Ana Sayfa » Kıbrıs » YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR İSKELE LİSTESİ

YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR İSKELE LİSTESİ

29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listeleri, değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın 61. maddesi uyarınca ilan edilir.

 
 
YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR İSKELE LİSTESİ

 

İSKELE İLÇESİ

BELEDİYELER

1-

BÜYÜKKONUK BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Salih Çalıkuşu

(DPUG Adayı)

 

Ahmet Sennaroğlu

(CTP Adayı)

 

Sezai Sezen

(UBP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Hüsamettin Özcömert

(DPUG Adayı)

 

Hasan Yahat

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Çoban

(DPUG Adayı)

 

İsmail Çatalkaya

(DPUG Adayı)

 

Sabahattin Genç

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Akıllıoğlu

(DPUG Adayı)

 

Yusuf Genç

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Tatlı

(DPUG Adayı)

 

Lois Irene Cemal

(CTP Adayı)

 

Mustafa Milli

(CTP Adayı)

 

Mustafa Kömürcügil

(CTP Adayı)

 

Erdinç Hadımcı

(CTP Adayı)

 

Rüstem Evren

(CTP Adayı)

 

Ahmet Köse

(CTP Adayı)

 

Hamza Yerdelen

(CTP Adayı)

 

Turgut Çekiç

(CTP Adayı)

 

Davut Köse

(UBP Adayı)

 

İsmail Sönmez

(UBP Adayı)

 

Hamza Baş

(UBP Adayı)

 

Yılmaz Gülmen

(UBP Adayı)

 

Fatma Kavaz

(UBP Adayı)

 

Emrah Öztürk

(UBP Adayı)

 

Ayhan Akmergiz

(UBP Adayı)

 

Lokman Genç

(UBP Adayı)

2-

DİPKARPAZ BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Hüseyin Hakkı Çebi

(DPUG Adayı)

 

Suphi Coşkun

(CTP Adayı)

 

Mehmet Demirci

(UBP Adayı)

 

Arif Özbayrak

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Yasin Alkan

(DPUG Adayı)

 

Emir Ali Kahraman

(DPUG Adayı)

 

Durmuş Ali İldeniz

(DPUG Adayı)

 

Adem Yıldız

(DPUG Adayı)

 

Aslan Çebi

(DPUG Adayı)

 

Fatih Ünal

(DPUG Adayı)

 

Serkan Çolak

(DPUG Adayı)

 

Hakan Kol

(DPUG Adayı)

 

Gülistan Dağ

(CTP Adayı)

 

Osman Kaba

(CTP Adayı)

 

Namık Kemal Bayramoğlu

(CTP Adayı)

 

Adem Güney

(CTP Adayı)

 

Cesim Duran

(CTP Adayı)

 

Mehmet Ölmez

(CTP Adayı)

 

Ülfet İnlen

(CTP Adayı)

 

Maşallah Erkan

(CTP Adayı)

 

Süleyman Gül

(UBP Adayı)

 

Turan Kalın

(UBP Adayı)

 

Havva Elkovan

(UBP Adayı)

 

Mustafa Aktaş

(UBP Adayı)

 

Recep Güneş

(UBP Adayı)

 

Emine Yıldızlı

(UBP Adayı)

 

Ahmet Güngör

(UBP Adayı)

 

Süleyman Çebi

(UBP Adayı)

3-

İSKELE BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Hüseyin Alanlı

(DPUG Adayı)

 

Bilen Sayılı Bozkırlı

(CTP Adayı)

 

Halil İbrahim Orun

(UBP Adayı)

4.

Mehmet Taş

(Bağımsız)

 

Ahmet Beyazyüz

(Bağımsız)

6.

