Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Milli Takıma Girmek İçin Yarıştı

Taekwondocular Milli Takıma Girmek İçin Yarıştı

Milli Takım Seçmeleri  1.etap Taekwondo Karate Budo Müsabakaları Dün Girne  Avrasya  Taekwondo Salonunda Yapıldı  girne Taekwondo İhtisas Kulübü ,doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol,girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü,takımlarından  Lisansları Vizeli  Bay Ve Bayan Renkli Kuşaklardan Sporcuların Katıldığı Müsabakalar Büyük Heyecan  Ve Çekişme   İçersinde  Geçti. Üç Ayrı Rigte  üç Disiplinde Aynı Zamanda Yapılan Müsabakalarda  Heyecan Doruktaydı. Müsabakalarda Dereceye Sporculara Ödüllerini Federasyon ,bölge Ve Kulüp Temsilcileri Verirken  Müsabakaları Uluslararası Kokartlı Hakemlerimiz Ali Uslu,pınar Akarpınar, Yuri Gukovski  İle Federasyon,bölge Ve Namzet Hakemleri Yönet

 
 
Taekwondocular Milli Takıma Girmek İçin Yarıştı

 

Bayanlar  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori       1. Anastasya Gukovski          2.Özlem Tomak          3.Melisa Yazman

2.Katagori       1.Açelya Ergin                       2.Ezgi Günay             3.Ayşe Gündoğan

3.Katagori       1.Katherina Dergaus              2.Kseniya Volcantina 3.Seval Ay

4.Katagori       1.Natali Dergaus                    2.Neval Cıkan            3.Nevin Düzac

5.Kategori       1.Hayat Keskin                      2.Şerife Patlar             3.Şeyda Güleç

6.Kategori       1.İrina Dergaus                      2.Yeliz Arıcı               3.Hanife Çelik           

 

Erkekler  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Katagori       1. Atakan Ergin                     2.İgor Dergaus           3.Abdullah Güleç

2.Katagori       1.Yasin Tomak                      2.Ahmet Hazırlar        3.Mahmut Colayir

3.Katagori       1.Coşkun Kıraloğlu               2.Recep Şanverdi       3.Anıl Güzel  

4.Katagori       1.Aril Nauzhanov                  2.Maxim Ten              3.İbrahim Büyükkaya

5.Katagori       1.Yüksel Durlanık                  2.Arda H. Ertekin      3.Batuhan İpek

6.Katagori       1.Alper Abdullah                   2.Tan Keskin              3.Durmuş Kaçar

 

            Bayanlar Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:

1.Kategori       1.Açelya Ergin                       2.Anastasia Gukovskaya 3.Ezgi Günay       

2.Kategori       1.Katherina Dergaus              2.Hayat Keskin          3.Kseniya Voljankina

3.Kategori       1.Özlem Tomak                      2.Şerife Patlar             3.Neval Çıkan

4.Kategori       1. İrina Dergaus                     2.Yeliz Arıcı               3.Melisa Uçar

 

Bayanlar Taekwondo Karate Budo ayak  Kırış Müsabaka sonuçları:

1.Kategori       1. Ezgi Günay                        2. Anastasia Gukovskaya3. Açelya Ergin

2.Kategori       1. Kseniya Voljankina            2. Hayat Keskin         3. Katherina Dergaus

3.Kategori       1. Neval Çakın                       2. Özlem Tomak         3. Şerife Patlar           

4.Kategori       1. Yeliz Arıcı                          2. İrina Dergaus          3. Melisa Uçar

 

Erkekler Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:

1.Kategori       1.Tan Keskin                          2.Alper Abdullah       3.Abdullah Doğan     

2.Kategori       1.Atakan Ergin                       2.Yasin Tomak           3.Coşkun Kıraloğlu

3.Kategori       1.Recep Şanverdi                   2.Maxim Ten              3.Adil Nauzhanov

4.Kategori       1.Yuri Gukovski                    2.İgor Dergaus           3.Anıl Güzel

 

Erkekler Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:

1.Kategori       1. Alper Abdullah                  2. Tan Keskin             3. Abdullah Doğan

2.Kategori       1. Yasin Tomak                      2. Coşkun Kıraloğlu   3. Atakan Ergin

3.Kategori       1. Adil Nauzhanov                 2. Recep Şanverdi      3. Maxim Ten

4.Kategori       1. İgor Dergaus                      2. Yuri Gukovski        3. Anıl Güzel

 

 
24 Şubat 2014 Pazartesi 11:21
Okunma: 1346
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)