Ana Sayfa » Kıbrıs » YDK Burs Sıralama, Seviye Tespit Ve Giriş Sonuçları

YDK Burs Sıralama, Seviye Tespit Ve Giriş Sonuçları

Yakın Doğu Koleji  (Ydk), Burs Sıralama, Seviye Tespit Ve Giriş Sınavı Sonuçları Açıklandı..

 
 
YDK Burs Sıralama, Seviye Tespit Ve Giriş Sonuçları
YDÜ'den yapılan açıklamaya göre, bugün yapılan 2012-2013 öğrenim yılı için burs sıralama, seviye tespit ve giriş sınavına katılan 583 öğrenciden 91'i burs hakkı kazandı.


Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler ve İngilizce konularını içeren sınav iki oturum halinde gerçekleştirildi.


Burs ve kesin kayıt hakkı kazanan öğrencilerin haklarını yitirmemeleri için, kesin kayıtlarını 22 Haziran tarihine kadar Yakın Doğu Koleji sekreterliğine müracaat ederek yaptırmaları gerekiyor.


Kesin Kayıt İçin, Doğum Belgesi, 4 adet vesikalık resim,  50 sterlin ön kayıt ücreti ve okul harcının bir kısmı olan 250 sterlinin  Yakın Doğu Bankası Şubelerine yatırılması gerekiyor.


Burslar tam, yarı ve çeyrek olmak üzere üç kategoriden oluşuyor.


YAKIN DOĞU KOLEJİ
BURS SIRALAMA, SEVİYE TESBİT VE GİRİŞ SINAVI SONUÇLARI



Tam Eğitim Bursu Kazanan Öğrenciler:

1. Ayda Canova
2. Emre Berk
3. Alara Güçlü
4. Enver Osmanlı
5. Altan Osmanlı
6. Aynur Samancı
7. Zeynep A. İşciel
8. Mustafa Şevki Hızal
9. Cemaliye Önderol
10. Yılmaz Evre
11. Nurten İ. Naim
12. Doğukan  Baysal
13. Atınç Mert
14. Boran Öney Öztaş
15. Metin Konde
16. Orhan Tokhan
17. Oğulcan Salman
18. Bilgenur İzgi
19. Mert  Özkaloğlu
20. Gönenç Kılıç
21. Yunus Barker
22. Eylül Özen
23. Özten Kıvılcım
24. Çağan Tanlı
25. Gülten Emirtaneoğlu
26. Asu Bolat
27. Hasan Alp Tuncay
28. Özgen İpek Öge
29. Ümit Teralı
30. Çağrı Korkmazer
31. Yiğitalp Özcan
32. Ecem  Manavoğlu

Yarı Eğitim Bursu Kazanan Öğrenciler:

1. Yahor Zhyoko
2. Simge Ginlik
3. Asya Çelebi
4. Uzay  Köroğlu
5. Kamelya Fahrioğlu
6. Can Sayıl
7. Ayşe  Lord
8. Sanem Çıldam
9. Dilay İnanıroğlu
10. Rüya Çağlı
11. Heves Münürsoy
12. Hasan Şekerli
13. Sevil Sertoğlu
14. Misal Atış
15. Candoğan Özkan
16. Aımal İmran
17. Buğse Tabak
18. Mustafa   Haşit
19. Öykü  Kaya
20. Süleyman Tüzel
21. Sude Mutluel
22. Anıl Erdoğan Zaheer
23. Karla Ayşe Atakan
24. Helin  Hersek
25. Lütfiye Beydoğan
26. Halide Asafoğulları
27. Sıla Tilki
28. Laden Tezer
29. Özel Berova
30. Ayşe  Kınış
31. İlmiye Aktolgalı
32. Serhat Ege  İnanç

Çeyrek Eğitim Bursu Kazanan Öğrenciler:

