Ana Sayfa » Kıbrıs » YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR LEFKOŞA LİSTESİ

YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR LEFKOŞA LİSTESİ

Yüksek Seçim Kurulu, beş ilçede 29 Haziran'da yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri için kesinleşen aday listelerini açıkladı.

 
 
YEREL SEÇİM 2014 KESİNLEŞEN ADAYLAR LEFKOŞA LİSTESİ

 

 

YSK'dan yapılan açıklamada, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği, muhtarlık ve ihtiyar heyeti üyeliği adaylarının listeleri ilçeler bazında ilan edildi.

 

YÜKSEK SEÇİM KURULUNDAN

İLAN

     29 Haziran 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde

kesinleşen adayların sayısı seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az

olduğundan aşağıdaki adayların değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması

Yasası'nın 62. maddesi uyarınca, seçilmiş oldukları ilan edilir.

LEFKOŞA İLÇESİ

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

 

ALAYKÖY  -  YILMAZKÖY

Muhtarlık Adayları

 

MEHMET ÜÇÖZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SALİH TUNÇÇAĞ

 

ZAFER SUKUŞU

 

OĞUZ ÜÇÖZ

 

MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL

 

DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

KAZİ KARACANLI

 

ADEM BABAHAN

 

DUYAL DİNÇOL

 

DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ZEKERİYA ŞEN

 

MEHMET SALİH BOZKAYA

 

OSMAN GÜDÜL

 

HALİL İBRAHİM BEYSAN

 

DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

CEMAL ULUÇAY

 

HİLMİ TUNCAY

 

MÜNÜR TAÇOY

 

DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN

Muhtarlık Adayları

 

CEMİL ŞENSOY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

MUSTAFA ÖZGÜL

 

ALİCAN DEMİRER

 

KASIM YARGICI

 

AYŞE MANTAR

 

DEĞİRMENLİK -  ERDEMLİ

Muhtarlık Adayları

 

KAMİL ŞENOCAKLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

YUSUF VURUŞKAN

 

HASAN EMİRKAN

 

RAYIF AKGÖR

 

MEHMET HASDAĞ

 

DEĞİRMENLİK - GAZİKÖY

Muhtarlık Adayları

 

HÜDA NALBANTSOY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

CENGİZ MİRALAY

 

AZİZ MİRALAY

 

ÜNAL MEHMET CEYDA

 

ALİ CİNCİOĞLU

 

DEĞİRMENLİK - KALAVAÇ

Muhtarlık Adayları

1

ÖMER MERAKLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

BEHİYE MERAKLI

 

MÜRÜDE ŞİLA

 

MEHMET ALİ DAVULCU

4

MUSTAFA KELEŞ

 

DEĞİRMENLİK - KIRIKKALE

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

DERVİŞ KARŞILI

 

ARİF KOCABAŞ

 

SAVAŞ ÖZMERT

 

MUSTAFA OLGUNAY

 

DEĞİRMENLİK -  MEHMETCİK MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

TEVFİK ÖZTÜMEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

MEHMET TİKİCİ

 

YAKUP YILDIZ

 

DEĞİRMENLİK -  MERİÇ

Muhtarlık Adayları

 

MEHMET GÜMÜŞÖREN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SONER GÖYMEN

 

AHMET GÖKAYDIN

 

COŞKUN YILDIRIM

 

ÖMER ÖZKILIÇLAR

 

DEĞİRMENLİK -  YİĞİTLER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

CEMAL ATİLLAOĞULLARI

 

ALİ ÖZCANLI

 

MESERRET ÖZSAĞLAM

 

YUSUF GÜRTUNÇ

 

LEFKOŞA  -  AKKAVUK MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

NİYAZİ DİKMEN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ADNAN BAĞIŞLAR

 

EMİNE DİKMEN

 

AYFER ÖZKAYA

 

MEHMET CEFA

 

LEFKOŞA  -  ARABAHMET MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ASUMAN TAŞKINÇAY

 

HALUK TAŞKINÇAY

 

İBRAHİM IĞDIR

 

LEFKOŞA  -  AYDEMET MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

EMİNE DAVUTOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ÖZKER GÜRSES

 

AYTEN KARAGÖZLÜ

 

GÜVEN PINARDAN

 