Ejder Aslanbaba

(Bağımsız)

 

Hasan Sadıkoğlu

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

İldeniz Elbasan

(DPUG Adayı)

 

Aygün Erülkü

(DPUG Adayı)

 

Eray Göksan

(DPUG Adayı)

 

Sinan Erhan Gece

(DPUG Adayı)

 

Güleser Altınışık

(DPUG Adayı)

 

Kadir Okur

(DPUG Adayı)

 

Ahmet Delibaş

(DPUG Adayı)

 

İsmail Şahan

(DPUG Adayı)

 

Barış Hürsöz

(DPUG Adayı)

 

Sefa Kurukafa

(DPUG Adayı)

 

Ali Özgürlü

(CTP Adayı)

 

Ahmet Yanmaz

(CTP Adayı)

 

Ozan Türeller

(CTP Adayı)

 

Seniye Özyöre

(CTP Adayı)

 

Zeliş İnlen

(CTP Adayı)

 

Zekiye Gece

(CTP Adayı)

 

Osman Kırçiçek

(CTP Adayı)

 

Mehmet Kıral

(CTP Adayı)

 

İsmail Seven

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Öztörel

(CTP Adayı)

 

Yasemi Öztürk

(UBP Adayı)

 

Kubilay Aşık

(UBP Adayı)

 

Mahmut Yılmazoğulları

(UBP Adayı)

 

Suzan Bayıkoğlu

(UBP Adayı)

 

Çağlar Karadağ

(UBP Adayı)

 

Osman Kırşan

(UBP Adayı)

 

Seymen Yılmaz

(UBP Adayı)

 

Salim Kuruağaç

(UBP Adayı)

 

Ahmet Külah

(UBP Adayı)

 

Hüsamettin Er

(UBP Adayı)

 

Ali Şammali

(TDP Adayı)

 

Bülent Atasever

(TDP Adayı)

 

Muammer Uzun

(TDP Adayı)

 

Mahmut Ceylan

(TDP Adayı)

 

Ali Beyaz

(TDP Adayı)

 

Yakup Yılmabaşar

(TDP Adayı)

 

İsmail Osum

(TDP Adayı)

 

Musa Özmusaoğlu

(TDP Adayı)

 

Kemal Yıldız

(TDP Adayı)

 

Yusuf Delibaş

(TDP Adayı)

 

Mustafa Genç Öztürk

(Bağımsız)

4-

MEHMETCİK BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Ahmet Beyazit Adalıer

(DPUG Adayı)

 

Cemil Sarıçizmeli

(CTP Adayı)

 

Cenk Osman Şeren

(UBP Adayı)

 

Kazım Demir

(Bağımsız)

 

Osman Şendil

(Bağımsız)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Celal Kandili

(DPUG Adayı)

 

Celal Ağcabay

(DPUG Adayı)

 

Harun Avşar

(DPUG Adayı)

 

Ahmet Akil Özalp

(DPUG Adayı)

 

Ali Bulut

(DPUG Adayı)

 

Leyla Ağcabay

(DPUG Adayı)

 

İbrahim Nalkıran

(DPUG Adayı)

 

Halil Mıstıki

(DPUG Adayı)

 

Mustafa Erem

(CTP Adayı)

 

Melek Kılıç

(CTP Adayı)

 

Mesut Yalvaç

(CTP Adayı)

 

Salih Şahin

(CTP Adayı)

 

Mehmet Çelebi

(CTP Adayı)

 

Kemal Varol

(CTP Adayı)

 

Aylin Yaramaz

(CTP Adayı)

 

Hüseyin Olgun Kahyaoğlu

(CTP Adayı)

 

Canan Çakıroğlu Cival

(UBP Adayı)

 

Abide Selvili

(UBP Adayı)

 

Ömer Aslan

(UBP Adayı)

 

Süleyman Dincer Zornacı

(UBP Adayı)

 

Mehmet Ziya Sözalp

(UBP Adayı)

 

Ferhat Demir

(UBP Adayı)

 

Mustafa Özduman

(UBP Adayı)

 

Kemal Kehan

(UBP Adayı)

 

Ayşe Gülyaz

(TDP Adayı)

 

Mahir Demir

(TDP Adayı)

 

Meryem Şendil

(TDP Adayı)

 

Kubilay Poyraz

(TDP Adayı)

 

