Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Milli Takım İçin Yarıştı

Taekwondocular Milli Takım İçin Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen 25. Uluslararası Kktc Ve 12. Avrasya Taekwondo Milli Takım Seçme 1. Etap Müsabakaları Dün Yapıldı..

 
 
Taekwondocular Milli Takım İçin Yarıştı

Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde  yapılan  müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri müsabakalardan sonra düzenlenene ödül töreninde yetkililer tarafından verildi.

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori:  1.Pınar Akarpınar       2.Rigina Rakhmatova 3.Songül Yıldırım 
 2.Katagori: 1.Anastasıa Gukovskaya  2.Diana Rakhmatova  3.Ayjahan Garibayeva
3.Katagori: 1.Ezgi Günay        2.Kardelen Zorluoğlu 3.Rojin Bulut
4.Katagori:  1.Dilfuza Karimova        2.İman İpek  3.Esra Beyoğlu

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları
1.Katagori: 1.İhsan Yaldızsal  2.Yura Gukovski  3.Yunus Özen
2.Katagori: 1.Mustafa Özen  2.Mert Kandemir  3.Abdullah Bilgin
3.Katagori: 1.Efe Karadağ   2.Abdullah İyidemirci 3.Menal Bulut 
4.Katagori: 1.Kerim Erzurumlu  2.Efe Yılmaz   3.Tarık Tayarcan 
5.Katagori: 1.Erdem Üstüner  2.Kubilay Demirel  3.Bekem  N. Kocaismail
6.Katagori: 1.Kutluata Demirel  2.Arda A. Braun  3.Hüseyin İpek
7.Katagori: 1.Can Canlıbalık  2.Batuhan Oruç  3.Mehmet E. Taşer

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları
1.Katagori: 1.Rigina Rakhmatova 2.Diana Rakhmatova  3.Anastasia Gukovskaya
2.Katagori: 1.Pınar Akarpınar 2.Ayjahan Garibayeva 3.Didem Yemiş
3.Kategori: 1.Ezgi Günay  2.Rojin Bulut   3.Kardelen Zorluoğlu
4.Katagori: 1.İman İpek  2.Esra Beyoğlu  3.Melisa Yazman
5.Katagori: 1.Dilfuza Karimova 2.Songül Yıldırım  3.Betül Ceylan 

Erkekler Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları
1.Katagori:  1. İhsan Yaldızsal  2.Yura Gukovskaya  3.Yunus Özen
2.Katagori: 1.Mustafa Özen  2.Mert Kandemir  3.Abdullah İyidemirci
3.Katagori:  1.Erdem Üstüner  2.Bekem N.Kocaismail  3.Ferhat Sezgin 
4.Katagori: 1.Batuhan Oruç  2.Mehmet E. Taşer  3.Can Canlıbalık

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1.Dilfuza Karimova 2.Pınar Akarpınar  3.Rigina Rakhmatova
2.Katagori: 1.Esra Beyoğlu 2.Ayjahan Garibayeva 3.Diana Rakhmatova
3.Kategori: 1.İman İpek  2.Anastasia Gukovskaya 3.Ezgi Günay

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Dilfuza Karimova  2.Pınar Akarpınar 3.Rigina Rakhmatova
2.Katagori: 1. Ayjahan Garibayeva 2. Esra Beyoğlu 3. Diana Rakhmatova
3.Kategori: 1. Ezgi Günay   2. İman İpek  3. Anastasia Gukovskaya  

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Yura Gukovskaya  2.Mustafa Özen  3.İhsan Yaldızsal
2.Katagori: 1.Abdullah İyidemirci 2.Mert Kandemir  3.Yunus Özen
3.Katagori: 1.Menal Bulut   2.Arda A. Braun  3.Kubilay Demirel
4.Katagori: 1. Erdem Üstüner  2.Efe Karadağ   3.Batuhan Oruç
5.Katagori: 1.Hüseyin İpek  2.Kutluata Demirel  3.Mehmet E. Taşer

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları
1.Katagori: 1. Mustafa Özen  2. Yura Gukovskaya  3. İhsan Yaldızsal
2.Katagori: 1. Abdullah İyidemirci 2.Mert Kandemir  3.Yunus Özen 
3.Katagori: 1. Kubilay Demirel 2. Menal Bulut  3. Arda A. Braun
4.Katagori: 1. Erdem Üstüner 2.Efe Karadağ   3.Batuhan Oruç
5.Katagori: 1.Kerim Erzurumlu 2. Hüseyin İpek  3. Mehmet E. Taşer

 

 
18 Eylül 2012 Salı 09:01
Okunma: 523
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)