Ana Sayfa » Kıbrıs » YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GAZİMAĞUSA LİSTESİ

YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GAZİMAĞUSA LİSTESİ

29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.

 
 
YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GAZİMAĞUSA LİSTESİ

<t

YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN

İLAN

     29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri

için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması

Yasası'nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.

GAZİMAĞUSA İLÇESİ

BELEDİYELER

1-

AKDOĞAN  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Salih Mendeli

(DPUG Adayı)

 

Ahmet Latif

(CTP Adayı)

 

Adem Ademgil

(UBP Adayı )

 

Osman Esendağlı

(Bağımsız)

 

Yusuf Çaylar

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Osman Tanboğa

(DPUG Adayı )

 

Süleyman Özmındık

(DPUG Adayı )

 

Musa Çapkın

(DPUG Adayı )

 

Orsan Ülgener

(DPUG Adayı )

 

Ali Savtekin

(DPUG Adayı )

 

Behiye Dereliköylü

(DPUG Adayı )

 

Sultan Tunceli

(DPUG Adayı )

 

Behaettin Doğu

(DPUG Adayı )

 

Sevtap Liman

(CTP Adayı)

 

İrfan Can Gür

(CTP Adayı)

 

Ziya Aykol

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Zafer

(CTP Adayı)

 

Remzi Ertuğ

(CTP Adayı)

 

Veli Üçokka

(CTP Adayı)

 

Selim Keskinel

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Batmaz

(CTP Adayı)

 

Adem Tezkan

(UBP Adayı)

 

Şerife Kozanoğlu

(UBP Adayı)

 

Erdal Aykol

(UBP Adayı)

 

Pembe Özakıncı

(UBP Adayı)

 

Hasan Çakar

(UBP Adayı)

 

Murat Tütüncüoğluları

(UBP Adayı)

 

Ahmet Uzun

(UBP Adayı)

 

İbrahim Yapıcıoğlu

(UBP Adayı)

 

Gazi Demirci

(Bağımsız)

 

Ergun Özyusufoğlu

(Bağımsız)

2-

BEYARMUDU  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Sadık Tuver

(CTP Adayı)

 

İlker Edip

(UBP Adayı )

 

Ahmet Zort

(Bağımsız)

 

Özbir Akbaşak

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Fatma Haydaroğulları

(DPUG Adayı )

 

Şit Tahir Çil

(DPUG Adayı )

 

Adnan Amasyalı

(DPUG Adayı )

 

Ümit Şener Çaplı

(DPUG Adayı )

 

Tezcan Akay Giritli

(DPUG Adayı )

 

Murat Şahmaran

(DPUG Adayı )

 

Metun Ersalan

(DPUG Adayı )

 

Ali Koşar

(DPUG Adayı )

 

Süleyman Duran

(CTP Adayı)

 

İsmet Mehmeteminoğulları

(CTP Adayı)

 

Günay Erçika

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Taner

(CTP Adayı)

 

Ali Gürdağ

(CTP Adayı)

 

Kemal Cesuroğlu

(CTP Adayı)

 

Mehmet Oduncuoğlu

(CTP Adayı)

 

Ertürk Güler

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Yalınca

(UBP Adayı )

 

Aylin Özkurtuluş

(UBP Adayı )

 

Hasan Yahya

(UBP Adayı )

 

Orhan Delikuş

(UBP Adayı )

 

Tekin Bertiz

(UBP Adayı )

 

Murat Uzun

(UBP Adayı )

 

Mustafa Dostbilen

(UBP Adayı )

 

Mehmet Kansel

(UBP Adayı )

 

Sevilay Kasapoğlu

(TDP Adayı )

 

Yasemin Çobanoğlu

(TDP Adayı )

 

İbrahim Taşkın

(TDP Adayı )

 

Ahmet Yalınca

(TDP Adayı )

 

Sibel Aytuğ

(TDP Adayı )

 

Havva Baraat Çelebiler

(TDP Adayı )

 

Hüdaverdi Kitaplı

(TDP Adayı )

 

Ali Sürer

(TDP Adayı )

3-

GAZİMAĞUSA  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Ahmet Oktay Kayalp

(CTP Adayı)

 

Mustafa Emiroğluları

(TDP Adayı )

