UBP PM için 182 aday başvuru yaptı!

UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, Parti Meclisi’ne üyelik için 182 başvuru yapılmasının bir rekor olduğuna dikkat çekti.

16 Ekim 2021 Cumartesi 08:49
UBP PM için 182 aday başvuru yaptı!

Ulusal Birlik Partisi (UBP) 22'nci Olağan Kurultay süreci devam ediyor...

Öte yandan Girne İlçe Başkanlığı seçiminin ikinci turu yarın yapılacak. Girne Ertuğrul Apakan Spor Salonu’nda saat 10.00’da başlayacak seçimde, geçen hafta birinci sırayı alan Bülent Kutay ile ikinci sırayı alan Cafer Barutcuzade yarışacak.

UBP'den yapılan açıklamada, Parti Meclis, Denetleme ve Disiplin Kurulları için adaylık başvurularının süresinin bugün dolduğu bildirildi.

50 genel, 10 kadın ve 10 genç kontenjanında oluşan 70 kişilik PM üyeliğine toplam 182 başvuru yapıldı.

HASİPOĞLU: "PARTİ KURULTAYDAN GÜÇLENEREK ÇIKACAK"

UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, Parti Meclisi’ne üyelik için 182 başvuru yapılmasının bir rekor olduğuna dikkati çekti ve “Partimiz katılımcı demokrasi anlayışı ile tek başına iktidara yürüyor" dedi.

Hasipoğlu, partinin kurultay sürecinden güçlenerek çıkacağının kesin olduğunun altını çizerek, UBP ve ülkeye hizmet için aday olan herkese teşekkür etti.

Kura çekimi sonucu adayların sıraları şöyle belirlendi:

LEFKOŞA: (Genel)

  1. HAKAN FELLAHOĞLU
  2. HÜSEYİN AYLANÇ
  3. HALİL ESENDAĞLI
  4. SAİT YALIZAT
  5. HASAN AKYİĞİT
  6. RAMADAN YİĞİTÇE
  7. AHMET KESKİN
  8. ATİLLA ÇETİN
  9. HÜSEYİN KARDAN
  10. MENTEŞ AYTAÇ
  11. İBRAHİM BASRİ KUYUCUOĞLU
  12. CEMAL ESEMEN
  13. SÜREYYA GÜRSES
  14. SELÇUK YÜRÜKOĞLU
  15. MUSTAFA GÖÇER
  16. AYDIN SOYER
  17. MEHMET ÖZÇELİK
  18. ORHAN TUĞBAY
  19. MEVLÜT OSMANOĞLU
  20. MEHMET AKTUNÇ
  21. HASAN EŞAN
  22. FAYSAL DAĞDELEN
  23. İSMAİL KOFALI
  24. MURAT DİNÇKUYUCU
  25. HAYDAR GÜZELOĞLAN
  26. FIRAT MERTTÜRK
  27. ENGİN ÇALTIKUŞU
  28. MUSTAFA ÇAVUŞOĞLU
  29. TİMUÇİN BOĞA
  30. NURCAN YARDIMCI
  31. FİSUN ÖZSUN
  32. NİDAİ SALİŞ
  33. NUTKU KARSU
  34. Ahmet Savaşan
  35. ATA SATUR
  36. HOSSAIN SHAHADAT
  37. HÜSEYİN PAŞA
  38. ALKAN BAYKENT
  39. ERKAN EĞMEZ
  40. AYDIN AMCA
  41. AHMET AKBİL
  42. HÜSEYİN BAYKAN
  43. NEVZAT PİRGOT
  44. KEMAL OKTAR

16 kişi Parti Meclisi’ne seçilecek.

LEFKOŞA GENÇ KONTENJANI:

  • RIZA GÜL
  • MELİS MÜJDE
  • HALİL BAYKURT
  • AYSEL TÖRE
  • KEMAL ÖZEKMEKÇİ
  • SALİH HAFIZ
  • YUNUS CAHAN
  • ORHAN SÖNMEZER

(3 kişi seçilecek)

LEFKOŞA KADIN KONTENJANI:

  1. ÖZLEM BENDAŞAN
  2. BATOVL PEYRAVİ
  3. ÖZEN HÜRSES
  4. ÖZLEM UZUN SEFER
  5. SELİN CANDEMİR
  6. AYDIN KIRMA

(3 kişi seçilecek)

GAZİMAĞUSA: (Genel)

  1. MEHMET EKŞİCİ
  2. GÜRSEL UZUN
  3. RASIM ERDOĞDULU
  4. SALİH ASİL
  5. HÜSEYİN DUVARCI
  6. ERGİN TUĞAÇ
  7. ERDOĞAN ÖZKAN
  8. NUSHET İLKTUĞ
  9. ÖZGÜR DEDEOĞLU
  10. DİLAVER BİLGEN
  11. AHMET DİNÇER
  12. ÜMİT ÇAĞLIYAN
  13. İBRAHİM KALE
  14. MEHMET ŞAH
  15. ÇELEN OBEN
  16. HİLMİ ÖZTEMİZ
  17. HALİL ERGENEKON
  18. ALPAY ORHAN GÜVENLİER
  19. ENVER BAYRAMOĞULLARI
  20. CEMAL OĞUR
  21. HÜSEYİN OLGUNAY
  22. ERDAL ÖZATA
  23. HASAN ONALT
  24. İSMAİL ÖZER
  25. KADİR AKAR
  26. SENAR KORELİ
  27. ÖMER KÖSE
  28. HÜSEYİN KUSETOĞULLARI
  29. YENAL GARABLİ
  30. OĞUZ KADİROĞLU
  31. CENGİZ GÜMÜŞATAM
  32. ZİYA KASIM
  33. HALDUN DOLU
  34. İLTER TEKBIYIK
  35. ORAY HASAN SALLAKOĞULLARI
  36. MEHMET İPEK
  37. HALİL ERDOĞUŞ
  38. ENVER DOYGUNEL
  39. RAŞİT ŞAH
  40. ERDAŞ KURUÇ
  41. HASAN PAKSOY

