Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Küçük Anısına Yarıştı

Taekwondocular Küçük Anısına Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen  Dr. Fazıl Küçük  Ferdi    Taekwondo Karate Budo  Müsabakaları Dün Yapıldı. girne Avrasya Taekwondo Merkezi'nde Gerçekleştirilen Müsabakalarda Dereceye Sporculara Ödüllerini Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon ,bölge Ve Kulüp Temsilcileri Verirken  Müsabakaları Uluslararası Kokartlı Hakemlerimiz Öykü Ergin,yuri Gukovski  ,muhittin  Sarıgözmen,  İle Federasyon,bölge Ve Namzet Hakemleri Yönettiler.

 
 
Taekwondocular Küçük Anısına Yarıştı

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori:  1.Pınar Akarpınar  2.Özlem Tomak   3. Cansu Keskin
 2.Katagori: 1.Tuğba Durmuş  2.Natalia Dergaus  3.Selma Günay
3.Katagori: 1. Katherina Dergaus 2. İrina Dergaus   3.Suzan Polatlı

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori: 1.Arda H. Ertekin  2.Alper Abdullah   3.Yüksel Durlanık
2.Katagori: 1.Atakan Ergin  2.Roham Golabgir  3.Anıl Büyükada
3.Katagori: 1.İgor Dergaus  2.Abdullah Doğan  3.Yasin Özyürek
 4.Katagori: 1.Yasin Tomak  2.Ryan Golabgir   3.Göktürk Bilgiç
 

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1.Tuğba Durmuş  2.Özlem Tomak   3.Cansu Keskin
2.Katagori: 1.İrina Dergaus  2.Katherina Dergaus  3. Natalya Dergaus

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Özlem Tomak  2. Cansu Keskin   3.Tuğba Durmuş
2.Katagori: 1. Natalya Dergaus 2. Katherina Dergaus  3. İrina Dergaus 


Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Yasin Tomak  2.Roham Golabgir  3.Ryan Golabgir
2.Katagori: 1.Arda Hamit Ertekin 2.Alper Abdullah   3.Yüksel Durlanık
 3.Katagori: 1. Abdullah Doğan 2.Atakan Ergin   3.Anıl Büyükada
4.Kategori: 1.İgor Dergaus  2.Yasin  Özyürek   3.Sadettin  Çelik

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Ryan Golabgir  2.Yasin Tomak   3. Roham Golabgir
2.Katagori: 1. Arda Hamit Ertekin 2.Alper Abdullah   3.Yüksel Durlanık
 3.Katagori: 1. Yasin Özyürek  2. İgor Dergaus   3.Sadettin Çelik

 

 

 
20 Ocak 2014 Pazartesi 10:04
Okunma: 1239
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)