 

İsmail Arter

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Banu Kuman Tuzlalı

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Erciyas

(DPUG Adayı)

 

İbrahim Uysal

(DPUG Adayı)

 

Zeki Ilgın Kemaller

(DPUG Adayı)

 

Türksal İnce

(DPUG Adayı)

 

Süleyman İşlek

(DPUG Adayı)

 

Melih Akgürel

(DPUG Adayı)

 

Osman Özkoç

(DPUG Adayı)

 

Alp Arslan Afşin

(DPUG Adayı)

 

Alpay Tebelleşol

(DPUG Adayı)

 

Ahmet Çakmak

(DPUG Adayı)

 

Rahmi Sarı

(DPUG Adayı)

 

Kayhan Yorgancıoğlu

(DPUG Adayı)

 

İlker Atalay

(DPUG Adayı)

 

Emine Çelikörs

(DPUG Adayı)

 

Güldem Dağlar

(DPUG Adayı)

 

Hüseyin Manik

(CTP Adayı)

 

Hasan Nailer

(CTP Adayı)

 

Halil Atalay Yeşilada

(CTP Adayı)

 

Funda Acaroğlu

(CTP Adayı)

 

Cemal İnce

(CTP Adayı)

 

Salih Oktay

(CTP Adayı)

 

Kaan Güder

(CTP Adayı)

 

Mahmut Coşkun

(CTP Adayı)

 

Erol Adalıer

(CTP Adayı)

 

Osman Pekineli

(CTP Adayı)

 

Tijen Coşar

(CTP Adayı)

 

Saffet Mehmetalioğulları

(CTP Adayı)

 

Halil Tunç

(CTP Adayı)

 

Gaye Astan Çoban

(CTP Adayı)

 

Ayşen Haklıgil Kaymak

(CTP Adayı)

 

Ebru Karakaşlı

(CTP Adayı)

 

Ali Oraloğlu

(UBP Adayı )

 

Şenay Zekai

(UBP Adayı )

 

Ahmet Öztenay

(UBP Adayı )

 

Özgür Dedeoğlu

(UBP Adayı )

 

Mehmet Yakuş

(UBP Adayı )

 

Sibel Yıldız

(UBP Adayı )

 

Nihat Kalfaoğlu

(UBP Adayı )

 

Cem Dana

(UBP Adayı )

 

Ozan Ali Arkıner

(UBP Adayı )

 

Şakir Karataş

(UBP Adayı )

 

Tuğçe Kirişoğlu

(UBP Adayı )

 

Fazıl Ahmet Öztürk

(UBP Adayı )

 

Tevfik Devran

(UBP Adayı )

 

Fikret Koruk

(UBP Adayı )

 

Mustafa Yiğittürk

(UBP Adayı )

 

Çağrı Esendağ

(UBP Adayı )

 

Ebru Çolak Bereket

(TDP Adayı )

 

Umut Kadı

(TDP Adayı )

 

Teslime Haklıgil

(TDP Adayı )

 

Yaşar Gündeğer

(TDP Adayı )

 

Cafer Koçak

(TDP Adayı )

 

Ahmet Aydın

(TDP Adayı )

 

Ahmet Denizer

(TDP Adayı )

 

Adem Murat Aykaç

(TDP Adayı )

 

Aylin Kılgın

(TDP Adayı )

 

Kaşif Haker Fevzioğlu

(TDP Adayı )

 

Hasan Beyitoğluları

(TDP Adayı )

 

Ali Can Aran

(TDP Adayı )

 

Mehmet Bahçecioğlu

(TDP Adayı )

 

Tümiçin Yılmaz

(TDP Adayı )

 

Ümit Taş

(TDP Adayı )

 

Aygün Aksan

(TDP Adayı )

 

Hayati Pamuk

(Bağımsız)

 

Korhan Ekcan

(Bağımsız)

4-

GEÇİTKALE  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Hasan  Öztaş

(CTP Adayı)

 

Olsan Oran

(UBP Adayı )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Mehmet Öğünçer

(DPUG Adayı)

 

Nafi Yapıcı

(DPUG Adayı)

 

Ayşe Satılmış

(DPUG Adayı)

 

Sabriye Kusetoğulları

(DPUG Adayı)

