Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Kktc'nin Kuruluşu İçin Yarıştı

Taekwondocular Kktc'nin Kuruluşu İçin Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Kktc  30. Yıl Kutlama Taekwondo Karate Budo Müsabakaları  Dün Yapıldı.  Girne Avrasa Salonunda Yapılan Müsabakalarda Dereceye Girenlere Ödülleri İse Yetkililer Tarafından Verildi. .

 
 
Taekwondocular  Kktc'nin  Kuruluşu İçin Yarıştı

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü ,Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol,Girne Halkevi, ,Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü.,takımlarından  Lisansları vizeli  bay ve bayan Renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan  ve çekişme   içersinde  geçti.İki ayrı rigte aynı zamanda yapılan müsabakalarda  Heyecan dorukta idi.
 
Bayanlar  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori 1. Açelya Ergin  2.Özlem Tomak  3.Ayşe Nur
2.Katagori 1.Anastasya Gukovski 2.Ayşe Dişçeken  3.Selma Yürekli
3.Katagori 1.Ezgi Günay   2.Esra Beyoğlu  3.Hatice Güler
4.Katagori 1.Pınar Akarpınar.  2.Cansu Keskin
5.Katagori 1.Şerife Patlar   2.Suzi Foster   3.Nagehan Demirci

Erkekler  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori       1.Coşkun Kraloğlu  2.M.Yasin Tomak  3.Ahmet Deniz
2.Katagori       1.Atakan Ergin  2.Ahmet Bolat   3.Ümit Gezgin
3.Katagori       1.Batuhan Puhurcuoğlu 2.Ahmet Dişçeken  3.Hayati Akbak  
4.Katagori       1.Henry Forster  2.Alper Abdullah  3.Ismail Bulut 
 
Bayanlar Taekwondo Karate Budo el ve ayak Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Gurup El Kırışları  1.Açelya Ergin  2.Şerife Patlar 
2.Gurup El Kırışları  1.Anastasya Gukowki  2.Ezgi Günay
3.Gurup El Kırışları  1.Pınar Akarpınar  2.Cansu Keskin
4.Gurup El Kırışları  1.Özlem Tomak  2.Esra Beyoğlu
5.Gurup El Kırışları  1.Ayşe Dişçeken  2.Sümeyye Şahin
6.Gurup El Kırışları  1.Suzi Foster   2.Selma Yürekli

1.Gurup Ayak Kırışları 1.Açelya Ergin  2.Şerife Patlar 
2.Gurup Ayak Kırışları 1. Ezgi Günay   2. Anastasya Gukowki
3.Gurup Ayak Kırışları 1. Pınar Akarpınar  2.Cansu Keskin
4.Gurup Ayak Kırışları 1. Esra Beyoğlu  2. Özlem Tomak
5.Gurup Ayak Kırışları 1.Ayşe Dişçeken  2.Sümeyye Şahin
6.Gurup Ayak Kırışları 1.Suzi Foster   2.Selma Yürekli

Erkekler Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:
  
1.Gurup El Kırışları  1.Yasin Tomak  2.Ahmet Bolat
2.Gurup El Kırışları  1.Ahmet Dişçeken  2.Henry Foster
3.Gurup El Kırışları  1.Alper Apdullah  2.Hayati Akbak
4.Gurup El Kırışları  1. Coşkun Kıraloğlu  2. Batuhan Puhurcuoğlu

1.Gurup Ayak Kırışları 1.Yasin Tomak  2.Ahmet Bolat
2.Gurup Ayak Kırışları 1.Ahmet Dişçeken  2.Henry Foster
3.Gurup Ayak Kırışları 1.Alper Apdullah  2.Hayati Akbak
4.Gurup Ayak Kırışları 1. Coşkun Kıraloğlu  2. Batuhan Puhurcuoğlu

1.Gurup El Kırışları Golden Age 1.Muhittin Sarıgözmen
2.Gurup El Kırışları Veteran 1.Yuri Gukowski

 
18 Kasım 2013 Pazartesi 09:31
Okunma: 932
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)