SUZAN ÖZKÖK

 

LEFKOŞA  -  AYYILDIZ MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

AYLA TALİK

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

FERDİYE GÖNENÇ

 

AHMET KANAN

 

İBRAHİM BAŞARIR

 

SELMA ERDEN SANDER

 

LEFKOŞA  -  ÇAĞLAYAN MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

GÜLTEKİN KARSU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

NUTKU KARSU

 

MUSTAFA KEMAL GÜNEY

 

ERTOĞRUL AKBEL

 

HAKAN AŞIK

 

LEFKOŞA  -  GÖÇMENKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

AYŞE BAŞARANEL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

FİKRET CAN

 

ŞÜKRÜ BORANHAN

 

AHMET DÜKYANCI

 

BEHİYE PEKRİ

 

LEFKOŞA  -  HAMİTKÖY

Muhtarlık Adayları

 

FEYZULLAH RAŞİT BOSTANCI

 

LEFKOŞA  -  KAFESLİ  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

HÜSEYİN EMİNOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SABİT GEZER

 

MEHMET HALİL KAPLAN

 

ERSİN EMİNOĞLU

 

LEFKOŞA  -  KÖŞKLÜÇİFTLİK  MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

AYFER UZMAN

 

KORAY ERGÖK

 

FATİH MEHMET TÜRKMAN

 

ŞAZİYE KATİPOĞLU

 

LEFKOŞA  -  KUMSAL  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

SÜLEYMAN GÜÇLÜ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

TAYLAN ALTAY

 

ZERRİN SOYLUKAL

 

SARE KARACAOĞLU

 

FETİN KORMAN

 

LEFKOŞA  -  KÜÇÜK  KAYMAKLI  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

VEYSEL TOKSOY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

MEHMET TOKSOY

 

AYŞE ÇAKLİ

 

REMZİYE ÖZPOLİLİ

 

MÜNÜR ORDALI

 

LEFKOŞA  -  MAHMUT PAŞA  MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SOBHİYE DAĞDELEN

2

YÜKSEL BEBEK

 

SEYDİ AVŞAR

 

GÜNAY DALGAKIRAN

 

LEFKOŞA  -  MARMARA  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

AHMET YÜRÜKER

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

MEHMET ERDOĞDU

 

DERVİŞE YÜRÜKER

 

MUAZZEZ BEYAZ

 

iLKER KARABİNA

 

LEFKOŞA  -  ORTAKÖY  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

FAYIK TAŞEL

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SAMİYE KİLİM

 

MEHMET UĞUR GÜLSEVENER

 

MUSTAFA KILLI

 

ORAL DEMİRTAŞ

 

LEFKOŞA  -   SELİMİYE  MAHALLESİ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ŞEVKET DAĞA

 

HÜSEYİN SIDDIK

 

SEYFETTİN AFŞİN

 

LEFKOŞA  -  YENİŞEHİR  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

MUSTAFA METİN BIÇKICIOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

BEKİR AKTAŞ

 

MUSTAFA DENİZGEZEN

 

FADIL SÜTÇÜLER

 

EMİN SABANCIOĞULLARI

Lefkoşa,

2 Haziran 2014

 

LEFKOŞA İLÇESİ

BELEDİYELER

1-

AKINCILAR  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

BAHAETTİN KANSEL

(   UBP Adayı   )

 

HASAN BARBAROS

(   CTP Adayı   )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

ENGİN EĞMEZ

(   UBP Adayı   )

 

HASAN KANSEL

(   UBP Adayı   )

 

İBRAHİM AKANDERE

(   UBP Adayı   )

 

HÜSEYİN BAYRAMOĞULLARI

(   UBP Adayı   )

 

YUSUF ÖZTURNA

(   UBP Adayı   )

 

OSMAN KANSEL

(   UBP Adayı   )

 

EMİNE TOZ

(   CTP Adayı   )

 

ERKAN BARBAROS

(   CTP Adayı   )

 

ALTAN CANNUR

(   CTP Adayı   )

 

YUSUF KEDİ

(   CTPAdayı   )

 

SEHA DOĞANTÜRK

(   CTP Adayı   )

 

YUSUF SONGUR

(   CTP Adayı   )