 

İsmail Çavdaroğlu

(DPUG Adayı)

 

Turgut Elmaz

(DPUG Adayı)

 

Ömer Kadı

(DPUG Adayı)

 

Nadir Kılgın

(DPUG Adayı)

 

Gürtan Toygar

(CTP Adayı)

 

Hasan Çelebi

(CTP Adayı)

 

Hasan Kuyucuoğlu

(CTP Adayı)

 

Fatma Fındık

(CTP Adayı)

 

Lema Gökşan

(CTP Adayı)

 

Bahar Özaktaş

(CTP Adayı)

 

Fitnet Özdirenli

(CTP Adayı)

 

Burak Esendağ

(CTP Adayı)

 

Mehmet Hacı Ömer

(UBP Adayı )

 

Türkan Çakır

(UBP Adayı )

 

Cavit Demiray

(UBP Adayı )

 

Hüseyin Ummak

(UBP Adayı )

 

Ferda Yazıcı

(UBP Adayı )

 

Hasan Kuset

(UBP Adayı )

 

Özkul Özükan

(UBP Adayı )

 

Olcay Ustaoğlu

(UBP Adayı )

 

Celal And

(TDP Adayı )

 

Emin Soyal

(TDP Adayı )

 

Kutup Osman İlben

(TDP Adayı )

 

Kemal Cengiz

(TDP Adayı )

 

Bülent Kahvecioğlu

(TDP Adayı )

 

Çığır Turalı

(TDP Adayı )

 

Ahmet İsrail

(TDP Adayı )

 

Hasan Çavuş

(TDP Adayı )

5-

İNÖNÜ  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Ali Öncü

(Bağımsız)

 

Çağın Zort

(Bağımsız)

 

Beyhan Gürgöze

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Lokman Gök

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Bayır

(DPUG Adayı)

 

Onur Yiğen

(DPUG Adayı)

 

İbrahim Güvenateş

(DPUG Adayı)

 

Hanifi Dinleyici

(DPUG Adayı)

 

Tuğba Acet

(DPUG Adayı)

 

Cuma Ali Özoğul

(DPUG Adayı)

 

Ziya Kılavuz

(DPUG Adayı)

 

Fatma Altun

(CTP Adayı)

 

Derviş Şair

(CTP Adayı)

 

Ecevit Ar

(CTP Adayı)

 

İsmail Yiğit

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Yahya

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Erden

(CTP Adayı)

 

Süleyman Özgürtürk

(CTP Adayı)

 

İrfan Tekin

(CTP Adayı)

 

Can Özsoy

(UBP Adayı )

 

Hatice Yalın

(UBP Adayı )

 

Turgut Çevirgen

(UBP Adayı )

 

Fatih Yiğen

(UBP Adayı )

 

Ertay Kızıl

(UBP Adayı )

 

Kerziban Afacan

(UBP Adayı )

 

Yaşar Karaismailoğlu

(UBP Adayı )

 

Adnan Karabacak

(UBP Adayı )

 

Fatih Karaoğlan

(Bağımsız)

6-

PAŞAKÖY  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Hasan Nihat Topaloğlu

(DPUG Adayı)

 

Mahmut Erden

(CTP Adayı)

 

Habil Tülücü

(UBP Adayı )

 

Mehmet Aktaş

(Bağımsız)

 

Erol Köse

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Ramazan Toklu

(DPUG Adayı )

 

Şükrü Karakaş

(DPUG Adayı)

 

Gülten Aktaş

(DPUG Adayı)

 

Dursun Keskinkaya

(DPUG Adayı)

 

Mehmet Özata

(DPUG Adayı)

 

Mertan Özer

(DPUG Adayı)

 

Erol Erbay

(DPUG Adayı)

 

Çetin Şahan

(DPUG Adayı)

 

Seher Akyıl

(CTP Adayı)

 

Cafer Tehdit

(CTP Adayı)

 

Seyit Güneş

(CTP Adayı)

 

Ersen Denizalp

(CTP Adayı)

 

Mustafa Ölmez

(CTP Adayı)

 

Serkan Şahin

(CTP Adayı)

 

Mesih Ersan Kaplan

(CTP Adayı)

 

Bülent Özer

(CTP Adayı)