Ramazan Erdinç

(TDP Adayı)

 

Taksim Sarı

(TDP Adayı)

 

Osman Hastunç

(TDP Adayı)

 

Naim Zorali

(TDP Adayı)

5-

YENİ ERENKÖY BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

Özay Öykün

(DPUG Adayı)

 

Mesut Yıkıcı

(CTP Adayı)

 

Hasan Güngör

(UBP Adayı)

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

Seyfullah Tarhan

(DPUG Adayı)

 

Fezile Kızılbora

(DPUG Adayı)

 

İbrahim Kızıl

(DPUG Adayı)

 

Gıyas Apaydın

(DPUG Adayı)

 

Metin Osmanlılar

(DPUG Adayı)

 

Ali Nalbant

(DPUG Adayı)

 

Orhan Unal

(DPUG Adayı)

 

Tevfik Altıoğlu

(DPUG Adayı)

 

Mehmet Kadı

(DPUG Adayı)

 

Ramazan Demir

(DPUG Adayı)

 

Fedai Güneş

(CTP Adayı)

 

Mustafa Yüzgeç

(CTP Adayı)

 

Abis Korkmaz

(CTP Adayı)

 

Pınar Güzel

(CTP Adayı)

 

Memduh Mimar

(CTP Adayı)

 

Songül Nurçin

(CTP Adayı)

 

Murat Kırmızıyüz

(CTP Adayı)

 

Menteş Uyguner

(CTP Adayı)

 

Sevhan Hürtaş

(CTP Adayı)

 

Yusuf Koç

(CTP Adayı)

 

Canan Mimar

(UBP Adayı)

 

Metin Arslan

(UBP Adayı)

 

Sezgin Cecer

(UBP Adayı)

 

Cengiz Nurçin

(UBP Adayı)

 

Şahin Avcil

(UBP Adayı)

 

Mehmet Kadir Kayıkçı

(UBP Adayı)

 

Ergün Şarafat

(UBP Adayı)

 

Kubilay Özkartal

(UBP Adayı)

 

İbrahim Çoban

(UBP Adayı)

 

Murat Aydenk

(UBP Adayı)

 

Nevzat Sürmelioğlu

(TDP Adayı)

 

Cevat Beyazyüz

(TDP Adayı)

 

Hasan Ateş

(TDP Adayı)

 

Zafer İlkhan

(TDP Adayı)

 

Yaşar Kızıl

(TDP Adayı)

 

Halil İbrahim Talay

(TDP Adayı)

 

Tekin Kızıl

(TDP Adayı)

 

Mehmet Gören

(TDP Adayı)

 

Mustafa Acarca

(TDP Adayı)

 

Hamit Ramazan

(TDP Adayı)

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

 

BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK

Muhtarlık Adayları

 

Ali Doğan

 

Vesile Hatun Halil

 

Hüseyin Arıoğlu

 

Cuma Özten

 

Özel Usbahalı

 

Adem Yel

 

Halil Güney

 

Hasan Gözütok

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mustafa Aşut

 

Osman Özcömert

 

Osman Uzun

 

Mesut Damar

 

BÜYÜKKONUK-KAPLICA

Muhtarlık Adayları

 

Murat Genç

 

Hacer Çekiç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Metin Ertem

 

Musa Genç

 

Zihni Demircioğlu

 

Kaptan Demir

 

Adem Baş

 

Aykut Günel

 

BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA

Muhtarlık Adayları

 

Ayşe Mani

 

Ahmet Tumbo

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Kamil Kömürcügil

 

Hüseyin Emirhan

 

İsmail Yahat

 

Haşim Kömürcügil

 

BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK

Muhtarlık Adayları

 

Güler Mazlum

 

Celal Şeker

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Sami Gargar

 

Yılmaz Mazlum

 

İslam Dursun

 

BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Niyazi Aygan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Asım Hadımcı

 

Mehmet Türker

 

Engin Doğan

 

BÜYÜKKONUK-TUZLUCA

Muhtarlık Adayları

 

Aydın Eren

 

