmak için desenlere başvurabilirsiniz.