1. Niral Dadaş
2. Ceyda Özgür
3. Doğaç Tağmaç
4. Ecem  Başlı
5. Ozan Akgül
6. Çise  Arben
7. Mehmet Çetiner
8. Buse Tayyar
9. Esin Göksaran
10. Eliz Ekmen
11. Alp Kılıçoğluları
12. Barış Özen
13. Şan Salih  Tanul
14. Selin   Atagül
15. Ramiz Oğulcan Tüfekçier
16. Derman  Bulunç
17. Çağın Bektaş
18. Ali Güzen
19. Dursun Kuday Kaya
20. Görkem Bozan
21. Seval Ağırbaş
22. Halil Öğretmenoğlu
23. Ece Çelik
24. Kerem Bölükbaşı
25. Tibet Başkaya
26. Öykü Tılsım Ergün
27. Umut  Zengin

Kesin Kayıt Hakkı Kazanan Öğrenciler:

1. Doğukan  Gülakdeniz
2. Asya Tahire Meşeli
3. Selin Muratlar
4. Laden Tebredmez
5. İnci Ercantan
6. Hüseyin Gündüz
7. Can   Erdeğer
8. Şerife Ertay
9. Vedat Bingöl
10. Hüseyin Berke Durukan
11. Turhan Hızlı
12. Işık Kerem
13. Güvenç Erseven
14. Aliye Dikkentli
15. Sanem  Sezgin
16. Pınar Özdiren
17. Dila Elmas
18. Doğa Çavlı
19. Gülce Yetişmiş
20. Mustafa Arifoğlu
21. Can Özgüren
22. Deniz Kumbur
23. Gülsüm Ceyda Tosun
24. İlkem Özikiz
25. Ecem İlke Mercan
26. Samiye İçli
27. Berkem Dikengil
28. Halil Dahlameroğlu
29. Samime Yurdal
30. Selma Neşe
31. Zekiye Mendeli
32. Arcan  Bıyıklı
33. Tanem Özaydın
34. Selin Lidya Çakmak
35. Salahi  Aldağ
36. Şakir Hıdırer
37. Gökay Dağlı
38. Ramadan Kelebek Coşkun
39. Tahsin  Çökmez
40. Mustafa Emre  Yılmaz
41. Özgül Mısırlıoğlu
42. Yağmur  Bilokçuoğlu
43. Erdal Çevikdal
44. Açelya Erliinoğu
45. Yağmur  Ertan
46. Sude Bektaş
47. Mustafa Reşat Gündoğdu
48. Öznur  Tancer
49. Hazel Kahveciler
50. Şenel Bektaş
51. Nesibe Parsel
52. Alperen Şener
53. Mehmet Subaşı
54. Selis Sağdinç
55. Fuat Farisoğlu
56. Hüseyin Çamlıca
57. Pembe Tecen
58. Mustafa Hacet
59. Meliz  Redif
60. Selma Miray Başkan
61. Sadık  Gürün
62. İbrahim  Teksoylu
63. Bikem Kızılduman
64. Gökberk Çağıl
65. Berk  Sicimoğlu
66. Zeynep Buket Dansık
67. Dora Güner Burgul
68. Şerifali Şeref
69. İmay Soysal
70. Seval Bladanlı
71. Suna  Emir
72. Tarık Aksaç
73. Ada Selengin
74. Ege Çavuşoğlu
75. Doğukan  Çakmak
76. Hasan  Tözüner
77. Mehmet Vahip Ağazade
78. Sude Şehitoğlu
79. Fercem Aslangazi
80. Doğukan  Hüryaşar
81. Bilgi Hakan Akmen
82. Güznem Mert
83. Sena Büyükel
84. Seval Davutoğlu
85. Talya Azmidoğu
86. Ayşe  Mısırlı
87. Cansu Özcezarlı
88. Helin  Karol
89. Ali  Gül Akdeniz
90. Emirkan Amaoğluları
91. Ayça Kordal
92. Oğuzhan Alkan
93. Susen Bladanlı
94. Aysel Doğa Kasap
95. Münür Gürler
96. Fidan Doruk
97. Nazımcan Tulu
98. Yamaç Yalgın
99. Sergen Avcı
100. Şerife Miray  Kirman
101. Cemal Şevket Kurt
102. Havva Özsu
103. Özkan  İnönlü
104. Asuman Atakan
105. Melis Apel
106. Mustafa  Bolat
107.
 
2 Haziran 2012 Cumartesi 15:52
Okunma: 3263
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)