Ana Sayfa » Dünya » Monopoly'nin Piyonlarından Biri Oyundan Çıkıyor

Monopoly'nin Piyonlarından Biri Oyundan Çıkıyor

Oyundan Çıkacak Piyon Ve Onun Yerine Oyuna Girecek Yeni Piyon, Oylamayla Belirlenecek .

 
 
Monopoly'nin Piyonlarından Biri Oyundan Çıkıyor

İstanbul, 9 Ocak 13 (T.A.K): Dünyanın popüler emlak ticareti oyunu Monopoly'nin oyundan çıkacak piyonu ve onun yerine oyuna girecek yeni piyon, oylamayla belirlenecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Monopoly'nin piyasaya çıktığı 1935 yılından bu yana oyunda olan ''Yarış Arabası'', ''Şapka'', ''Yüksük'', ''Bot'', ''Amiral Gemisi'', ''Ütü'' ve 1950'li yılların başında oyuna dahil olan ''İskoç Köpeği'' ve ''El Arabası'' piyonlarının kaderini, Monopoly oyuncuları belirleyecek.

Monopoly hayranları, 9 Ocak-5 Şubat 2013 tarihleri arasında ''en sevdikleri'' Monopoly piyonunu kurtarmak için Facebook.com/Monopoly üzerinden dünya çapında gerçekleştirilecek oylamaya katılacak. En az oyu alan klasik piyonlardan biri oyundan çıkarken, en çok oyu alan yeni bir piyon oyuna girecek.

Oylamaya girecek yeni piyonlar ''Elmas Yüzük'', ''Gitar'', ''Oyuncak Robot'', ''Kedi'' ve ''Helikopter'' olarak belirlenirken, oylamayı kazanan piyon, Şubat 2013'te New York'ta yapılacak oyuncak fuarında açıklanacak ve yeni piyonlu Monopoly 2013 yılının ikinci yarısında piyasaya çıkacak. 

(AA/AK/GUR)

 
9 Ocak 2013 Çarşamba 12:14
Okunma: 1471
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler