Ana Sayfa » Spor » Transfer Tamamlandı

Transfer Tamamlandı

 .

 
 
Transfer Tamamlandı

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından yerli statüdeki futbolcuların kulüp değiştirmelerine olanak sağladığı ve dün son saat 17:00'de tamamlanması gereken KTFF Ana Transfer Sezonu, yapılan son dakika değişikliği ile saat 18:00'de tamamlandı. Toplam 89 futbolcu kulüp değiştirdi.

24 Haziran 2013 tarihinde başlayan ve 32 gün devam eden transfer sezonunun son günü, geçtiğimiz yıllara göre çok sakin geçti.

Süper Lig, 1'inci Lig ve 2'nci Lig'de oynayan yerli statüdeki futbolcuların transferlerinin sağlandığı transfer sezonunun son gününde 30 imza atıldı.

Kiralık Transfer

Transferi yapılamayan, ancak takım kadrolarında yer alamayacak futbolcuların futbol oynamalarına imkan tanıyacak KTFF Kiralık Transfer Dönemi 18 Eylül 2013 tarihinde başlayacak. Bir hafta devam edecek olan KTFF Kiralık Transfer Dönemi 25 Eylül 2013 tarihinde tamamlanacak.

Murat Ormancı

Uzun yıllar Doğan Türk Birliği forması giyen Murat Ormancı, iki yıl kadroya girmemesi sonuncunda düşen lisansını Tük Ocağı Limasol'da yeniden çıkararak, sarı siyahlı takıma transfer olmuş oldu.

İki yıl forma giymemiş olmasının formunu düşürmediğini belirten Ormancı, futbol aşkını Türk Ocağı Limasol formasını öperek gösterdi.

KTFF Ana Transfer Sezonu'nda kulüp değiştiren futbolcuların listesi şöyle:

 
1 Ağustos 2013 Perşembe 13:11
Okunma: 1815
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)
 
 

S.No

Adı Soyadı

Türü

Kulübü

1

Türkan Delideniz

St

Kktsk

2

Celal Habeşoğlu

T

Cihangir

3

Nazım Habeşoğlu

T

Cihangir

4

Sabri Selden

T

Kktsk

5

Raif Selden

T

Kktsk

6

Enver Avcan

T

Yak

7

Uğur Sönmez

St

Yak

8

Erbay Bertiz

St

Yak

9

Serhan Önet

St

Yak

10

Serkan Önet

St

Yak

11

Halil Turan

T

Yak

12

Muhammet Unsu

T

Dumlupınar

13

Ahmet Dölek

T

Dumlupınar

14

SadullahlyutviSadula

T

Ortaköy

15

Hüseyin Özbaysal

T

Görneç

16

Murat Balad

T

Ortaköy

17

Mete Sağır

T

Cihangir

18

Raif Usal

T

Ortaköy

19

Ali Küçükoğlu

T

Görneç

20

Necmi Usal

T

Ortaköy

21

Emrah Güler

T

Büysk

22

Serkan Kimyacı

T

Büysk

23

Emre Sağnak

T

Büysk

24

Tansel Ekingen

T

Yak

25

İsmail Arsunlar

T

Türkmenköy

26

Aşkın Arsunlar

T

Türkmenköy

27

İbrahim Kambur

T

Çayönü

28

Güner Haçlı

T

Çayönü

29

Erdoğan Emiroğulları

T

Türkmenköy

30

Latif Emiroğulları

T

Türkmenköy

31

Hasan Karagil

Gt

Çayönü

32

Gökhan Saymaz

T

Tol

33

Okan Kibar

T

Gönyeli

34

Arda Özkan

T

Gönyeli

35

Mehmet Kanat

T

Gönyeli

36

Coşkun Ulusoy

T

Gönyeli

37

Tufan Gençay

T

Gönyeli

38

Yusuf Palaz

T

Gönyeli

39

Murat Ecersoy

T

Denizli

40

Emrah Yılmazer

T

Ortaköy

41

İsmet Torun

T

L.Gençler B.

42

Hamit Aykan

T

L.Gençler B.

43

Ramadan Göktaş

T

L.Gençler B.

44

Mustafa Köleli

St

L.Gençler B.

45

Serdar Özsönmezer

Gt

Karşıyaka

46

Gökhan Konyalıoğlu

T

Karşıyaka

47

Mustafa Ergazi

T

Çanakkale

48

İbrahim Can Kayıkçı

T

Ortaköy

49

Ertan Ersan

T

Ortaköy

50

Halil Deniz

Gt

Düzkaya

51

Ercan Oyal

Gt

Düzkaya

52

Turan İlçiktay

T

Değirmenlik

53

Mehmet Çil

Gt

Düzkaya

54

Arda Şenok

T

Zümrütköy

55

Ahmet Yalçın

T

Y.Boğaziçi

56

Mustafa Taşçıoğlu

T

Y.Boğaziçi

57

Hasan Sözüpişkin

T

Yak

58

Asrın İleri

T

Kktsk

59

Ertan Bulut

T

L.Gençler B.

60

Lütfi Emirsoyu

T

Zümrütköy

61

Yaşar Şah

T

Akıncılar

62

İsmail Tırlık

T

Akıncılar

63

Tahir Kaya

T

Dumlupınar

64

Selkan Deniz

T

Dumlupınar

65

Berke Zorba

T

Dumlupınar

66

İsmail Özbilen

T

Dumlupınar

67

Mehmet Volak Çelik

T

Dumlupınar

68

Ergün Günece

T

Dumlupınar

69

Fırat Kasım

T

Serdarlı

70

Vedat Dervişgil

T

Karşıyaka

71

Serdar Özer

T

Geçitkale

72

Serdar Özer

Gt

Görneç

73

Ali Güllü Açıkyıldız

T

Mm

74

Ahmet Bayıkoğlu

T

Mm

75

Ufuk Fırat

T

Geçitkale

76

Raif Güçkan

T

Geçitkale

77

Nazif Tanrıöver

T

Denizli

78

Kemal Uzunoğlu

T

Göçmenköy

79

İbrahim Uluşan

T

Denizli

80

Erdoğan Murat

Gt

Lapta

81

Emre Nalbant

T

Lapta

82

Ahmet Coşkun

T

Kktsk

83

Halil Karadayı

T

Lefke

84

Berke Keski

T

Ortaköy

85

Emre Isırgan

T

Ortaköy

86

Ali Bayır

T

Geçitkale

87

Gökhan Yenigün

T

Serdarlı

88

Mehmetali Aktan

Gt

Gönyeli

89

Salih Güvensoy

Gt

Kktsk