2-

ALAYKÖY  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

ALİ GÜLER

(   UBP Adayı   )

 

HULUSİ MANİSOY

(   CTP Adayı   )

 

MUSTAFA ULAŞ

(   DPUG Adayı   )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

AYŞE ARSLANGAZİ

(   UBP Adayı   )

 

FARUK UMUT

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA AKYOL

(   UBP Adayı   )

 

KEREM YENEN

(   UBP Adayı   )

 

HALİL İBRAHİM ÇOKTAN

(   UBP Adayı   )

 

ARİF ULAŞ

(   UBP Adayı   )

 

TUFAN ULAŞ

(   UBP Adayı   )

 

ÖMER TÜRKKAL

(   UBP Adayı   )

 

PEMBE BORAKAN

(   CTP Adayı   )

 

KUBİLAY AKSÖZ

(   CTP Adayı   )

 

İDRİS ARSLAN

(   CTP Adayı   )

 

HAKAN SOYKAN

(   CTP Adayı   )

 

SERDAR KİŞMİR

(   CTP Adayı   )

 

GÖKHAN SOYKAN

(   CTP Adayı   )

 

MUSTAFA DİNARLI

(   CTP Adayı   )

 

HASAN CEMOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

SİBEL KASABALI

(   DPUG Adayı   )

 

EFENDİ AYDOĞAN

(   DPUG Adayı   )

 

RAMAZAN KANSU

(   DPUG Adayı   )

 

MUSTAFA ÇALIŞKAN

(   DPUG Adayı   )

 

AHMET TÜRKKAL

(   DPUG Adayı   )

 

İZZET MUSALAR

(   DPUG Adayı   )

 

ALİ UMUT

(   DPUG Adayı   )

 

BAHRİ KIR

(   DPUG Adayı   )

 

DEĞİRMENLİK  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

ALİ YAMAN

(   UBP Adayı   )

 

OSMAN IŞISAL

(   CTP Adayı   )

 

DOĞAN EMİROĞULLARI

(   DPUG Adayı   )

 

KAMİL ERDOĞAN MEREN

 (   BAĞIMSIZ   )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

NURCAN YARDIMCI

(   UBP Adayı   )

 

HASAN GÜNEŞEL

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA ŞEHİTOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

SUNA FEHMİOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

SADIK ZABİTOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

HAMİ KALDIRIM

(   UBP Adayı   )

 

ALKAN BAYKENT

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA TURHAN

(   UBP Adayı   )

 

SELÇUK YÜRÜKOĞULLARI

(   UBP Adayı   )

 

DİLEK YUSUFOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

ZERRİN CERAL

(   CTP Adayı   )

 

TAKSİM KARAVEZİRLER

(   CTP Adayı   )

 

MEHMET HÜDAVERDİOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

AHMET ÇAVUŞ MUSTAFA GÖRGÜL

(   CTP Adayı   )

 

MUSTAFA UYGUN

(   CTP Adayı   )

 

MAHMUT AYDIN

(   CTP Adayı   )

 

AHMET DİLEKKAYA

(   CTP Adayı   )

 

MUHİDDİN MİRALAY

(   CTP Adayı   )

 

ABDULLAH DEMİRER

(   CTP Adayı   )

 

TAHİR IRIZ

(   CTP Adayı   )

 

FATMA ALÇICIOĞLU

(   BKP Adayı   )

 

ADİL KOREL

(   BKP Adayı   )

 

HEDİYE YİĞİTER

(   BKP Adayı   )

 

BURHAN BARDAK

(   BKP Adayı   )

 

AHMET ÖZER

(   BKP Adayı   )

 

ARİF OKCU

(   BKP Adayı   )

 

HÜSEYİN BURAN

(   BKP Adayı   )

 

ERSİN GÖZÜGÜZEL

(   BKP Adayı   )

 

TUNCER MİNARE

(   BKP Adayı   )

 

EMİN TAŞKER

(   BKP Adayı   )

 

EDA ÇELİK

(   DPUG Adayı   )

 

ALİ TUNÇTAŞLI

(   DPUG Adayı   )

 

TANGÜL ADAK

(   DPUG Adayı   )

 

AYNUR TAŞKOPARAN

(   DPUG Adayı   )

 

HASAN ÖNCÜLER

(   DPUG Adayı   )

