Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Denktaş Anısına Yarıştı

Taekwondocular Denktaş Anısına Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Rauf Raif Denktaş Anısına Düzenlediği Taekwondo Karate Budo Müsabakaları Dün Yapıldı. girne Avrasya Taekwondo Merkezi'nde Yapılan Müsabakalarda Dereceye Giren  Sporculara Ödülleri Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Murhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın Torunu Spor Bakınımızın Oğlu Rauf Denktaş, Doruk Hastunç, Federasyon , Bölge Ve Kulüp Temsilcileri  Tarafından Verildi..

 
 
Taekwondocular Denktaş Anısına Yarıştı

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori:  1.Pınar Akarpınar  2. Cansu Keskin   3.Sacha Main
 2.Katagori: 1.Ezgi Günay  2.Açelya Ergin   3.Çelem Dorukkan
3.Katagori: 1.Suzi Forster   2.Natali Dergaus   3.Suzan Polatlı
4.Katagori: 1.Katherina Dergaus 2.Hayat Keskin   3.İrina Dergaus

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori: 1.Turgay Yalçın  2.Abdullah Balcı   3.Ahmet Karakan
2.Katagori: 1.Atakan Ergin  2.Osman Hoca   3.Oktay Yalçın
3.Katagori: 1.Tomas Main  2.İsmail Çeri   3.Nejdet Törer
4.Katagori: 1.Berkin H. Kocaismail 2.Demir Şen   3.Göktürk Bilgiç
5.Katagori: 1.Fevzi Gülşen  2.Tan Keskin   3.Arda H. Ertekin
6.Katagori: 1.Kyan Harrel  2.Adem Avukat   3.Samet Dağlı
7.Katagori: 1.Henry Forster  2.Alper Abdullah   3.Yüksel Durlanık
8.Katagori: 1.Umut Çiçek  2.Eren Dağlı   3.Fevzi Doğan
9.Katagori: 1.Bekem N. Kocaismail 2.Hasan Hoca   3.Mehmet O. Alan
 
Bayanlar  Serbest Müsabaka Şampiyonası sonuçları
1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar  2.Cansu Keskin   3.Sacha Main

Bayanlar  Serbest Müsabaka Şampiyonası sonuçları
1.Katagori: 1.Turgay Yalçın  2.Oktay Yalçın   3.Sinan Akyüz

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1.Açelya Ergin  2.Ezgi Günay   3.Senem Aladırmaz
2.Katagori: 1.Natalya Dergaus 2.Suzi Forster   3.Sacha Main
3.Katagori: 1.Cansu Keskin  2.Pınar Akarpınar   3.Mehtap Gencel
Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Cansu Keskin   3.Mehtap Gencel
2.Katagori: 1.Sacha Main  2.Suzi Forster   3.Natalya Dergaus 
3.Katagori: 1.Ezgi Günay  2.Açelya Ergin   3.Senem Aldırmaz

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. İgor Dergaus  2.Turgay Yalçın   3.Abdullah Balcı
2.Katagori: 1.Abdullah Doğan 2.Oktay Yalçın   3.Yasin Özyürek
3.Katagori: 1.Nejdet Törer  2.Osman Hoca   3.İbrahim Cingöz

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Turgay Yalçın  2.İgor Dergaus   3.Abdullah Balcı
2.Katagori: 1.Oktay Yalçın  2.Abdullah Doğan  3.Yasin Özyarik
3.Katagori: 1. Osman Hoca  2.Nejdet Törer   3.İbrahim Cingöz

 
14 Ocak 2014 Salı 09:36
Okunma: 969
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)