Ana Sayfa » Kıbrıs » Taekwondocularımız Miroğlu İçin Yarıştı

Taekwondocularımız Miroğlu İçin Yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu Tarafından Organize Edilen Dr. Salih Miroğlu Geleneksel  Ferdi Taekwondo  Karate Budo Martıalarts Müsabakaları  Girne Avrasya Taek Wondo Merkezinde Yapıldı. yarışmanın Ödülleri Miroğlu'nun Ailesi, Kktc Mok Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Federasyon Başkanı Mustafa Aktuğ İle Federasyon ,bölge Ve Kulüp Temsilcileri Tarafından Verildi..

 
 
Taekwondocularımız Miroğlu İçin Yarıştı


Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları


1.Katagori:1.Pınar Akarpınar               2.Rigina Rahkmatova              3.Cansu Keskin

2.Katagori:1.Songül Yıldırım                2.Özlem Tomak                    3.Elif B.Altay

3.Katagori:1.Anastasia Gukovskaya      2.Ayjahan Garibayeva             3.Dilfuza karimova

4.Katagori:1.Ezgi Günay                     2.İman İpek                         3.Kardelen Zorluoğlu

5.Katagori:1.Açelya Ergin                   2.Rojin Bulut                         3.Meltem Tok

6.Katagori:1.Fidan Aslan                     2.Ayşe Ratip                         3.Meryem Güzel

7.Katagori:1.Esra Beyoğlu                   2.Elif Aşcıoğlu                       3.Guzide Güzel


Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları


1.Katagori:1.İhsan Yaldızsan               2.Yuri Gukovskaya                 3.Batuhan Altay

2.Katagori:1.Mert Kandemir               2.Küsenna D.Koç                  3.Abdullah Balcı

3.Katagori:1.Tunahan Bozyılan           2.Doğuş Bozyılın                    3.Mehmet at

4.Katagori:1.Orhan Öz                      2.Muhittin Sarıgözmen           3.Cihan Kahyacık

5.Katagori:1.Oliver Mert Uz               2.Burak Çepik                        3.Hasan Uzun

6.Katagori:1.Hüseyin İpek                 2.Arda A. Braun                    3.Menal Bulut

7.Katagori:1.Yasin Tomak                 2.Bekem N.Kocaismail             3.Batuhan Oruç

8.Katagori:1.Efe Karadağ                  2.Mustafa K.Öz                      3.Furkan B.Yalçın

9.Katagori:1.Ahmet Hazırlar               2.Tarık Tayyar Can                 3.Berk Efes

10.Katagori:1.Efe Yılmaz                   2.Yusuf K.Öz                         3.Furkan Bozyılan


Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Katagori:1.Elif B.Altay                2.Ayjahan Garibayeva     3.Özlem Tomak

2.Katagori:1.Ezgi Günay               2.İman İpek                  3.Kardelen Zorluoğlu

2.Katagori:1.Dilfuza Karimova        2.Songül Yıldırım             3.Anasatasia Gukovskaya


Erkekler Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Katagori: 1. İhsan Yaldızsal              2.Yuri Gukovskaya         3.Batuhan Altay

2.Katagori:1.Mert Kandemir               2.Doğuş Bozyılan           3.Tunahan Bozyılan

3.Katagori:1.Menal Bulut                   2.Mustafa K.Öz              3.Batuhan Oruç

4.Katagori:1.Efe Karadağ                  2.Yasin Tomak               3.Ahmet Uzan

5.Katagori:1.Bekem N.Kocaismail        2.Furkan B.Yalçın            3.Kemal Ata

6.Katagori:1.Arda A.Braun                2.Hüseyin İpek                3.Mahmut Ayhan

7.Katagori:1.Furkan Bozyılan              2.Efe Yılmaz                    3.Savaş Yaz


Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:1.Songül Yıldırım                 2.Dilfuza Karimova            3.Rigina Rahkmatova

2.Katagori:1.Ayjahan Garibayeva          2.Özlem Tomak               3.Elif B. Altay

3.Katagori:1.İman İpek                       2.Kardelen Zorluoğlu        3.Anastasia Gukovskaya

4.Katagori:1.Rojin Bulut                      2.Açelya Ergin                 3.Ezgi Günay


Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:1.Rigina Rahkmatova               2.Songül Yıldırım             3.Dilfuza Karimova

2.Katagori:1.Elif B.Altay                          2.Özlem Tomak              3.ayjahan Garibayeva

3.Katagori:1.Anastasia Gukovskaya           2.İman İpek                   3.Kardelen Zorluoğlu

4.Katagori:1.Ezgi Günay                         2.Rojin bulut                  3.Açelya Ergin


Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:1. Yuri Gukovskaya             2.Muhittin Sarıgözmen         3.Orhan Öz

2.Katagori:1.Abdullah Balcı                  2.Mert Kandemir                 3.İhsan Yaldızsal

3.Katagori:1.Tunahan Bozyılan             2.Doğuş Bozyılan                 3.Batuhan Altay


Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:1. Orhan Öz                   2.Muhittin Sarıgözmen             3.Yuri Gukovskaya

2.Katagori:1.İhsan Yaldızsal              2.Mert Kandemir                     3.Abdullah Balcı

3.Katagori:1.Doğuş Bozyılan             2.Batuhan Altay                      3.Tunahan Bozyılan

 
27 Kasım 2012 Salı 11:00
Okunma: 635
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)