Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Avrupa Şampiyonası'na Katılabilmek İçin Yarıştı

Taekwondocular Avrupa Şampiyonası'na Katılabilmek İçin Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen 2012.12.02 Avrupa Sampiyonası Hazırlık Macları 1.etap Secmeleri Taekwondo  Karate Budo Martıalarts Müsabakaları  Önceki Gün Yapıldı. .

 
 
Taekwondocular Avrupa Şampiyonası'na Katılabilmek İçin Yarıştı

Girne Avrasya Taek Wondo Merkezinde  yapılan müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende yetkililer tarafından verildi.

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Kategori:  1.Pınar Akarpınar  2.Songül Yıldırım  3.Rigina Rahkmatova 
 2.Kategori: 1.Özlem Tomak  2.Elif B.Altay   3.Ayjahan Garibayeva
3.Kategori: 1.anastasia Gukovskaya 2.İman İpek   3.Melek Kürt
4.Kategori: 1.Ezgi Günay   2.Busenur Alıcı  3.Kardelen Zorluoğlu
5.Kategori: 1. Açelya Ergin  2.Rojin Bulut   3.Ayşe Güzel 

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Kategori: 1.İhsan Yaldızsal  2.Muhittin Sarıgözmen 3.Yuri Gukovskaya
2.Kategori: 1.Müsenna D.Koç  2.Mert Kandemir  3.Mehmet Özverimli
3.Kategori: 1.Atakan ergin  2.Batuhan Altay  3.Ahmet Dinç  
4.Kategori: 1.Yasin Tomak  2.Arda A.Braun  3.Menal Bulut 
5.Kategori: 1.Kutluata Demirel  2.Mehmet E.Taşer  3.Tarık Can
6.Kategori: 1.Kerim gezer   2.Burak Çepik   3.Efe Yılmaz
7.Kategori: 1.Efe Karadağ   2.Kubilay Demirel  3.Hüseyin İpek

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Kategori: 1.Songül Yıldırım  2.Ayjahan Garibayeva 3.Anastasia Gukovskaya
2.Kategori: 1.Özlem Tomak  2.Elif B. Altay   3.iman İpek 
3.Kategori: 1.Ezgi Günay   2.Kardelen Zorluoğlu  3.Çiçek  Asena 
4.Kategori: 1.Açelya Ergin  2.Rojin Bulut   3.Didem Yemiş 
5.Kategori: 1.Pınar Akarpınar  2.Rigina Rahkmatoöva 3.Şenay Şemsi 

Erkekler Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Kategori: 1.İhsan Yaldızsal  2.Yuri Gukovskaya  3.Mert Yalçın
2.Kategori: 1.Mert Kandemir  2.müsenna D.Koç  3.Yasin Küçükel
3.Kategori: 1.efe Karadağ   2.Yasin Tomak  3.Kubilay Demirel 
4.Kategori: 1.Atakan Ergin  Batuhan Altay   3.Şenol Güzel 
5.Kategori: 1.Hüseyin İpek  2.Kutluata Demirel  3.İbrahim Yemiş 
6.Kategori: 1.Tarık Can   2.Arda A.Braun  3.Kerim Gezer

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1. Songül Yıldırım  2.Ayjahan Garibayeva  3.Özlem Tomak
2.Kategori: 1.Kardelen Zorluoğlu  2.Açelya Ergin  3.Ezgi Gaünay.
3.Kategori: 1.İman İpek   2.Rojin Bulut   3.Anastasia Gukovskaya 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.Elif B.Altay   2.Ayjahan Garibayeva 3.Özlem Tomak 
2.Kategori: 1.Ezgi Günay   2.Açelya Ergin  3.Kardelen Zorluoğlu
3.Kategori: 1.Rojin Bulut   2.İman İpek   3.Anastasia Gukovskaya 

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.Muhittin Sarigözmen 2.Yuri Gukovskaya  3.İhsan Yaldızsal
2.Kategori: 1.Atakan Ergin  2.Mert Kandemir  3.Batuhan Altay 
3.Kategori: 1.Yasin Tomak  2.Efe Karadağ   3.Kubilay Demirel
4.Kategori: 1. Kerim Gezer  2.Arda Arpat Braun  3.Tarık Can

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Kategori: 1.İhsan Yaldızsal  2.Muhittin Sarığözmen 3.Yuri Gukovskaya
2.Kategori: 1.Mert Kandemir  2.Atkan Ergin   3.Batuhan Altay 
3.Kategori: 1.Kubilay Demirel  2.Efe Karadağ   3.Yasin Tomak
4.Kategori: 1.Arda A. Braun  2.Kerim Gezer  3.Tarık Can


 

 
4 Aralık 2012 Salı 10:09
Okunma: 791
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)