 

FARİZ BABAHAN

(   DPUG Adayı   )

 

NİDAİ ÖZGÜR GÖK

(   DPUG Adayı   )

 

ERGUN MİRALAY

(   DPUG Adayı   )

 

AHMET GÖÇER

(   DPUG Adayı   )

 

HÜSEYİN YILMAZ

(   DPUG Adayı   )

 

GÖNYELİ  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

OLGUN AMCAOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

AHMET YALÇIN BENLİ

(   CTP Adayı   )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

GÜLSEREN VURAL

(   UBP Adayı   )

 

SELİN CANDEMİR

(   UBP Adayı   )

 

GÜRDAL ÇUVALCIOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

OSMAN ZORLU HACIOĞULLARI

(   UBP Adayı   )

 

İSMAİL KOFALI

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA ÇAVUŞOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

MUSA OYTUN

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA AKYÖN

(   UBP Adayı   )

 

MUSTAFA ÖZGÜR PİRO

(   UBP Adayı   )

 

NEVZAT PİRGOT

(   UBP Adayı   )

 

FIRAT MERTTÜRK

(   UBP Adayı   )

 

ALİ SAKALLI

(   UBP Adayı   )

 

H.SOYER KOLOZALİ

(   CTP Adayı   )

 

SEVİM KAYIKÇI

(   CTP Adayı   )

 

ÖMER SAYKAL

(   CTP Adayı   )

 

SÜREYYA ÇELMEN DEĞER

(   CTP Adayı   )

 

HAKAN KOFALI

(   CTP Adayı   )

 

NAZAL DİRİKLİ

(   CTP Adayı   )

 

FAHRİ ARABACIOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

ÖZCAN ÇAĞALOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

İLKER DAMDELEN

(   CTP Adayı   )

 

HÜLYA AKBİL

(   CTP Adayı   )

 

MUSTAFA ERK

(   CTP Adayı   )

 

SİBEL SORAKIN

(   CTP Adayı   )

 

TAHİR HOCA

(   BKP Adayı   )

 

BAHİRE KOREL

(   BKP Adayı   )

 

AHMET ÖZKAN

(   BKP Adayı   )

 

GÜLDEN HOCA

(   BKP Adayı   )

 

HÜSEYİN KAMALI

(   BKP Adayı   )

 

NERİMAN KÖSE

(   BKP Adayı   )

 

YUSUF ÖKSÜZOĞULLARI

(   BKP Adayı   )

 

SÜMER TAŞPINAR

(   BKP Adayı   )

 

SALİH TAŞKIN YARADANAKUL

(   BKP Adayı   )

 

HÜSEYİN YILMAZ YAŞARCAN

(   BKP Adayı   )

 

BÜLENT UFUK BULLİ

(   BKP Adayı   )

 

SALİH RÜŞTÜ SONÜSTÜN

(   BKP Adayı   )

 

LEFKOŞA  BELEDİYESİ

Başkanlık Adayları

 

KEMAL DENİZ DANA

(   UBP Adayı   )

 

KADRİ FELLAHOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

MEHMET HARMANCI

(   TDP Adayı   )

 

HALİL KARAPAŞAOĞLU

(   YKP Adayı   )

 

TEKİN SÖYLEMEZ

(   BAĞIMSIZ   )

 

ARİF SALİH KIRDAĞ

(   BAĞIMSIZ   )

Belediye Meclis Üyeliği Adayları

 

SHAHADAT HOSSAIN

(   UBP Adayı   )

 

MUZAFFER KAYA

(   UBP Adayı   )

 

RAĞIB RATİB

(   UBP Adayı   )

 

AHMET AKBİL

(   UBP Adayı   )

 

SONUÇ KOYUNCU

(   UBP Adayı   )

 

VEDAT TEZCAN

(   UBP Adayı   )

 

AHMET KESKİN

(   UBP Adayı   )

 

MEHMET KERMEOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

AZİZ CANDAĞ

(   UBP Adayı   )

 

HÜSEYİN BULDUK

(   UBP Adayı   )

 

HATİCE GÜLİZ BOLAYIR

(   UBP Adayı   )

 

FATMA SABRİ

(   UBP Adayı   )

 

AKIN AKTUNÇ

(   UBP Adayı   )