 

Kenan Köse

(UBP Adayı )

 

Tevfik İlman

(UBP Adayı )

 

Harun Okçuoğlu

(UBP Adayı )

 

Mustafa Sarpkaya

(UBP Adayı )

 

Mikail Cankurt

(UBP Adayı )

 

Faruk Oğuzhanoğlu

(UBP Adayı )

 

Selahattin Dal

(UBP Adayı )

 

Mustafa Diner

(UBP Adayı )

7-

SERDARLI  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Özel Pınardan

(DPUG Adayı)

 

Salih Bayraktar

(CTP Adayı)

 

Mehmet Savaş Horoz

(UBP Adayı )

 

Vijdan Karagözlü

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Şerife Kemaloğulları

(DPUG Adayı)

 

İlhan Bayandursun

(DPUG Adayı)

 

Levent Dağaşan

(DPUG Adayı)

 

Mehmet Silahşör

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Kandır

(DPUG Adayı)

 

Mehmet Ali Kanarya

(DPUG Adayı)

 

Eser Tekbıyık

(DPUG Adayı)

 

Emine Çoban

(DPUG Adayı)

 

Tulin İlgililer

(CTP Adayı)

 

İlgün Kasap

(CTP Adayı)

 

Mehmet Emin Koçero

(CTP Adayı)

 

Vasit Ruso

(CTP Adayı)

 

Güven Serdar

(CTP Adayı)

 

Ali Oylum

(CTP Adayı)

 

Arif İbiş

(CTP Adayı)

 

Cemal Sağır

(CTP Adayı)

 

Mustafa Eray

(UBP Adayı )

 

Emine Ablak

(UBP Adayı )

 

Fuat Yıldırımlar

(UBP Adayı )

 

Ahmet Şah

(UBP Adayı )

 

Bülent Çınarlılı

(UBP Adayı )

 

Erhan Sevgin

(UBP Adayı )

 

Halil Kasım

(UBP Adayı )

 

Mehmet Ali Billuroğlu

(UBP Adayı )

 

Fatma Güvercin

(TDP Adayı )

 

Şakir Ercüment

(TDP Adayı )

 

Mehmet Safa Erensoy

(TDP Adayı )

 

Zeynep Akçagil

(TDP Adayı )

 

Ali Alodalı

(TDP Adayı )

 

İbrahim Tabuş

(TDP Adayı )

 

İbrahim Sönmezler

(TDP Adayı )

 

Ahmet Şah

(TDP Adayı )

8-

TATLISU  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Ahmet Hayri Orçan

(DPUG Adayı)

 

Halis Üresin

(UBP Adayı )

 

Kadir Çelik

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Muzaffer Aydın

(DPUG Adayı)

 

Mitat Kargı

(DPUG Adayı)

 

Osman Uyanır

(DPUG Adayı)

 

Orhan Kayar

(DPUG Adayı)

 

Mahmut Çelik

(DPUG Adayı)

 

Hüseyin Kocaman

(DPUG Adayı)

 

Rifat Ateş

(CTP Adayı)

 

Ümüt Karlankuş

(CTP Adayı)

 

Orhan Yıldız

(CTP Adayı)

 

Musa Uğurlu

(CTP Adayı)

 

Kerim Yavşan

(CTP Adayı)

 

Fikriye Yaman

(CTP Adayı)

 

Sıla Bahar

(UBP Adayı )

 

Bayram Yalçın

(UBP Adayı )

 

İlker Yüksel

(UBP Adayı )

 

Mustafa Akdeniz

(UBP Adayı )

 

Mithat Kantürk

(UBP Adayı )

 

Barbaros Mahmutoğlu

(UBP Adayı )

9-

VADİLİ  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Şahin Sapsızoğlu

(DPUG Adayı)

 

Hasan Kasap

(CTP Adayı)

 

Mehmet Adahan

(UBP Adayı )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Hanife Menteş

(DPUG Adayı)

 

Seyami Şimşek

(DPUG Adayı)

 

Aytur Sakallı

(DPUG Adayı)

 

Güzel Özer

(DPUG Adayı)

 

Kadir Aktaş

(DPUG Adayı)

 

Özkan Kırmızı

(DPUG Adayı)

 

