Ana Sayfa » Kıbrıs » YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GÜZELYURT LİSTESİ

YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GÜZELYURT LİSTESİ

29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.

 
 
YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR GÜZELYURT LİSTESİ

YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN

İLAN

     29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri

için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması

Yasası'nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.

GÜZELYURT İLÇESİ

BELEDİYELER

1-

GÜZELYURT BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Osman Bican

( CTP Adayı)

 

Mahmut Özçınar

( UBP Adayı)

 

Metin Ertop

( TDP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Uğur Saygılı

( CTP Adayı)

 

Kamil Özbahar

( CTP Adayı)

 

İbrahim Altunterim

( CTP Adayı)

 

Kemal Köymen

( CTP Adayı)

 

Hasan Çuvalcıoğlu

( CTP Adayı)

 

Aliye Gilanlıoğulları

( CTP Adayı)

 

Zühre Civa

( CTP Adayı)

 

Örge Volkan

( CTP Adayı)

 

Veleddin Taşkent

( CTP Adayı)

 

Engin Portakalcıoğlu

( CTP Adayı)

 

Niyazi Beteri

( CTP Adayı)

 

Cemal Kaş

( CTP Adayı)

 

Fatma Sibel Garanti

( CTP Adayı)

 

Naciye Candan

( CTP Adayı)

 

Fikret Altay

( UBP Adayı)

 

Ömer Faruk Tekin

( UBP Adayı)

 

Mustafa Momin

( UBP Adayı)

 

Nil Mükellef

( UBP Adayı)

 

Berkal Cümbezli

( UBP Adayı)

 

Doğa Zeki

( UBP Adayı)

 

Mehmet Ali Önderol

( UBP Adayı)

 

Atiye Beykan

( UBP Adayı)

 

Abdullah Sadık

( UBP Adayı)

 

Esme Güneş Bağcılar

( UBP Adayı)

 

Osman Kasaboğlu

( UBP Adayı)

 

Hasan Camcıoğlu

( UBP Adayı)

 

Erdal Kalkan

( UBP Adayı)

 

Cihan Kombos

( UBP Adayı)

 

Şükran Urun

(  DP Adayı )

 

Ediz Acar

(  DP Adayı )

 

Aytaç Kum

(  DP Adayı )

 

Kubilay Sepetcioğlu

(  DP Adayı )

 

Recep Sayım

(  DP Adayı )

 

Oktay Naci Kızılkaya

(  DP Adayı )

 

Mehmet Ali Buğur

(  DP Adayı )

 

Cafer Oktan

(  DP Adayı )

 

Özer Yarışan

(  DP Adayı )

 

Alev Fırat

(  DP Adayı )

 

Hacer Ürün

(  DP Adayı )

 

Funda Canlısoy

(  DP Adayı )

 

Sinem Oduncu

(  DP Adayı )

 

Hasan Kalkanlı

(  DP Adayı )

 

Ferah Umut Ceylan

(  BKP Adayı )

 

Gönül Kargılı

(  BKP Adayı )

 

Sevtap Arçay

(  BKP Adayı )

 

Hüseyin Gezercan

(  BKP Adayı )

 

Remziye Siham Taşdemir

(  BKP Adayı )

 

Cavit Sekmen

(  BKP Adayı )

 

Gürkan Taçkıran

(  BKP Adayı )

 

Derviş Okan Ünlüyol

(  BKP Adayı )

 

Olgun Cankara

(  BKP Adayı )

 

Adnan İşbilir

(  BKP Adayı )

 

Huriye Denizci

(  BKP Adayı )

 

Hasan Volkan

(  BKP Adayı )

 

Ulus Akacan

(  BKP Adayı )

 

Ayhan Korel

(  BKP Adayı )

 

Ahmet Gülbeş

(Bağımsız Belediye Meclis Adayı)

BELEDİYELER

2-

LEFKE BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Aziz Kaya

( CTP Adayı)

 

Mehmet Zafer

( UBP Adayı)

 

Hüseyin Yalçın Öztoprak

(  DP Adayı )

 

Hasan Kızılgök

( TDP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Perihan Eraslan

( CTP Adayı)

 

Meftune Hocalı

( CTP Adayı)

 

Birsen Hacımulla

( CTP Adayı)

 

Recep Tozanlı

( CTP Adayı)

 

Salahi Şahiner

( CTP Adayı)

 

Selçuk Atakan

( CTP Adayı)

 

Murat Kadan

( CTP Adayı)

 

Emrah Yozgat

( CTP Adayı)

 

Hasan Leyla İçer

( CTP Adayı)

 

Uğur Solyalı

( CTP Adayı)

 

Naciye Özesat

( UBP Adayı)

 

Halil Gazi Güney

( UBP Adayı)

 

Mehmet Karagözlü

( UBP Adayı)

 

Halil Güney

( UBP Adayı)

 

Güral Ağın

( UBP Adayı)

 

Taner Kerimoğlu

( UBP Adayı)

 

Kudret Şeker

( UBP Adayı)

 

