Ana Sayfa » Kıbrıs » Özdemir Tokel: Veremeyeceğim hiçbir hesabım yok!

Özdemir Tokel: Veremeyeceğim hiçbir hesabım yok!

Temedya Reklam Ajansı Yön. Kur. Bşk. Özdemir TOKEL, iki yerel gazetede şirketi ve şahsı hakkında yayınlanan asılsız haberi gazetelerde yayınlattıranları ve yayınlayanları şiddetle kınadı. "Kursağımızdan geçen bir tek kuruşluk haram lokma eğer varsa bunun altında Sayın İrsen Küçük ve Sayın Nazım Çavuşoğlu’nun imzası vardır, onayı vardır…" dedi.

 
 
Özdemir Tokel: Veremeyeceğim hiçbir hesabım yok!
Özdemir Tokel'in Basın Açıklaması;Veremeyeceğim hiçbir hesabım yok!

Yoktur ama! Kursağımızdan geçen bir tek kuruşluk haram lokma eğer varsa bunun altında Sayın İrsen Küçük ve Sayın Nazım Çavuşoğlu’nun imzası vardır, onayı vardır…

YAYINLAYANLARI VE YAYINLATANLARI KINIYIRUM

25 Eylül 2012 tarihinde iki yerel gazetede şirketim ve şahsım hakkında yayınlanan ve Ulusal Birlik Partisi tarafından seçim kampanyaları için Temedya’ya yapılan ödemeleri çarpıtarak, yalan, iftira ve karalamaya dönüştürenleri, bunları gazetelerde yayınlattıranları ve yayınlayanları şiddetle kınıyorum…


BASKILARA RAĞMEN DİRENDİM


Söz konusu iftiraların yayınlatılma sebebi; Ulusal Birlik Partisi kurultayında İrsen Küçük ve ekibine her türlü teklif, tehdit ve baskıya rağmen destek vermemekte direnmemden kaynaklanmaktadır.

Bu sığ düşünceli insanlar topluluğu, sadece şahsıma değil, toplumun her kesimine ayni zulmü ve Hitlervari bu yaklaşımları sergilemektedirler.

UBP'NİN ZAFERLERİNDE İMZAMIZ VAR

Ulusal Birlik Partisi’nin seçim kampanyalarında profesyonel bir anlayışla aktif görev alan ve kampanya ekibinin bir parçası olan şahsım ve şirketim, Ulusal Birlik Partisi’nin seçimleri kazanmasında sanırım oldukça etkin bir rol oynamıştır. Bu ekip Ulusal Birlik Partisi seçim kampanyaları için hazırlanan “Şimdi Ulusal Birlik Zamanı” , “
Hedef Belli %50”, “Fark var arkasında halk var!” ve “Halkla Farkla Hizmete Devam!” sloganlarının yaratıcısıdır. Bizler UBP’nin son kampanyalarının tüm gazete ilan tasarımlarını, afiş ve pankartlarının tasarımlarını yapan ve sloganlarını yaratanlarız…  


BİZİ GÖREVE KÜÇÜK VE ÇAVUŞOĞLU DAVET ETTİ

Bizler bu görevi dönemin genel sekreterleri Sayın İrsen Küçük ve Sayın Nazım Çavuşoğlu’nun daveti üzerine kabul ettik ve alnımızın akıyla bu işin altından Ulusal Birlik Partisine başarılar kazandırarak çıktık.


TÜRKİYE'NİN ONDA BİRİ FİYATA ÇALIŞTIK


Türkiye’den çağrılan ve sadece tek kampanya için teklif edilen 2 Trilyon liralık bütçeye karşın tüm kampanyaları bu verilen rakamların sadece onda birine planlayan ve yürüten bu ekip, UBP’yi zarara uğratmadı tam tersine Ulusal Birlik Partisi’nin bir buçuk Trilyon Liradan fazla tasarruf etmesini sağlamıştır.


BAŞKALARINA ÖDEDİKLERİ PARAYI BİZE YAZIYORLAR

Yayınlatılan haberlerde bilinçli ve kasıtlı bir şekilde şirketimizle alakalı olmayan insanlara yazılan 197 Bin TL tutarındaki çekler de sanki bize yazılmış gibi lanse edilmeye çalışılmıştır. Ulusal Birlik Partisi’nin rakiplerinin sadece tek bir seçim kampanyasında Trilyonlarca Lira harcadıkları düşünülürse bahse konu rakamların ne kadar küçük miktarlar olduğu, bu rakamların günlüğü yaklaşık bin TL’yi bulan gazete reklamları da göz önüne alındığında ne denli düşük olduğu ve Ulusal Birlik Partisi’nin ekonomik açıdan ne denli korunduğu ortadadır.

