Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular, Eşref Bitlis Anısına Yarıştı

Taekwondocular, Eşref Bitlis Anısına Yarıştı

"eşref Bitlis Taekwondo Karate Budo Şampiyonası" Bugün Yapıldı. girne Avrasya Taekwondo Merkezi'nde Yer Alan Müsabakalardagirne Taekwondo İhtisas Kulübü ,doğan Tük Birliği,türk Ocağı Limasol,girne Halk Evi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü Takımlarından Sporcular Mücadele Verdi.yarışmada Mücadele; Bayanlar Ve Erkekler Taekwondo Karate Aikido Hyong Pumse Kata, Bayanlar Ve Erkekler Taekwondo Karate Budo El Ve Ayak Kırış Kategorilerinde Geçti..

 
 
Taekwondocular, Eşref Bitlis Anısına Yarıştı

Bayanlar  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori       1. Pınar Akarpınar 2.Anastasia Gukovskaya 3.Ayşegül Gezer
2.Katagori       1.Natalia Dergaus 2.Sümeyye Şahin  3.Selma Günay
3.Katagori 1.Açelya Ergin 2.Özlem Tomak  3.Sezin Öztürk
4.Katagori 1.Katherina Dergaus 2.İrina Dergaus  3.Melisa İzlemci

Erkekler  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori       1.İhsan Yaldızsal 2.Atakan Ergin  3.Abdullah Bilge
2.Katagori       1.İgor Dergaus 2.Yasin Tomak  3.Anıl Gören
3.Katagori       1.Coşkun Kıraloğlu 2.Recep Şanverdi  3.Batuhan Tümgül
4.Katagori       1.Ahmet Hazırlar 2.Adil Nazarov  3.Ferhat Uskan
5.Katagori 1.Arda H. Ertekin 2.Yüksel Durlanık  3.Hamit Fergün

            Bayanlar Taekwondo Karate Budo el ve ayak Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Gurup El Kırışları  1.Açelya Ergin
2.Gurup El Kırışları  1.Anastasya Gukovskaya
3.Gurup El Kırışları  1.İrina Dergaus
4.Gurup El Kırışları  1.Katherina Dergaus

1.Gurup Ayak Kırışları   1. Anastasya Gukovskaya
2.Gurup Ayak Kırışları   1. Açelya Ergin
3.Gurup Ayak Kırışları   1. İrina Dergaus
4.Gurup Ayak Kırışları   1. Katherina Dergaus
5.Gurup Ayak Kırışları   1.Özlem Tomak
6.Gurup Ayak Kırışları   1.Natalia Dergaus
7.Gurup Ayak Kırışları   1.Sümeyye Şahin

Erkekler Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Gurup El Kırışları  1.Yüksel Durlanık
2.Gurup El Kırışları  1.Arda H. Ertekin
3.Gurup El Kırışları  1.Adil Nazarov
4.Gurup El Kırışları  1.İgor Dergaus
5.Gurup El Kırışları  1.Yasin Tomak

1.Gurup Ayak Kırışları  1.Yasin Tomak
2.Gurup Ayak Kırışları  1.İhsan Yaldızsal
3.Gurup Ayak Kırışları  1.Coşkun Kıraloğlu
4.Gurup Ayak Kırışları  1.Yüksel Durlanık

 
2 Şubat 2014 Pazar 17:24
Okunma: 1277
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)