Hüsnü Mercan

( UBP Adayı)

 

Bulut Ekici

( UBP Adayı)

 

Mazlum Mercan

( UBP Adayı)

 

Rahme Öğütveren

(  DP Adayı )

 

Gürsel Sekmen

(  DP Adayı )

 

Burcu Akıncı

(  DP Adayı )

 

Hasan Çelik

(  DP Adayı )

 

Hüseyin Şener

(  DP Adayı )

 

Kazım Taçay

(  DP Adayı )

 

Erkan Çağlar

(  DP Adayı )

 

Salih Kukural

(  DP Adayı )

 

Mustafa Yöney

(  DP Adayı )

 

İsmail Güren

(  DP Adayı )

 

Doğay Ökmen

(  BKP Adayı )

 

Günsel Fatma Erhalk

(  BKP Adayı )

 

Arif Kızılgök

(  BKP Adayı )

 

Naci Arsaç

(  BKP Adayı )

 

Ulus Taşker

(  BKP Adayı )

 

Osman Vadilili

(  BKP Adayı )

 

Kamil Gilanlıoğulları

(  BKP Adayı )

 

Şenol Mertdağ

(  BKP Adayı )

 

Umut Aktoy

(  BKP Adayı )

 

Hasan Özadalı

(  BKP Adayı )

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

 

GÜZELYURT- AKÇAY

Muhtarlık Adayları

 

Mustafa  Özlüses

 

Hasan Aktan

 

Ali Kali

 

Yusuf Kargılı

 

Enver Kızılyürek

 

Mustafa  Mulla

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ahmet Mülazim

 

Keriman Margili

 

Behlül Konaklı

 

Kemal Kılıç

 

Bürhan Büyükoğlu

 

Ali Şaban

 

Erkin Kızılkara

 

Tahir Ayken

 

Ayşe Büyükoğlu

 

Erol Çuvalcıoğlu

 

Murat Tekyaprak

 

Hüseyin Şenkardeşler

 

Ahmet Arpalıklı

 

Abdullah Turalı

 

Selim Özkızan

 

Turgay Ertürk

 

GÜZELYURT - AŞ.BOSTANCI

Muhtarlık Adayları

 

Fırat Yaman

 

Mehmet Ezdaş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Niyazi Beteri

 

Çakmak Tekirdağlı

 

Arif Semerci

 

Gökhan Abakan

 

GÜZELYURT - AYDINKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Ayşe Karanfiloğlu

 

Mehmet Ayyıldız

 

Reşat Karamanlı

 

Tamer Tayanç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ramazan Altuntaş

 

Akıle Çizer

 

Süleyman Özhuy

 

Yılmaz Fırat

 

Hasan Saraç

 

İsmet Kortan

 

Muzaffer Turan

 

GÜZELYURT - GAYRETKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Yusuf Bölüm

 

Oktay Altunterim

 

Alican Erol

 

Nurcan Çelik

 

Kadir Ertürk

 

Mehmet Doğan

 

Talip Keskiner

 

Ali Kocaman

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Nevzat Ilgın

 

Sadık Akan

 

Kadir Aztekin

 

Adem Yavaş

 

Arzu Gül

 

Neşe Erol

 

Müzeyyen Gül

 

Hacer Özmen

 

Enver Yılmaz

 

Nazım Erol

 

Erkan Köse

 

Halil Yılmaz

 

Ufuk Avunç

 

Uğur Turhan

 

Hüseyin Özkutlu

 

GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Akay Darbaz

 

Serkan Alsakal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mete Yaralı

 

İshak Etiz

 

Arif Alyanak

 

Ahmet Bidar

 

Tamer Karaçete

 

Ahmet Has

 

Mehmet Habib Bakar

 

Hasan Dağcıoğlu

 

GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Yaşar Cahitoğlu

 

Meryem Binatlılı

 

Erdal Ersever

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Özdoğan Aydınlı

 

Pembe Aydınlı

3

Mehmet Davutoğlu

4

Bülent Kibar

 

GÜZELYURT - KALKANLI

Muhtarlık Adayları

 

Emin Kalkanlı

 

Kemal Kısaoğlu

 

İbrahim Kaş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hüseyin Eminel

 

Kağan Kovancı

 

Osman Kaya

 

Turgut Erdoğan

 

Murat Şanyol

 

Şenol Kovancı

 

Hüseyin Özaşık

 

Nesime Askaya Direkci

 

Uğur Kısaoğlu

 

Alev İzdağ

 

Alper Serin

 

GÜZELYURT - LALA M. PAŞA

Muhtarlık Adayları

 

Aygül Benekli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Salih Benekli

 

Polat Korşan

 

Kayhan Özçınar

 

Emriye Dorunay

 

GÜZELYURT - MEVLEVİ

Muhtarlık Adayları

 

Güler Sayalan

2.