Enis Behiç Darik

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Durdu Mehmet Çalış

 

Zehra Battal

 

Sedat Korkmaz

 

İbrahim Saymaz

 

BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK

Muhtarlık Adayları

 

Mehmet Bulduk

 

Mehmet Sait Alten

 

Şaban Aktaş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Cihangir Öztürk

 

Yusuf Karataş

 

Davut Sevindik

 

Mahmut Köse

 

Ahmet Karaman

 

Cafer Memişoğlu

 

Mustafa Gökalp

 

Metin Toy

 

Veysal Ütenoğlu

 

Erkan Okuducu

 

Adem Köse

 

Mehmet Ali Dağal

 

BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Yücel Çavuş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ali Çavuş

 

Mehmet Çavuş

 

DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Nurullah Güngör

 

Yaşar Temel Çebi

 

Orhan Güney

 

DİPKARPAZ-KALEBURNU

Muhtarlık Adayları

 

Mehmet Kulucan

 

Mustafa Şah

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Meryem Kulucan

 

Kemal Kulucan

 

Hasan Emirzadeoğluları

 

Behçet Pekri

 

DİPKARPAZ-POLATPAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

İdris Akgün

 

Zübeyir Akkurt

 

Emrah Büyükdoğan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Birhan Coşkun

 

Yılmaz Pürtül

 

Çiçek Yılmaz

 

DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Abdullah Canpolat

 

İsrafil Yur

 

Cevdet Dağ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Sedat Tanışman

 

İSKELE-AĞILLAR

Muhtarlık Adayları

 

Halil Dağbaşı

 

Şenol Ay

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Erdoğan Altundağ

 

Ecevit Yenigün

 

Yılmaz Altundağ

 

İzzet Aylanç

 

Ali Tilki

 

Ali Akkoyun

 

Gökan Akkoyun

 

İSKELE-ALTINOVA

Muhtarlık Adayları

 

Ecevit Konaklı

 

Hüseyin Beyaz

 

Tahsin Dağbaşı

 

Mehmet Ertunalılar

 

Nehibe Aylanç

 

Erbil Kara

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mustafa Kemal Güllet

 

Ozan Tilki

 

İbrahim Kara

 

Tezcan Ertunalılar

 

Emirali Kasap

 

Hakan Yenigün

 

Ahmet Türkoğlu

 

Hüseyin Sağlar

 

İSKELE-ARDAHAN

Muhtarlık Adayları

 

İsmail Çavdar

 

Bayram Emre

 

Kamelya Gargı

 

Latif Fedayi Öğüt

 

Kemal Güzel

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Arif Özalp

 

Emin Evran

 

Özgür Çavdar

 

Hakkı Kandemir

 

İsmail Kılavuz

 

İsmail Öğüt

 

Fevzi Öğüt

 

İlkay öğüt

 

Ahmet Evran

 

Nursel Gargı

 

Erdoğan Bekcan

 

İSKELE-AYGÜN

Muhtarlık Adayları

 

Resul Erol

 

Süleyman Altınkaynak

 

Sırrı Aslan

 

Ali Aslan Altun

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

İsmail Özkol

 

Önsal Altınışık

 

Erdal Türksoy

 

Muzaffer Özkol

 

Ali Ayçiçek

 

İSKELE-BOĞAZ MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Özdemir Konuralp

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Alper Altay Babutsalı

 

Canan Sorgün

 

Kamil Paşa

 

İSKELE-BOĞAZİÇİ

Muhtarlık Adayları

 

Ahmet Yanmaz

 

Nevzat Çakır

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Osman Kaya

 

Mehmet Altuntaş

 

Yakup Ak

 

Sadık Yazıcı

 

Ali Gülerler

 

İSKELE-BOĞAZTEPE MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Özgül Özgüç

 

Bohur Özoğlu

 

Aykut Baydoğan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Gülter Emirhan

 

Ali Güllü

 

Ayşe Curcur

 

Mustafa Şener

 

Necati Bekmez

 

Tülay Baydoğan

 