(13 kişi seçilecek)

GAZİMAĞUSA İLÇESİ KADIN KONTENJANI

  1. ALİYE BİLAL
  2. SELCAN ORUÇ
  3. ELİF ABİÇ
  4. CEMALİYE AKTUNÇLAR
  5. NERİMAN KAŞİF
  6. FERİDE ALTUNSOY
  7. HAMİDE TOPÇU ABAT
  8. HANİFE HANDAN İŞLEK
  9. ZEKİYE ASLANSES
  10. 1CANSEV BATIRAY

(3 kişi seçilecek)

GAZİMAĞUSA İLÇESİ GENÇLİK KONTENJANI

  1. FİKRET GÜNÖZGER
  2. MEHMET TOPÇU
  3. MURAT UZUN
  4. TOLGA YAVUZ
  5. MEHMET TAŞKIRANLAR

(3 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ (Genel)

  1. ATİLA MAHMUTOĞLU
  2. DENİZ SERBEST
  3. SULTAN SONAY
  4. HAKAN DENİZALP
  5. AHMET TÜRK
  6. MUSTAFA ÖZDEĞİRMENCİ
  7. CEM AYKEN
  8. HASAN ERATAL
  9. MUSTAFA KIRILMAZ
  10. ÖMER BELAKOY
  11. HALİT SOYTÜRK
  12. HASAN BARUT
  13. YALÇIN KOÇYİĞİT
  14. HASAN UZUN
  15. HÜSEYİN KIVANÇ DEMİRTAŞ
  16. TANJU YILDIZ
  17. MURAT KARALAR
  18. HÜSEYİN KAYIM
  19. MEHMET TERZİOĞLU

(10 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ KADIN KONTENJANI

  1. ÖZGE KARDANA ATLI
  2. FERDİYE KANAGA
  3. DEVRAN SORAL KANUNOĞLU
  4. ZALİHE DAMDELEN
  5. FULYA BOZKURT

(2 kişi seçilecek)

GİRNE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

  1. TUĞÇE ALTAN
  2. SAİT CİN
  3. SAMİ YEDİYILDIZ
  4. HÜSREV TANCER

(2 kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ (Genel)

  1. SALAHİ SERAKINCI
  2. ÜMİT DOLU
  3. MUSTAFA MEHMETOĞLU
  4. HASAN DİNLER
  5. HALİL İBRAHİM ORUN
  6. SELAHATTİN GÜNGÖR
  7. ŞAHİN AVCİL
  8. RAMAZAN ARSLAN
  9. HASAN Kİ
  10. MEHMET İNGENÇ
  11. MEHMET ZİYA TOLGAN

(5 kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ KADIN KONTENJANI

  1. RÜYAM NALBANT
  2. CANAN MİMAR
  3. EMİNE UZUN

(1 kişi seçilecek)

İSKELE İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

  1. ÖZGÜN AYDINTAN
  2. EMRE CİVELEK

(1 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ (Genel)

  1. İNAL UZUN
  2. ÖZGÜR İZMİR
  3. YUSUF ÖZBAHADIR
  4. MUHAMMET TİP
  5. ALKAN CANER
  6. SÜLAYMAN ALDAĞ
  7. DENİZ ENVERER
  8. ALİ FİKRİ ÖZLER
  9. ALİ KANDULU
  10. TÜREL ÖZDAŞ TÜM
  11. COŞKUN TALİHSİZ

(5 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ KADIN KOLLARI

  1. GÜLGÜN RÜSTEMOĞLU
  2. PEMBE GERTİK
  3. MECAL FELLAHOĞLU

(1 kişi seçilecek)

GÜZELYURT İLÇESİ GENÇLİK KOLLARI

  1. FUAT ÖZAN
  2. HULUS EREN

(1 kişi seçilecek)

LEFKE İLÇESİ (Genel )

  1. TAHSİN SABİT
  2. RECEP KURTULUŞ TÜMTÜRK
  3. GÖKHAN CANVEREN
  4. ÖMÜR EKENDAL
  5. KUDRET ŞEKER

(2 kişi seçilecek)

  1. SONAY LORD

( Seçildi)

  1. HASİP ULUHAN

( Seçildi)

MERKEZ DENETLEME KURULU

  1. EZCAN ÖZSOY
  2. GÜLÇİN KINACI

(Seçildi)

MERKEZ DİSİPLİN

  1. SELEN OSMANLI
  2. FARUK CENGİZ KARACA
  3. İBRAHİM MISIRLIOĞLU
  4. MAHMUT TORAY HÜDAVERDİ
  5. FUAT NALCIOĞLU

Son Güncelleme: 16.10.2021 08:52
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.