Ana Sayfa » Spor » Özgün Atakan Unutulmadı

Özgün Atakan Unutulmadı

Brtspor - Atletizm Federasyonu Tarafından Düzenlenen Özgün Atakan Kros Yarışmaları Dün Gerçekleşti. .

 
 
Özgün Atakan Unutulmadı

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Özgün Atakan Kros Yarışmaları, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Gönyeli İlkokulu Yürüyüş ve Koşu Parkuru'nda düzenlendi.

İlkokullu Minik Kızlar 800 Metre; İlkokullu Minik Erkekler 1000 Metre; Ortaokullu Yıldız Kızlar 1500 Metre; Ortaokullu Yıldız Erkekler 2000 Metre; Liseli Genç Kızlar 2000 Metre; Liseli Genç Erkekler 3000 Metre; Büyük Kadınlar 4000 Metre ve Büyük Erkekler 8000 Metre mesafede yarıştılar.

Saat 13:30'da güneşli bir havada başlayan ve bir süre yağmur altında devan eden yarışmalarda dereceye giren sporculara madalya ve kupaları merhum Özgün Atakan'ın ailesi tarafından verildi.

3'üncü Özgün Atakan Kros Yarışmaları'nda kategorilerine göre dereceye giren sporcular şöyle:

İlkokullu Minik Kızlar (800 Metre):
1.Yaren Bilgin (Gönyeli İlkokulu) 3:11.03
2.Merin Ölmez (23 Nisan İlkokulu) 3:25.00
3.Yağmur Bozoğlan (Gönyeli İlkokulu) 3:26.83
İlkokullu Minik Erkekler (1000 Metre):
1.Ali Açıkgöz (Şht. Osman Ahmet İlkokulu) 4:09.46
2.Hasan Ak (Şht. Osman Ahmet İlkokulu) 4:11.34
3.İlhan Gökkaya (Şht. Osman Ahmet İlkokulu) 4:17.72
Ortaokullu Yıldız Kızlar (1500 Metre):
1.Nezihat Doygunel (Yakın Doğu Koleji) 6:32.92
2.İlayda Özbekoğlu (Levent Koleji) 6:46.89
3.Aslı Köşe (Şht. Turgut Ortaokulu) 6:50.80
Ortaokullu Yıldız Erkekler (2000 Metre):
1.Mustafa Yorulmaz (Yakın Doğu Koleji) 8:02.88
2.Ali Kemal (Şht. Turgut Ortaokulu) 8:07.57
3.Recep Sancak (Şht. Turgut Ortaokulu) 8:10.10
Liseli Genç Kızlar (2000 Metre):
1.Sabriye Atikoğlu (Kurtuluş Lisesi) 8:40.68
2.Hatun Doğan (Kurtuluş Lisesi) 11:07.64
3.Cebriye Kuşcu (Kurtuluş Lisesi) 11:08.50
Liseli Genç Erkekler (3000 Metre):
1.Tuncay İbrahimzade (Girne Amerikan Koleji) 8:02.50
2.Münür Çavuş (Atatürk Meslek Lisesi) 8:09.70
3.İsmail Pirgalı (Yakın Doğu Koleji) 8:38.60
Büyük Kadınlar (4000 Metre):
1.Emine Yarkın (Ferdi) 17:03.72
2.Emine Hızlıer (Yakın Doğu Üniversitesi) 18:00.15
3.Özlem Özenen (Ferdi) 18:08.84
Büyük Erkekler (8000 Metre):
1.Cemal İneci (Ferdi) 31:24.72
2.Ersoy Çetinkaya (Yakın Doğu Koleji) 32:34.31
3.Dagnu Haile (Levent Spor) 32:41.56

 


 

 
25 Şubat 2014 Salı 09:06
Okunma: 1333
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)