 

BÜLENT ÇIRAKLI

(   UBP Adayı   )

 

YAŞAR SUVAT

(   UBP Adayı   )

 

HÜNER COŞGUNSU

(   UBP Adayı   )

 

İBRAHİM ERCAN HOCAOĞLU

(   UBP Adayı   )

 

KÜRŞAT ARSLAN

(   UBP Adayı   )

 

ALİ KANSU

(   UBP Adayı   )

 

MEHMET AGA

(   UBP Adayı   )

 

FİSUN ÖZSUN

(   UBP Adayı   )

 

HÜSEYİN KARDAN

(   UBP Adayı   )

 

BÜLENT KILIÇOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

AHMET BAĞZIBAĞLI

(   CTP Adayı   )

 

OSMAN YÜCELEN

(   CTP Adayı   )

 

ÜLKÜ TAŞSEVEN

(   CTP Adayı   )

 

FAİK BOZKAYA

(   CTP Adayı   )

 

BELGİN ARZUHAN

(   CTP Adayı   )

 

FATMA MİRALAY

(   CTP Adayı   )

 

HACER UYGUN

(   CTP Adayı   )

 

MASUM DEMİR

(   CTP Adayı   )

 

ÖMER AKAMA

(   CTP Adayı   )

 

TOLGA AHMET RAŞİT

(   CTP Adayı   )

 

HÜSEYİN KIRAL

(   CTP Adayı   )

 

SALİH TOKSOY

(   CTP Adayı   )

 

PEMBE İZMİRLİOĞLU

(   CTP Adayı   )

 

İBRAHİM DEMİR

(   CTP Adayı   )

 

SEDER ERTAÇ DEDELER

(   CTP Adayı   )

 

LEYLA ÖZTÜRK

(   CTP Adayı   )

 

EDA HANÇER AKKOR

(   CTP Adayı   )

 

ŞAZİYE ALTUNER

(   CTP.Adayı   )

 

FERHUN FARUK

(   CTP Adayı   )

 

ONUR OLGUNER

(   CTP Adayı   )

 

HÜSEYİN BİCEN

(   CTP Adayı   )

 

ÇELEN ÇAĞANSOY

(   TDP Adayı   )

 

HASAN ERDEM OCAKCI

(   TDP Adayı   )

 

HASAN YIKICI

(   TDP Adayı   )

 

MERYEM EKİNCİ

(   TDP Adayı   )

 

ÇAĞDAŞ PAR

(   TDP Adayı   )

 

AYŞE İPÇİLER

(   TDP Adayı   )

 

MİNE ATLI

(   TDP Adayı   )

 

ÖZMEN BİRİNCİ

(   TDP Adayı   )

 

ALEV DENİZGİL

(   TDP Adayı   )

 

ÖMER METBULUT

(   TDP Adayı   )

 

AYLA YILDIRIM

(   TDP Adayı   )

 

SİNEM GÖRÜŞ

(   TDP Adayı   )

 

BOYSAN BOYRA

(   TDP Adayı   )

 

ÖMER KÖSE

(   TDP Adayı   )

 

SÜLEYMAN ATLAR

(   TDP Adayı   )

 

NESİP NALCIOĞLU

(   TDP Adayı   )

 

HASAN BURGAÇ

(   TDP Adayı   )

 

İBRAHİM ŞÜKÜR

(   TDP Adayı   )

 

SAFİYE ÖZALTINER

(   TDP Adayı   )

 

HALİL İBRAHİM KELEŞZADE

(   TDP Adayı   )

 

SERAP ÖZYETGİN

(   TDP Adayı   )

 

ZORLU YIKICI

(   TDP Adayı   )

 

CANAN ONURER

(   YKP Adayı   )

 

CELAL DEVRİM ÖNEN

(   YKP Adayı   )

 

CEYHUN HAMİ

(   YKP Adayı   )

 

ERGÜN EMİROĞULLARI

(   YKP Adayı   )

 

EVRİM KAMALI

(   YKP Adayı   )

 

EZGİ BERTİZ

(   YKP Adayı   )

 

FAİKA DENİZ PAŞA

(   YKP Adayı   )

 

GÖKHAN BİNİCİ

(   YKP Adayı   )