Veli Özer

(DPUG Adayı)

 

İsmail Süngü

(DPUG Adayı)

 

Emine Toto

(CTP Adayı)

 

Sevil İnönülü

(CTP Adayı)

 

Ali Hüseyin Sönmezoğlu

(CTP Adayı)

 

Tuncay Mizan

(CTP Adayı)

 

Ömer Pala

(CTP Adayı)

 

Mehmet Zengin

(CTP Adayı)

 

Yaşar Kahraman

(CTP Adayı)

 

Dede Ağzıkara

(CTP Adayı)

 

Orhan Çimen

(UBP Adayı )

 

İsmail Özer

(UBP Adayı )

 

Topel Menteş

(UBP Adayı )

 

İbrahim Özer

(UBP Adayı )

 

Seyfi Şimşek

(UBP Adayı )

 

Ömer Somuncu

(UBP Adayı )

 

Mustafa Erkant

(UBP Adayı )

 

Caner Hürelli

(UBP Adayı )

10-

YENİBOĞAZİÇİ  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Cemal Biren

(CTP Adayı)

 

Mustafa Zurnacılar

(UBP Adayı )

 

Bekir Elmazoğlu

(Bağımsız)

 

Katip Demir

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Münüse Figan Çağakanlı

(DPUG Adayı)

 

Ali Bakır

(DPUG Adayı)

 

İsmail Demir

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Ergazi

(DPUG Adayı)

 

Şeyda Luckinger

(DPUG Adayı)

 

Raşit Ercen

(DPUG Adayı)

 

Vasfi Beyazhasan

(DPUG Adayı)

 

Yunus Elagöz

(DPUG Adayı)

 

Osman Gürsoy

(DPUG Adayı)

 

Nihaye Ramazanoğlu

(DPUG Adayı)

 

Sezal Acaroğlu

(CTP Adayı)

 

Metin Özsoy

(CTP Adayı)

 

Nejla Kuran

(CTP Adayı)

 

Salih Tuğralı

(CTP Adayı)

 

Sertaç Yalçın

(CTP Adayı)

 

Soner Sencar

(CTP Adayı)

 

Selma Tanık

(CTP Adayı)

 

Nazime Balses

(CTP Adayı)

 

Ahmet Daloğlu

(CTP Adayı)

 

Mehmet Gül

(CTP Adayı)

 

Hasan Ruso

(UBP Adayı )

 

Tanyel Öztemiz

(UBP Adayı )

 

Osman Oğur

(UBP Adayı )

 

Osman Sirhan

(UBP Adayı )

 

Sultan Karaşahin

(UBP Adayı )

 

Atalay Talaykurt

(UBP Adayı )

 

Mehmet Bozkurt

(UBP Adayı )

 

Halil Erdoğuş

(UBP Adayı )

 

Süleyman Serinay

(UBP Adayı )

 

Mahmut Keleş

(UBP Adayı )

 

Derviş Emiroğluları

(TDP Adayı )

 

Koray Diran

(TDP Adayı )

 

Ümit Emin

(TDP Adayı )

 

Süreyya Çetin

(TDP Adayı )

 

Mehmet Özbilen

(TDP Adayı )

 

Erkan Sezerli

(TDP Adayı )

 

Ulaş Ünüvardır

(TDP Adayı )

 

Arif Marazlı

(TDP Adayı )

 

Ahmet Mercan

(TDP Adayı )

 

Hüseyin Sadıkel

(TDP Adayı )

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

 

PİLE

Muhtarlık Adayları

 

Nejdet Ermetal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hasan Ulusoy

 

Türkay Erçıka

 

Olgun Çelebi

 

Arif Gündoğdu

 

AKDOĞAN-AKDOĞAN

Muhtarlık Adayları

 

İsmail Kozanoğlu

 

Erdoğan Çelebi

 

Selcan Kardan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Aliye Aktaş

 

Emete Yakula Şarman

 

Ramadan Tülekoğlu

 

Eylem Dolmacı

 

Bekir Serdengeçti

 

Mehmet Ozanalp

 

Nevber Çelik

 

BEYARMUDU-BEYARMUDU

Muhtarlık Adayları

 

Mustafa Tan

 

Güray Kafa

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

İsmail Lord

 

