Ana Sayfa » Spor » Taekwondocular Raif Denktaş Anısına Yarıştı

Taekwondocular Raif Denktaş Anısına Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Raif Denktaş Taekwondo Karate Budo Müsabakaları Dün Yapıldı. girne Avrasya Taekwondo Merkezi'nde Yapılan Müsabakalarda Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo  İhtisas Kulübü Takımlarından Lisansları Vizeli Sporcular Yarıştı..

 
 
Taekwondocular Raif Denktaş Anısına Yarıştı

Müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törende Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen ve diğer yetkililer tarafından verildi.

Bayanlar Hyong sonuçları
1.Kategori:  1.Pınar Akarpınar  2.Cansu Keskin  3.Tuğba Durmuş
2.Kategori: 1. Açelya Ergin  2.Özlem Tomak  3.Ayşe Dişçeken
3.Kategori: 1.Anastasia Gukowskaya 2.Ezgi Günay   3.Didem Sarıgül
4.Kategori: 1.Şerife Patlar   2.Sümeyye Şahin  3.Merve Büyükada
5.Kategori:  1.İrina Dergaus  2.Sinem Yeşilçay  3.Buse Korkmaz


Erkekler Hyong sonuçları
1.Kategori:  1. Atakan Ergin  2.Ergül Tümay 3.Abdullah Balcı
2.Kategori: 1. Yasin Tomak  2.Coşkun Kıraloğlu 3.Seyfettin Küçük
3.Kategori: 1. Kyan Harel   2.Osman Cıvanoğlu 3.Anıl Şamdan
4.Kategori: 1.Seral Çağman  2.İgor Dergaus 3.Sinan Akyüz
 5.Kategori: 1. Fevzi Gülşen  2.Tan Keskin  3.Serdar Yılmaz

Bayanlar El  Kırış Müsabaka sonuçları
1.Kategori:  1.Cansu Keskin  2.Tuğba Durmuş  3.Pınar Akarpınar
 2.Kategori: 1.Şerife Patlar   2.Sümeyye Şahin  3. Didem Sarıgül
3.Kategori: 1.Anastasia Gukowskaya 2.Açelya Ergin  3.Ezgi Günay
4.Kategori: 1.Özlem Tomak  2.Ayşe Dişçeken  3. Buse Korkmaz
5.Kategori:  1.İrina Dergous  2. Sinem Yeşilçay  3. Merve Büyükada


Erkekler El  Kırış Müsabaka sonuçları
1.Kategori: 1.Kyan Harel   2.Can Ada Çağman  3.Ahmet Dişçeken
2.Kategori: 1.Tan Keskin   2.Fevzi Gülşen  3. Anıl Şamdan
3.Kategori: 1.Coşkun Kıraloğlu  2.Yasin Tomak  3. Sinan Akyüz
4.Kategori: 1.Atakan Ergin  2.Abdullah Balcı  3. Serdar Yılmaz
5.Kategori: 1.Seral Çağman  2.İgor Dergous  3.Halil Gören
6.Kategori: 1.Yuri Gukovski  2.Ergül Tümay  3.İsmet Avcı

Bayanlar Ayak  Kırış Müsabaka sonuçları
1.Kategori:  1. Pınar Akarpınar  2.Tuğba Durmuş  3. Cansu Keskin
 2.Kategori: 1. Sümeyye Şahin  2. Şerife Patlar  3. Didem Sarıgül
3.Kategori: 1. Ezgi Günay   2.Açelya Ergin  3. Anastasia Gukowskaya
4.Kategori: 1.Ayşe Dişçeken  2. Özlem Tomak  3. Buse Korkmaz
5.Kategori:  1.İrina Dergous  2. Sinem Yeşilçay  3. Merve Büyükada

Erkekler El  Kırış Müsabaka sonuçları
1.Kategori: 1. Can Ada Çağman 2. Ahmet Dişçeken 3. Kyan Harel
3.Kategori: 1. Yasin Tomak 2. Coşkun Kıraloğlu 3. Sinan Akyüz

 
23 Aralık 2013 Pazartesi 09:50
Okunma: 861
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)