Ali Eryıldız

 

İSKELE-CEVİZLİ MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Övgü Tayfun

 

Coşkun Ekşi

 

Emirali Kırşan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mehmet Numan Tayfun

 

Emine Öncü

 

Mustafa Evlat

 

Kamil Öztugay

 

İbrahim Evlat

 

Petek Nusret Yarıcıoğlu

 

Gökhan Öztugay

 

İSKELE-ERGAZİ

Muhtarlık Adayları

 

Halil Severen

 

Halil Efe

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Halil Yurtsev

 

Ali Hafız

 

Nafi Kölel

 

Çilen Ösan

 

Ali Efe

 

Hatice Yağcıoğlu

 

Hüseyin Karagil

 

İSKELE-İSKELE MERKEZ MAH.

Muhtarlık Adayları

 

Mehmet Züğürt

 

Sermet Nereli

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hüseyin Uygun

 

Gürdal Sefer

 

Hakkı Kocaman

 

Mübeccel Şık Çetin

 

Hasan Tekinaslan

 

İSKELE-KALECİK

Muhtarlık Adayları

 

Mehmet Osma

 

İsmail Olcay

 

Mahmut Gülden

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Nevzat Kaya

 

Mehmet Höner

 

Murat Ocak

 

Mustafa Çakıcı

 

Halil Kandemir

 

Muzaffer Dal

7.

Mehmet Avcı

 

İSKELE-KURTULUŞ

Muhtarlık Adayları

 

Yakup Aksüt

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hasan Karagil

 

Meryem Zabitler

 

Ali Aksüt

 

Özdemir Özgüç

 

İSKELE-KUZUCUK

Muhtarlık Adayları

 

Türkeş Öğünçer

 

Ali Beyi Parlan

 

Akan Hoca

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Emrah Hordan

 

Kemal Yaşar Hordan

 

Barış Bereketligil

 

İbrahim Saldun

 

Emine Erdönmez

 

Sait Parlan

 

Emirali Parlan

 

İSKELE-ÖTÜKEN

Muhtarlık Adayları

 

Turgut Özyöre

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hüseyin Bolel

 

Mehmet Arkoç

 

Halil Keten

 

İSKELE-SINIRÜSTÜ

Muhtarlık Adayları

 

Halil Yenigün

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Amber Ekenleroğlu

 

Ahmet Sadıkel

 

Ali Güllet

 

Ramazan Tekin

 

İSKELE-TOPCUKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Bayram Fakiroğlu

 

Mustafa Kont

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Cahit Konyalı

 

Turgay Aşıtaş

 

Ahmet Evlat

 

Yusuf Hacıoğlu

 

Rezvan Seven

 

Narin Osum

 

Emine Erginel

 

Yusuf Güçlügenç

 

İSKELE-TURNALAR

Muhtarlık Adayları

 

Vacit Davulcu

 

Yaşar Okumuş

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Muhterem Kocabıyık

 

Ahmet Telli

 

Ramazan Damaksız

 

Veli Özyiğit

 

Bayram Bürhan

 

Hamdi Göktaş

 

Ramazan Güçlü

 

Hayri Köreken

 

İSKELE-YARKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Şerif Dolu

 

Hatice Başaran

 

Abdullah Kaymakçı

 

Kenan Acar

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ceyhan Şen

 

Selçuk Yazicier

 

Hasan Ali Şağban

 

Fatma Turan

 

Zafer Demir

 

Köksal Yıldırım

 

Remzi Yamuk

 

Savaş Künar

 

MEHMETCİK-BAFRA

Muhtarlık Adayları

 

Selim Çetil

 

Erkan Duran

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Şerif Şimşek

 

Muhammet Türkoğlu

 

Mesut Çınar

 

Mustafa Avcı

 

Ercan Gökcen

 

Cumali Durak

 

Kadir Böşdür

 

MEHMETCİK-BALALAN

Muhtarlık Adayları

 

Emir Ali Korman

 

Cafer Özbalalanlı

 

