Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Hüsrev Çağın Anısına Yarıştı

Taekwondocular Hüsrev Çağın Anısına Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Geleneksel Hüsrev Çağın Taekwondo Karate  Budo Şampiyonası  Dün Yapıldı. girne  Avrasaya Taekwondo Merkezinde  Yapılan  müsabakalarda Dereceye Girenlere Ödülleri  hüsrev Çağın'ın Eşi, Çocukları Ve Damadı Millet Vekili Mehmet Tancer Tarafından  verildi..

 
 
Taekwondocular Hüsrev Çağın Anısına Yarıştı







Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Kategori:            1Songül yıldırım                                  2. Özlem tomak                                  3.Elif beyze altay

2.Kategori:            1.Anastasia gukovskaya                       2.Cemile doğan                                   3.Melis ayça

3.Kategori:            1.Ayjahan garibayeva                          2. Ayşe dişçeken                                 3.Sıla yavuz

4.Kategori:            1.Esra Beyoğlu                                  2.Elif Aşcıoğlu                                    3.Busenur Alıcı

5.Kategori:            1.Ezgi Günay                                     2.Kardemen Zorluoğlu                       3.İman İpek

6.Kategori:            1.Açelya Ergin                                     2.Bilge Keskin                                    3.Tuğba Durmuş

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Kategori:            1.Kubilay Demirel                               2.Efe Karadağ                                      3.Arda Arpad Braun

2.Kategori:            1.Polat Sakal                                        2.Menal Bulut                                      3.Yasin Tomak

3.Kategori:            1.Kerim Gezen                                      2.Ahmet Hazırlar                                 3.Tarık Can

4.Kategori:            1.Bekem N.Kocaismail                        2.Eren Değirmenci                               3.Erdem Üstüner

5.Kategori:            1.Efe Yılmaz                                          2.Ahmet Dişçeken                              3.Furkan Bozyılan

6.Kategori:            1.Furkan Berk Yalçın                          2.Batuhan Oruç                                   3.Mustafa Kemal Öz

7.Kategori:            1.Halil Hazırlar                                     2.Mehmet Ertuğrul Taşer                   3.Can Canlıbalık

8.Kategori:            1.Kutluata Demirel                              2.Hüseyin İpek                                    3.Mehmet Kurtul

9.Kategori:            1.Yusuf Kayra Öz                                               2.Orhan Öz                                           3.Abdullah Bilgin

10.Kategori:          1.İhsan Yaldızsal                                 2.İlhami Kurat                                      3.Yuri Gukovski

11.Kategori:          1.Atakan Ergin                                    2.M.Batuhan Altay                             3.Serkay Uruk

12.Kategori:          1.Muhittin Sarıgözmen                       2.Abdullah Balcı                                 3.Halit Kurtul

13.Kategori:          1.Tunahan Bozyılan                           2.Doğuş Bozyılan                                               3.Abdullah İyidemirci

13.Kategori:          1.Turgay Yalçın                                   2.Mert Kandemir                                 3.Mehmet Hazal

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Kategori:            1.Ayjahan Garibayeva                       2.Ayşe Dişçeken                                 3.Sıla Yavuz

2.Kategori:            1.Ezgi Günay                                        2.Kardelen Zorluoğlu                         3.Melisa Yazman

3.Kategori:            1.Cemile Doğan                                   2.Bilge Keskin                                     3.Senem Göktürk

Erkekler Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Kategori:            1.Turgay Yalçın                                   2.İhsan Yaldızsal                                 3.Osman Güzel

2.Kategori:            1.Hüseyin İpek                                    2.Kutluata Demirel                              3.Abdullah Bilgin

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Kategori:            1.Yuri Gukovski                                   2.Muhittin Sarıgözmen                       3.İlhami Kurat

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Kategori:            1.Turgay Yalçın                                   2.Halit Kurtul                                       3.İhsan Yaldızsal

 

 

 
6 Kasım 2012 Salı 11:43
Okunma: 611
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)