Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Miroğlu Anısına Yarıştı

Taekwondocular Miroğlu Anısına Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Ve Dr. Salih Miroğlu Anısına Düzenlenen  Ferdi Taekwondo  Karate Budo Martıalarts (Kurash-wushu-muaythai)  Müsabakaları Dün Yapıldı. girne Avrasya Taek Wondo Merkezinde Yapılan Müsabakalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Müsabakalar Sonunda Düzenlenen Törende Yetkililer Tarafından Verildi..

 
 
Taekwondocular Miroğlu Anısına Yarıştı

Bayanlar  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori  1. Açelya Ergin  2.Ezgi Günay   3.Ayşe Nur
2.Katagori  1.Anastasya Gukovski 2.Esra Beyoglu  3.Selma Yürekli
3.Katagori  1.Sümeyya Şahin  2.Suzi Forster   3.Hatice Güler
4.Katagori  1.Pınar Akarpınar.  2.Cansu Keskin  3.Tuğba Durmuş

Erkekler  Taekwondo Karate Aikido Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Katagori  1.Kyan Harrel   2.Adem Avukat
2.Katagori  1.Atakan Ergin  2.Ahmet Bolat   3.Ümit Gezgin
3.Katagori  1.Batuhan Puhurcuoğlu 2.Henry Forster  3. Ahmet Dişçeken
4.Katagori  1. Alper Abdullah  2.Alesndra Alesandrof

Bayanlar Taekwondo Karate Budo el ve ayak Kırış Müsabaka sonuçları:
1.Gurup El Kırışları  1.Açelya Ergin  2. Tuğba Durmuş
2.Gurup El Kırışları  1.Anastasya Gukowki  2. Cansu Keskin
3.Gurup El Kırışları  1.Pınar Akarpınar  2. Şerife Patlar
4.Gurup El Kırışları  1.Ezgi Günay   2. Selma Yürekli
5.Gurup El Kırışları  1.Sümeyye Şahin  2.Ayşe Dişçeken
6.Gurup El Kırışları  1.Suzi Foster   2. Esra Beyoğlu

1.Gurup Ayak Kırışları 1.Açelya Ergin  2.Şerife Patlar
2.Gurup Ayak Kırışları 1. Ezgi Günay   2. Esra Beyoğlu
3.Gurup Ayak Kırışları 1. Pınar Akarpınar  2.Tuğba Durmuş
4.Gurup Ayak Kırışları 1.Anastasya Gukowki  2. Özlem Tomak
5.Gurup Ayak Kırışları 1. Cansu Keskin  2.Sümeyye Şahin
6.Gurup Ayak Kırışları 1.Suzi Foster   2.Selma Yürekli

Erkekler Taekwondo Karate Budo el Kırış Müsabaka sonuçları:

1.Gurup El Kırışları  1.Adem Avukat  2. Ahmet Dişçeken
2.Gurup El Kırışları  1. Henry Foster  2.Aleksander Aleksandrof
3.Gurup El Kırışları  1.Alper Apdullah  2.Ümit Gezgin
4.Gurup El Kırışları  1. Batuhan Puhurcuoğlu 2.

1.Gurup Ayak Kırışları 1. Adem Avukat  2. Ahmet Dişçeken
2.Gurup Ayak Kırışları 1. Henry Foster  2.Aleksander Aleksandrof
3.Gurup Ayak Kırışları 1.Alper Apdullah  2.Hayati Akbak
4.Gurup Ayak Kırışları 1. Atakan Ergin 2. Batuhan Puhurcuoğlu

1.Gurup El Kırışları Golden Age 1.Muhittin Sarıgözmen
2.Gurup El Kırışları Veteran 1.Yuri Gukowski

 
25 Kasım 2013 Pazartesi 10:47
Okunma: 923
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)