Hasan Kumsal

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Zehra Korman

 

Göksel Şenkan

 

Soner Özminnoş

 

Halil Poyraz

 

Akif Volkan

 

Hasan Şemmeduri

 

Yaşar Hoplar

 

Ali Sönmez Güzarı

 

MEHMETCİK-ÇAYIROVA

Muhtarlık Adayları

 

Türkan Sunalp

 

Salih Dalınç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Oktay Abuzet

 

Fehmi Yaşar Özkan

 

Halil Sunalp

 

Serdar İbrahim Nalkıran

 

Ahmet Ercüment

 

Söner Çakıcı

 

Hasan Oykun

 

Niyazi Dalınç

 

MEHMETCİK-KUMYALI

Muhtarlık Adayları

 

Yaşar Demir

 

Adem Koç

 

Emine Kılıç

 

Mehmet Poyraz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Yaşar Gündoğan

 

Mustafa Aslan

 

İsmail İlhan

 

Emirali Karamansoylu

 

Gülfidan Demir

 

Bengül Pars

 

Metin Er

 

Salih Pars

 

Veysel Yılmaz

 

Ahmet Kara

 

Kerem Bağrıkaralı

 

Ayhan Ağcabay

 

MEHMETCİK-MEHMETCİK

Muhtarlık Adayları

 

Hasan Onbaşı

 

Murat Sofu

 

Osman Sözalp

 

Özdemir Aydıntan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Hasan Şehzade

 

Mustafa Akıncı

 

Ferdiye Hepşen

 

Sermin Efe

 

Mahmut Selver

 

MEHMETCİK-PAMUKLU

Muhtarlık Adayları

 

Hasan Çelik

 

Selahattin Avşar

 

Kazım Avşar

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Emine Dikici

 

Mehmet Hasöz

 

Yasin Avşar

 

İsmail Avşar

 

Hüseyin Köksal

 

Hurşit Yıldırım

 

YENİERENKÖY-ADAÇAY

Muhtarlık Adayları

 

Gökhan Kılıç

 

Ferdi Yılmaz

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ömer Korkmazer

 

Ali Yiğit

 

Sinem Kaplan

 

Erdal Kılıç

 

Ahmet Danacı

 

İbrahim Koçyiğit

 

Suat Kılıç

 

Aliriza Bayram

 

YENİERENKÖY-AVTEPE

Muhtarlık Adayları

 

Rezvan İnlen

 

İsmail Arcan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Gürhan Mani

 

Kurtuluş Mihmat

 

Ali Can Nihat

 

Hüseyin Mani

 

Mihri Arcan

 

Mustafa Gözavcı

 

Şükri Gürler

 

Cafer Toysan

 

YENİERENKÖY-BOLTAŞLI

Muhtarlık Adayları

 

Sefer Mani

 

Hasan Koç

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Ali Özhan

 

Turgay Arslan

 

Azmi Göksal

 

Hasan Yeşilkanat

 

Ömer Arslan

 

YENİERENKÖY-DERİNCE

Muhtarlık Adayları

 

Münür Kimsesizer

 

Mutlu Karataşlı

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Mustafa Balcı

 

Cengiz Çete

 

Sabahattin Duman

 

Gürkan Selçuk

 

Mehmet Ali Korkmaz

 

Yusuf Kenan Balcı

 

Ferit Milli

 

Murad İnce

 

YENİERENKÖY-ESENKÖY

Muhtarlık Adayları

 

Levent Mihmat

 

Mustafa Katırcı

 

Habip Şahan

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Soner Mihmat

 

Hakan Mihmat

 

YENİERENKÖY-GELİNCİK

Muhtarlık Adayları

 

Esat Nurçin

 

Ahmet Talay

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

Caner Aras

 

Cüneyt Gökkaya

 

Mehmet Gökkaya

 

Ahmet Göz

 

Osman İlkhan

 

YENİERENKÖY-KURUOVA

Muhtarlık Adayları

 

<s

 
3 Haziran 2014 Salı 08:44
Okunma: 2942
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)