BİR ÇOK ÖDEME CEBİMİZDEN YAPILDI

Ayrıca UBP’den gelen “Bizim paramız yok, Sen bizim adımıza öde biz sana sonra öderiz” teklifi üzerine kampanya döneminde şirketimiz tarafından üretilmeyen pek çok işin ödemesi de tarafımızdan yapılmıştır. Bunun da Ulusal Birlik Partisi’ne ek bir katkı olduğu da aşikardır.

UBP'DEN BİR KAR BEKLENTİMİZ OLMADI OLAMAZ...

Temedya Reklam Ajansı’nın Ulusal Birlik Patisi’nden kazanacağı herhangi bir kazanca bel bağlamışlığı söz konusu değildir...


KÜÇÜK VE ÇAVUŞOĞLU'NUN İMZASI VAR

Seçim kampanyaları döneminde yapılan tüm işleri ve tüm siparişleri ilgili dönemlerin Genel Sekreterleri Sayın Başbakan İrsen Küçük ve İçişleri Bakanı Nazım Çavuşoğlu tarafından verilmiş, ödemeleri ise yaklaşık bir yıl sonra yine kendi şahsi imzalarını taşıyan çeklerle yapılmıştır.

Bize ödenen her kuruş paranın altında Sayın İrsen Küçük ve Sayın Nazım Çavuşoğlu’nun imzası vardır.
Kısacası kursağımızdan geçen bir tek kuruşluk haram lokma varsa bunun altında İrsen Küçük ve Nazım Çavuşoğlu’nun imzası vardır.

Ortada eğer bir yanlışlık varsa, partiyi zarara uğratanlar, partinin zarara uğratılmasına izin verenler şahsen kendileridir.

2010 KURULTAYINDA BİZİ KENDİ KAMPANYASI İÇİN SEÇTİ.

Şirketim hem 2010 Mayıs ayındaki hemde 2010 Kasım ayındaki UBP Kurultaylarında kendilerinin ısrarlı istemeleri üzerine İrsen Küçük adına kampanyalar yürütmüştür.

2010 kurultaylarında bizi göklere çıkaranlar, yaptıkları kurultay konuşmalarını ekibimize yazdıranlar, dağıttıkları şahsi tüm promosyonlarını şirketimizden alanlar, bugün kendilerinin değil de rakiplerinin kampanyasını yürütüyoruz diye üzerimize akla hayale sığmayacak insanlık dışı, onur kırıcı, haysiyet dışı yöntemlerle saldırmaktadırlar.

Şirketimle ilgili açıklamaların ardından, şahsım ve siyasi duruşum hakkında da bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşmak istiyorum…

ALLAH’TAN BAŞKA HİÇ KİMSEDEN KORKUM YOK!

Şahsıma karşı başlatılan ve yürütülen bu karalama kampanyası seçimi kaybedeceği gün gibi ortaya çıkan bir adayın korkmuş, şaşırmış ne yaptığını ve ne yapacağını bilmeyen psikolojik durumunu gözler önüne sermektedir. Allah’tan başka hiç kimseden korkusu olmayan bir kişi olarak açıkça ve net bir şekilde belirtiyorum ki, canımı almaya kalkışsanız dahi size verecek ne bir oyum ,ne de bir desteğim vardır…

BUNLARI YAPACAKLARINI BİLİYORDUK

Bizler bu yola çıkarken bu ve buna benzer entrikalar ile üzerimize gelineceğinden emindik.
Bizler bu yola çıkarken Küçük zihniyetindeki hükümetin tüm imkanlarını seferber edip, bizleri karalamaya çalışacağından emindik.

Şirketimize resen vergiler gönderdiler yılmadık, şirketimize çalışma dairesi müfettişlerini yolladılar yılmadık, şirketimizle iş yapan müşterilerimizi teker teker aradılar ekmek paramızı kesmeye çalıştılar yılmadık.

Bize yakın duran herkesi tehdit ettiler yine yılmadık. Bugün bu karalama haberlere başvurdular yine yılmıyoruz. Yılmadık, yılmayacağız… Bu ülkenin ve Ulusal Birlik Partisi’nin köklerini kurutmaya, tüm değerlerini yıkmaya, kaptıkları koltukları korumak adına hem ülkeyi hem de partiyi yok etmeye çalışanlara karşı başarılı olana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.


1 TİRİLYONLUK TAZMİNAT DAVASI

Son olarak konuya bahse haberi yayınlayan gazeteler hakkında 1 Trilyon Liralık tazminat davası açtığımızı ve bu davalardan kazanılacak parayı ise hayır kurumlarına bağışlanacağımızı da kamuoyuna duyurmak istiyorum.


Saygılarımla,

Özdemir TOKEL Temedya Reklam Ajansı Yön. Kur. Bşk.
 
25 Eylül 2012 Salı 22:40
Okunma: 2171
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
2017 yılı içerisinde bir erken seçim olmalı mı?
Evet
Hayır
Krarasızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)
 
Devlet Piyangosu