 

GÜLAY KAŞER

(   YKP Adayı   )

 

HALUK SELAM TUFANLI

(   YKP Adayı   )

 

HAMİT AYGÜN

(   YKP Adayı   )

 

HAZAL YOLGA

(   YKP Adayı   )

 

KEMAL AKTUNÇ

(   YKP Adayı   )

 

MEHMET KARADAL

(   YKP Adayı   )

 

MEHMET KIRMIZI

(   YKP Adayı   )

 

MÜNEVVER ÖZAKALIN

(   YKP Adayı   )

 

MURAT KANATLI

(   YKP Adayı   )

 

NEŞE KARAKAŞ

(   YKP Adayı   )

 

NEVZAT HAMİ

(   YKP Adayı   )

 

TOLGA YÜCEDAL

(   YKP Adayı   )

 

TUĞÇE KORUOĞLU

(   YKP Adayı   )

 

YUSUF ALKIM

(   YKP Adayı   )

 

RAUF DENKTAŞ

(   DPUG Adayı   )

 

TALİP ÖZDEMİR

(   DPUG Adayı   )

 

KANSU AKSU

(   DPUG Adayı   )

 

MUSTAFA YÜKSEKBAŞ

(   DPUG Adayı   )

 

YEZDAN YATMAN

(   DPUG Adayı   )

 

SELİM KANLI

(   DPUG Adayı   )

 

MUSTAFA İŞLEK

(   DPUG Adayı   )

 

AYŞE KÖSE

(   DPUG Adayı   )

 

ENVER MAMÜLCÜ

(   DPUG Adayı   )

 

TUNA ARIHAN

(   DPUG Adayı   )

 

ÖZGECAN YEL

(   DPUG Adayı   )

 

ZEHRA AVKIRAN

(   DPUG Adayı   )

 

İBRAHİM KÜRT

(   DPUG Adayı   )

 

FEVZİ GÜRMANOĞLU

(   DPUG Adayı   )

 

ŞEVKET ŞENBÜLBÜL

(   DPUG Adayı   )

 

EYBİL TÜNAY

(   DPUG Adayı   )

 

BAŞAK KALFAOĞLU

(   DPUG Adayı   )

 

TURGUT KARA

(   DPUG Adayı   )

 

DERVİŞ PEYNİRCİ

(   DPUG Adayı   )

 

KAMİL RACİOĞLU

(   DPUG Adayı   )

 

KEMAL BUBA

(   DPUG Adayı   )

 

HASİBE ŞAHOĞLU

(   DPUG Adayı   )

KÖY İHTİYAR HEYETLERİ

 

AKINCILAR - AKINCILAR

Muhtarlık Adayları

 

HÜSEYİN KAPLAN

 

OSMAN TAMSARI

 

NEJAT KOCAİSMAİL

 

SULTAN BARBAROS

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

HASAN TÜRK

 

YUSUF TOZ

 

ERSOY BARBAROS

 

ZÜBEYİR SONGUR

 

NURAY GÖKŞAN

 

ERSEN EĞMEZ

 

AHMET GAZİ

 

ALAYKÖY  -  ALAYKÖY

Muhtarlık Adayları

 

FEHMİ SOYKAN

 

ADEM ULU

 

HASAN AKKAYA

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

HAMZA TÜRKKAL

 

FATMA SOYKAN

 

SELAMİ TÜRKKAL

 

HUSAFETTİN KARATEKE

 

BEKİR SARIKAYA

 

İSA ULU

 

MUSTAFA ÇOKTAN

 

HAMDİ ÖZKAN

 

AHMET TÜRKKAL

 

ÜNAL SOYKAN

 

FATİH ARSLAN

 

SALİH ULAŞ

 

SERDAR ÖZKİN

 

ALAYKÖY  -  YILMAZKÖY

Muhtarlık Adayları

 

MEHMET ÜÇÖZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

SALİH TUNÇÇAĞ

 

ZAFER SUKUŞU

 

OĞUZ ÜÇÖZ

 

MUSTAFA ŞEVKİ HIZAL

 

DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

GÜLÇİN ERSOY

 

SALİH ÜNVEREN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

KAZİ KARACANLI

 

ADEM BABAHAN

 

DUYAL DİNÇOL

 