Mehmet Keleşzade

 

Ziyat Düzova

 

Olcay Sürer

 

BEYARMUDU-ÇAYÖNÜ

Muhtarlık Adayları

 

Dönay Türkmenli

 

Musa Yıldırım

 

Bünyamin Arkoy

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ümit Amasyalı

 

Sertaç Çiftçi

 

Fatma Deveci

 

Şaban Yahya

 

İbrahim Çayönü

 

Cafer Bayır

 

Osman Kasap

 

Osman Yahya

 

Salih Tuver

 

BEYARMUDU-GÜVERCİNLİK

Muhtarlık Adayları

 

Tufan Zararsız

 

Hediye Yozcu

 

Muharrem Arslantaş

 

Salahattin Şafak

 

Eray Yıldız

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Meral Kapcami

 

Faruk Kılıboz

 

Lale Öğer

 

Mustafa Börklüce

 

Halit Kırşan

 

Murat Aydar

 

Halil Yücetürk

 

Halil İbrahim Hopurcuoğlu

 

Emrah Tilim

 

Zeynep Seval Topal

 

Duran Börklüce

 

Yusuf Keleş

 

Mustafa Kubilay

 

Mahmut Demir

 

Ramazan Salman

 

BEYARMUDU-İNCİRLİ

Muhtarlık Adayları

 

Muhammet Mustafa Yeşilleme

 

Mehmet Hulusioğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Atay Aksulu

 

Gökhan Arapbayram

 

Tozay Yavuz

 

Aliye Konaklı

 

Hikmet Deniz

 

Hüseyin Sertce

 

Salih Ataman

 

BEYARMUDU-KÖPRÜLÜ

Muhtarlık Adayları

 

Turgay Alıkan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Kenan Giritli

 

Tuncay Alıkan

 

Muzaffer Gamatoğlu

 

Ziya Alıkan

 

BEYARMUDU-TÜRKMENKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Ayşe Korol

 

Savaş Yeşildal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Bayram Dereci

 

Musa Kızılşahin

 

Halil Gazelci

 

Visal Aytuğ

 

Faruk Uzun

 

GAZİMAĞUSA-ANADOLU MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Hasan Deniz

 

Mustafa Gürler

 

Mehmet Uysal

 

Ali Buruk

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Gencay Sağır

 

Fikret Küçük

 

Hüseyin Uysal

 

Hüseyin Elal

 

Cemal Buruk

 

Hakkı Uysal

 

GAZİMAĞUSA-BAYKAL MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Derya Dorukkan

 

Özger Ersen

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ali Özkoraltay

 

Ahmet Handan

 

Ayşe Aşıkoğlu

 

GAZİMAĞUSA-CANBULAT MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Metin Delideniz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Sezer Delideniz

 

Aziz Kavaz

 

Ozan Hakansoy

 

Hüseyin Öksüzoğluları

 

GAZİMAĞUSA-ÇANAKKALE MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Mehmet Odacı

 

Hayrettin Barbaros Alçıner

 

Meryem Özkutupel

 

Abbas Mendeli

 

Recep Bilgin

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Tahsin Esen

 

İlter Ömeroğlu

 

Hüseyin Yahat

 

Mehmet Güder

 

Amber Çizer

 

Muhammed Törer

 

GAZİMAĞUSA-DUMLUPINAR MAH.

Muhtarlık Adayları

 

İmer Çavuşoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ali Dana

 

Doğan Bahçecioğlu

 

Ahmet Kesken

 

GAZİMAĞUSA-HARİKA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Mustafa Zorlu

 

Erol Ersöz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Murat Balkanlı

 

Kerim Demirsöz

 

Cemaleddin Balkanlı

 

Emin Çapuk

 

Cengiz Sarıdan

 

Mustafa Dudu

 

Ali Altın

 

Uğur Tepe

 

GAZİMAĞUSA-KARAKOL MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Aydan Yorgancı

 

Tamer Tunç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Letife Tunç

 

Mustafa Gökçen

 

Ali Denizer

 

Ersoy Yorgancıoğlu

 

GAZİMAĞUSA-LALA MUSTAFA PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Seydali Haksever

 
3 Haziran 2014 Salı 08:36
Okunma: 3034
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)