Gür Dağdur

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Tuncer Kara

 

Fikriye Özdemir

 

Turgay Yıldız

 

Mine Aydın

 

GÜZELYURT - PİYALE PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Cahit Çulluoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Emirzade Siperci

 

Esat Terzioğlu

 

Hüseyin Ruso

 

Osman  Binatlılı

 

GÜZELYURT - SERHATKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Tuncay Beteri

 

Ejvet Erensu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hasan Göktaş

 

Niyazi Beteri

 

Beliz Dağcan

 

İbrahim Özgül

 

GÜZELYURT - ŞAHİNLER

Muhtarlık Adayları

 

Muhittin Süzgen

 

Kadir Özbir

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Işıl Kıralp

 

Berkay Eser

 

Burcu Kıranel

 

Bekir Koryürek

 

Adem Duran

 

Havva Yurdal

 

Halil Yangın

 

GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI

Muhtarlık Adayları

 

Cemal Yabaner

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Erdoğan Muhtaroğlu

 

Mehmet Koloşlu

 

Ali Kaya

 

Muzaffer Korkmaz

 

GÜZELYURT - YAYLA

Muhtarlık Adayları

 

Metin Pastırmacıoğlu

 

Murat Rüstemoğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ferdi Takali

 

Canbulat Eyyamoğlu

3

Mehmet Solman

 

Ozan Rüstemoğlu

 

Türkay Talaş

 

Ayşe Burat

 

Hüseyin Şeker

 

Mahmut Rüstemoğlu

 

Kemal Özekinci

 

Emine Zebzeci

 

GÜZELYURT - YUVACIK

Muhtarlık Adayları

 

Ziya Alpkaya

 

Hüseyin Terzioğlu

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Nurten Emiroğlu

 

Neşe Cenksoy

 

Nejla Özetem

 

Adem Çıkıkcıoğlu

 

GÜZELYURT - ZÜMRÜTKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Erhan Cellaler

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Musa Tamakan

 

Alper Akyay

 

Akın Buluter

 

Hüseyin Koçak

 

LEFKE- BADEMLİKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Hülya Kaygül

 

Bülent Alşan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Burcu Kan

 

İman Hamidan

 

Yoldaş Hüsam

 

Sedat Aşan

 

Metin Işıktaş

 

Nedim Şengül

 

LEFKE- BAĞLIKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Coşkun Ersev

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Arzu Ersev

 

Tekin Selkar

 

Hasan Ersev

 

Ziver Şansalan

 

LEFKE- CENGİZKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Hasan Özuysal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Erdun Öztürk

 

Kasım Toyca

 

Lisani Yalçuk

 

Eren Köle

 

LEFKE- ÇAMLIKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Fehmi Çamlıköylü

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Sıtkı Mahmutoğlu

 

Kenan Yapıcı

 

LEFKE- DENİZLİ MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Salih Felek

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Öznur İnanır

 

Yusuf Yılbay Eryürek

 

İsmail Cingöz

 

Kamuran Özreçberoğlu

 

LEFKE- DOĞANCI

Muhtarlık Adayları

 

Olgun İncesun

 

Ali Yılmaz Çölaşan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hasan Karam

 

Tevfik Tercan

 

Yusuf Yerdelen

 

Mehmet Kukural

 

LEFKE- GAZİVEREN

Muhtarlık Adayları

 

Celal Öz

 

Hasan Akın

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Zekiye Akarsular

 

Önder Zurnacı

 

Ekrem Saltanat

 

Osman Bulancak

 

Hüseyin Mahmutoğlu

 

Saadettin Büyükhoca

 

Cemal Seyitler

 

LEFKE- GEMİKONAĞI

Muhtarlık Adayları

 

Ahmet Ced

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Kemal Bağdaş

 

Mevlüt Kayabaşı

 

Sensevil Ced

 

LEFKE- LEFKE

Muhtarlık Adayları

 

Zihni Özberk

 

Muzaffer Kamçı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Cumali Karakuş

 

Abdulkerem Sağlam

 

Faruk Toka

 

Turgay Özersoy

 

Yusuf Aykutlu

 

Şerife Nilgün Tahsildaroğulları

 

LEFKE-TAŞPINAR

Muhtarlık Adayları

 

İzzet Erçağıl

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mustafa Kemal Lord

 

Mehmet Emin Karadayı

 

Hüseyin Yılmaz Tamer

 

Hasan Derin

 

LEFKE- YEDİDALGA

Muhtarlık Adayları

 

Çetin Vatansever

 

Güner Sergil

 

Özay Volkan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Zihni Palabıyıkoğlu

 

Necat Özemre

 

Nevin Ertarkan

 

Gürhan Atalar

 

Ömer Balıkçı

 

LEFKE- YEŞİLIRMAK

Muhtarlık Adayları

 

İsmet Özpolat

 

Gazenfer Doğramacı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Osman Kazali

 

Güneş Yorulmaz

 

Halil Gelengül

 

Uğur Kan

 

LEFKE- YEŞİLYURT

Muhtarlık Adayları

 

Ahmet Özüdoğru

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hüseyin Gökçen

 

Hasan Güney

 

İbrahim Güreşçioğlu

 

Fevzi Saraç

 

 
3 Haziran 2014 Salı 08:42
Okunma: 3264
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)