DEĞİRMENLİK - BALIKESİR

Muhtarlık Adayları

 

MEHMET KARABORSA

 

OSMAN GÜLTEKİN

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

HASAN DEMİRALP

 

NASİP PİRGOT

 

BİLAL KURUÇOLAK

 

MÜRÜDE ERZEN

 

AHMET SOLAKAY

 

ENGİN CİNBAL

 

DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

ERSOY OCAK

 

AHMET ÇETİNKAYA

 

AHMET KALKAN

 

MUSTAFA ÇOLAKOĞLU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

EBRU KAÇAKBAFLI

 

SALMAN TAŞ

 

TANER AKYÜZ

 

HASAN ÖZDEMİR

 

MUSTAFA KÖSEOĞLU

 

DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

YEŞİM KARACA

 

MÜNÜR NURETTİN GÜRKUT

 

OLAY AKTAŞLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

ZEKERİYA ŞEN

 

MEHMET SALİH BOZKAYA

 

OSMAN GÜDÜL

 

HALİL İBRAHİM BEYSAN

 

DEĞİRMENLİK - CAMİALTI  MAHALLESİ

Muhtarlık Adayları

 

MİHRALİ BABAHAN

 

ALİ OSMAN AKKUŞ

 

HÜSEYİN ÖZER

 

MUSA SUİÇMEZ

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

HASAN TEKİN

 

HALİT YİĞİTCE

 

BARIŞ MEKANSIZ

 

RAMAZAN BALDAN

 

NAZMİ GÜLER

 

YUSUF ULGAR

 

İLYAS GÜLER

 

DEĞİRMENLİK - CİHANGİR

Muhtarlık Adayları

 

MEHMET REİS

 

SADRETTİN SALLI

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

İBRAHİM ÇAKLİOĞLU

 

MUSTAFA MEHTER

 

ALİ ŞENKAYALAR

 

CELAL TOPUZ

 

SAVAŞ BATMAZOĞLU

 

KORHAN ONBAŞI

 

MUSTAFA ÖNDER

 

HASAN FEHMİOĞLU

 

DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA

Muhtarlık Adayları

 

AHMET KUSET

 

YUSUF SOFU

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

CEMAL ULUÇAY

 

HİLMİ TUNCAY

 

MÜNÜR TAÇOY

 

DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN

Muhtarlık Adayları

 

CEMİL ŞENSOY

İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları

 

MUSTAFA ÖZGÜL

 

ALİCAN DEMİRER

 

KASIM YARGICI

 

AYŞE MANTAR

 

DE&

 
3 Haziran 2014 Salı 09:05
Okunma: 5739
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
 
Gazete Manşetleri
 
Anket
Kıbrıs sorunu ile ilgili olarak 2016 sonuna kadar bir çözüme ulaşılabileceğine inanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum
Hayır İanmıyorum
Kararsızım
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
Kuzey’de ‘Rum mülkü’ satın alanların durumuGöbek eriten 10 baharatZayıflamak isteyenlere 5 uzman 5 süper öneriGünde iki fincan kahve içen erkeklerin...Kıbrıs'ta gezilecek yerlerSu geldi Rumlar çıldırdı İşte muhtemel yeni Kıbrıs haritasıTürkiye güzeli bakın kim çıktı!Doğu Akdeniz’de Enerji Stratejileri ve Bölgesel Güvenliğin GeleceğiDoğu Akdeniz’de hidrokarbon yatakları: Yeni bir jeopolitik mücadele sahası mı?
 
TÜRKİYE'DEN GELEN SUYUN DAĞITIMI VE PROJELENDİRİLMESİ ÇALIŞTAYI'NIN SONUÇ BİLDİRGESİ YAYINLANDIDoğu Akdeniz’de zengin gaz ve petrol rezervleri
 
 
Nöbetçi Eczaneler
LEFKOŞA KADER ECZANESİ  (Tel : (392)223-5499)
SEROL ECZANESI  (Tel : (392)227-2064)
GAZİ MAĞUSA SAKARYA ECZANESI  (Tel : (392)365-2989)
GİRNE SERTAÇ ECZANESI  (Tel : (392)815-9067)
GÜZELYURT İNCİ ECZANESI  (Tel : (392)714-3252)